wmaraci reklam

sayaç ve istatistik yazılımı: say.ac

77 Mesajlar 9.744 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

irfanevrens irfanevrens WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba değerli wmaracı üyeleri

sizlere üzerinde 1 ayı aşkındır çalıştığım projeyi tanıtmak istiyorum.

proje hakkında;
adresi: http://say.ac
nedir: web sitelerinizin ziyaretçilerinizi analiz etmeniz için raporlar sunmaktadır.

verilen raporlar;
- Özet (online, tekil, çoğul, dün ve bugün şeklinde)
- Saatlik (son 24 saati saatlik tekil ve çoğul şeklinde)
- Günlük (son 30 günü günlük tekil ve çoğul şeklinde)
- Sayfalar (sitenizin ziyaret edilen son 100 sayfası ve en popüler sayfalarınız)
- Refererler (sitenize gelen son 100 ziyaretçinin nerden geldiğini gösteren rapor)
- Kelimeler (sitenize arama motorlarından son 100 ziyaretçinin hangi kelimeden geldiği ve popüler kelimeleriniz)
- Tarayıcılar (sitenizi ziyaret eden son 100 ziyaretçinin tarayıcı bilgileri ve popüler tarayıcılar)
- Ekranlar (sitenizi ziyaret eden son 100 ziyaretçinin ekran bilgileri ve popüler ekranlar)

üyelik türü ve şekli;
şimdilik ücretsiz üyelik bulunmaktadır, istatistikleriniz size özeldir, bir üyelik altında istediğiniz kadar sitenizi bulundurabilirsiniz

istatistiklerin güncelleme aralığı;
anlık olarak güncellenir, sitelerinizde olup bitenleri anlık takip edebilirsiniz

demo adresi;
http://say.ac/demo adresindeki açıklamaları inceleyiniz

kayıt şekli;
üye alımı davetiye yolu iledir. direkt üyelik kapalıdır. bu tür projelerde kaynak tüketimi önemli olduğu için hizmet kalitesinden ödün vermeden üye sayısı artırılacaktır, davetiye için ön kayıt olmak için, http://say.ac/on_kayit/yeni adresini kullanabilirsiniz

sonuç olarak;
site adı: Sayaç ve İstatistik Yazılımı
site adresi: http://say.ac
iletişim sayfası: http://say.ac/iletisim
demo: http://say.ac/demo
ön kayıt: http://say.ac/on_kayit/yeni

görüş ve önerilerinizi bekliyorum, bir sorun yaşamanız durumunda iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz

not: üye sayısı henüz az olduğu için ön kayıt başvuruları hızlı bir şekilde değerlendirilmekte ve davetiye gönderilmektedir. wmaraci.com üyelerinin projeye destek olmasını bekliyorum

saygılarımla

say.ac
wmaraci
reklam

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1862
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
Gerçekten çok güzel bir proje türklerin böyle işler yaptığını görmek güzel kayıt oldum davetiye bekliyorum AndroidMedya

• Üyelik 20.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Berkay adlı üyeden alıntı

Gerçekten çok güzel bir proje türklerin böyle işler yaptığını görmek güzel kayıt oldum davetiye bekliyorum AndroidMedya

davetiyeniz gönderilmiştir, görüşlerinizi bekliyorum, ilginiz için şimdiden teşekkürler

say.ac

• Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1862
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
Açıkcası banner eklenmesi pek hoş birşey değil sonuçta o banneri eklemek istemeyenler de olacaktır kodlama çok güzel istatistik çok güzel fakat google analytics gibi javascript üzerinden istatistikleri almanız hem güvenlik hemde kullanım için daha iyi olacağını düşünüyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 20.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Açıkcası banner eklenmesi pek hoş birşey değil sonuçta o banneri eklemek istemeyenler de olacaktır kodlama çok güzel istatistik çok güzel fakat google analytics gibi javascript üzerinden istatistikleri almanız hem güvenlik hemde kullanım için daha iyi olacağını düşünüyorum.

önerilerinizi değerlendireceğim, farklı kod seçenekleri sunmayı düşünüyorum, bunlar arasında sadece script olarak ekleme de (yani banner reklamsız) olacak, ilerleyen zamanlarda premium üyelikte aktifleştirmeyi düşünüyorum, ancak şimdi bir müddet bu şekilde kullanılsın istiyorum

bannerı kaldırabilirsiniz, sistemi o şekilde de kullanabilirsiniz, sorun değil

say.ac

• Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1862
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
Hayır ben kaldırmam fakat türk kullanıcıları tanıyorsunuz mutlaka kaldıranlar olacaktır o açıdan söylüyorum benim için bir problem yok banner durabilir fakat birde premium üyelik olayına gelelim.Bu servisinizden kazanç elde etmenizi kabul ederim doğrudur fakat kimse google analytics dururken böyle bir servis için ücret ödemeyecektir bunun yerine google adsense veya siteye özel reklamlar alırsanız kullanıcı sanıyız çok daha fazla artacaktır.

occipital occipital Öğrenci-Blog Yazarlığı... Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci-Blog Yazarlığı...
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 126 / 122
  • Ticaret 5, (%100)
oksipital olarak ön kayıt oldum

• Üyelik 20.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Hayır ben kaldırmam fakat türk kullanıcıları tanıyorsunuz mutlaka kaldıranlar olacaktır o açıdan söylüyorum benim için bir problem yok banner durabilir fakat birde premium üyelik olayına gelelim.Bu servisinizden kazanç elde etmenizi kabul ederim doğrudur fakat kimse google analytics dururken böyle bir servis için ücret ödemeyecektir bunun yerine google adsense veya siteye özel reklamlar alırsanız kullanıcı sanıyız çok daha fazla artacaktır.

projeye verdiğiniz destek için tekrar teşekkür ederim, siteye ait sayaç koduna yeni bir seçenek daha ekledim, yeni seçenek ile sadece script kodunu sitenize ekleyebilirsiniz, tabi destek vermek için seçenek 1'i kullanmanız bizim için daha iyi olacaktır, premium üyelik için kod istatistiklerindeki limitleri artırmayı düşünüyorum, şuan limitler son 100 kayıt ile sınırlı, daha fazla kişiye hizmet vermek için böyle bir limit koymayı uygun gördüm, premium üyelik için bu limiti 1000 yapmayı planlıyorum

occipital adlı üyeden alıntı

oksipital olarak ön kayıt oldum

ön kayıt başvurunuz değerlendirilmiş ve davetiyeniz gönderilmiştir, projeye destek olduğunuz için teşekkür ederim

say.ac

occipital occipital Öğrenci-Blog Yazarlığı... Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci-Blog Yazarlığı...
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 126 / 122
  • Ticaret 5, (%100)
Kayıt oldum. İlk verileri bekliyorum. Ama ilk yorumum Türk projesi olması hoşuma gitti :D

SemihT SemihT Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Stajyer Muhasebeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1252
  • Beğeniler 103 / 134
  • Ticaret 28, (%100)
Ön kayıt yaptım,SquaL

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al