Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Site Tanıtım

İstanbul Temizlik Şirketi Arayanlara

Okunmamış 17 Ocak 2019, 18:15

Yaş / Cinsiyet: 25 / Erkek
Meslek: Bilgisayar
Ad, Soyad: Em... Ba...
Ticaret: 0, 0%
20 yıla aşkın tecrübemiz ile sizlere temizlik güvenlik personel temini ve nice hizmetler vermekteyiz.Bu hizmetleri verirken her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutup işimize odaklanış bulunmaktayız.

Türkiye çapında geniş hizmet ağıyla Tesis Yönetim -Temizlik Hizmetleri & İşletim Hizmeti sağlamaktadır.
1994 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun temizlik çözümleri ve programlar belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmaya öncelik tanımaktır.Sektörde bir şeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur.

Hedeflerimiz.
Temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak, Türkiye çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak, temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her yere hizmet verebilmek, daha sonra da dünyanın dört bir yanında büyük çapta hizmet vererek alanında standartları belirleyen otorite olmak firmamızın hedefleri arasındadır.

Web Sitemiz:http://www.efsanelertemizlik.com/
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Site Tanıtım