wmaraci reklam

Link Kısaltma ve Para Kazandırma Servisi (Wordpress Entegreli)

83 Mesajlar 8.382 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)
Merhabalar ,

AdL.PW Link kısaltma servisi olara Webmaster arkadaşlarımıza ek gelir olarak kazanç elde etmeleri için bir hizmet sunmaktayız. Kısalttığınız linklerden para kazanabilirsiniz. Türkiye içi 1000 Tıklama ücreti olarak 5 TL ücret ödemekteyiz. Ödemelerimiz haftalık olarak yapılmakta olup Alt ödeme limiti 5 Tl dir. Cumartesi günü ödeme talebi yapacağınız gündür , Pazartesi ise hesabınızda yapılan trafik ve sayım kontrolleri sonrasında bir hile veya şaibe yok ise ücret aynı gün yatırılmaktadır.

Sistemimize kayıt olurken Twitter ve Facebook yolunuda kullanabilirsiniz.

Sistemimizde günlük yedek alınmaktadır , bilgileriniz ve linklerinizin güvenliği emin ellerde içiniz rahat olabilir.

Ayrıca Webmaster arkadaşlarımız için Wordpress entegresini yapmış buluyoruz Wordpress sitenizden kolayca linklerinizi otomatik Kısaltma işlemini yaptırabilirsiniz.

Professionel anlamda hedeflemesi para kazanmak olmayan ve reklamsız kullanım isteyen arkadaşlarımız için ise aylık 1$ yıllık ise 10$ olan ücretli kullanım Professionel paketimiz bulunmaktadır , kısaca Professionel paket ne işe yarar ?

-Reklam görmezsiniz.
-URL oluştururken , Direk - Splash - Frame seçeneklerini reklamsız olarak kullanabilirsiniz.
-Kendi Splash reklamınızı oluşturarak kısalttığınız linklerde reklamınızı gösterebilirsiniz.
-Panelinizden Kısalttığınız linkler ile ilgili Tüm detayları kısıtlamasız görebilir ayrıca hesabınızdaki linkleri bilgisayarınıza raporlama olarak CVS formatında indirebilirsiniz.
-Sınırsız destek alabilirsiniz.

Wordpress entegresi ile ilgili bilgi için : http://adl.pw/page/developer
Kurallar ve yayıncı sözleşmesi için : http://adl.pw/page/kurallar-ve-yayinci-sozlemesi
Ödeme ve kazanç sistemimiz için : http://adl.pw/page/odeme-ve-kazanc-sistemi
Sitemiz için ise : http://adl.pw/

Saygılarımızla

wmaraci
reklam

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Sürekli rastgele link kısaltır, dururlar o zaman :)
NarKo

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

burakisci adlı üyeden alıntı

Sürekli rastgele link kısaltır, dururlar o zaman :)

Kontrol mekanizması var sorun olmayacaktır , karşılığı ve aktif olmayan sahte linkler hesaptan otomatik silinecek ve kullanıcı banlanacaktır :) , dileyen dener sonucu görür sistem aktif olduğunda , dileyen de düzgünce parasını hakkıyla kazanır seçim kendilerinin :)

Rednoize Rednoize Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1105
  • Beğeniler 577 / 331
  • Ticaret 18, (%100)
Ben de böyle bir servis arıyordum, yabancı siteleri kullanmaktansa yerli projeyi tercih ederim
YazTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

Rednoize adlı üyeden alıntı

Ben de böyle bir servis arıyordum, yabancı siteleri kullanmaktansa yerli projeyi tercih ederim

Yorum için teşekkür ederim , gelir kaynaklarım fazlası ile var güzel bir proje olacağını sizin desteklerinizle ve sistemi kullanımınızla mümkün diye düşünüyorum.

Sisteme Girilen Linklere Tıklanma sayısına görede ücretlendirme yapılabilir , en iyisini sizin önerilerinizle ortaya koyup en geç 1-2 güne sistemi aktif etmek istiyorum.

tşk
Rednoize

kişi bu mesajı beğendi.

Restlesstr Restlesstr http://www.grafikmen.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 554
  • Beğeniler 41 / 107
  • Ticaret 13, (%100)
Olursa süper olur ben sitemde kullanırım şahsen :)
YazTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

www.grafikmen.com | Grafik deposu.

jarwis jarwis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 4, (%100)
Benim böyle bir servisim var. ( trlink.pw )1000 gösterim için 5$ olarak ücretlendiriyorum. Ödeme alt limiti de 5 dolar. Türkiye şartlarında bu servislere göre bu para gayet iyi.

• Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

Restlesstr adlı üyeden alıntı

Olursa süper olur ben sitemde kullanırım şahsen :)

yorum için teşekkürler , 3-4 saatlik uğraşlarım sonucunda 3 harfli domainde bulabildim :) güzel olacak bu proje.

Ek Olarak:

jarwis adlı üyeden alıntı

Benim böyle bir servisim var. ( trlink.pw )1000 gösterim için 5$ olarak ücretlendiriyorum. Ödeme alt limiti de 5 dolar. Türkiye şartlarında bu servislere göre bu para gayet iyi.

Daha professionel birşey tasarlıyorum ben aklımda :) sizin kisi biraz adf.ly tarzı olmuş , ayrıca rekabet güzeldir :)

Thyphoon Thyphoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Kontrol mekanizması var sorun olmayacaktır , karşılığı ve aktif olmayan sahte linkler hesaptan otomatik silinecek ve kullanıcı banlanacaktır :) , dileyen dener sonucu görür sistem aktif olduğunda , dileyen de düzgünce parasını hakkıyla kazanır seçim kendilerinin :)

Hatırlatayım burası Türkiye her şeyin çözümünü bulurlar gerekirse o da aşılır :) Hit gelmeyen linkler kalkacak demişsiniz adam jingling basar. Başka hit gönderir bulunur bir şey yani.
YazTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

Thyphoon adlı üyeden alıntı

Hatırlatayım burası Türkiye her şeyin çözümünü bulurlar gerekirse o da aşılır :) Hit gelmeyen linkler kalkacak demişsiniz adam jingling basar. Başka hit gönderir bulunur bir şey yani.

Tüm trafik dinleniyor olacak :) , jing ming değil ne basarsa bassın 1 zıplar 2 de çukura düşer 3.cüde ise hastanelik olur :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al