wmaraci reklam

Selman.tk / Alan adına takılmayın hallederim sizce projem nasıl olmuş tutar mı?

9 Mesajlar 780 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

umuncs umuncs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 18 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar yeni bir proje buldum. Projem şu herkes her yabancı diziyi bir sitede bulamıyor bende tüm yabancı dizi sitelerini bir sitede buluşturayım dedim sizce nasıl olmuş? Tutar mı? Ayrıca android uygulamasını da yaptım denemek isteyen pm atabilir
Site: http://selman.tk

wmaraci
reklam

halilkirtas20 halilkirtas20 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 106 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Tutmaz tutarsa bile sitenin yöneticilerinin izni olmadan sitelerini klonlamış oluyorsun adamlar her gün boşuna mı içerik giriyorlar sende 30dk lık bir kodlamayla hit yakalayabilceğini mi sanıyorsun sert oldum dostum biraz kusura bakma ama bir akıllı sen değilsin buna izin vermezler :)
umuncs

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 18 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Halilkirtas20 yorumun için teşekkür ederim ancak şöyle birşey var bu adamlar da zaten çalıntı içerik girmiş oluyorlar farkındaysanız ondan dolayı telif hakkına sahip olduklarını düşünmüyorum

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)
Bu tarz siteleri klonlamayı bırakın, tek bir videosunu paylaşmanız bile onların artısına. Zaten kendileri hiç bir zaman bu durumdan şikayetçi değiller, işi bilen kişiler tabi.

Velhasıl bu tip siteler multi yani başka sitelerin videolarını paylaşması üzerine paraya para demiyorlar. Sizden gelicek 100 izlenme, bir başka siteden gelicek 1000 izlenme direk onları cebine gidecek :)

Kısacası bu sektörde tamamiyle bencil olmak gerekiyor, çünkü bu sektörde hepcil olursan sen değil onlar para kazanır :)

İyi çalışmalar.
umuncs

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 18 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Penunbra yorumun için teşekkürler çok doğru konuşmuşsun bende kendimce kenardan küçük gelirlerle birşeyler yapmaya çalışıyorum

Mixo Mixo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam kusura bakmayın ama siz gerçekten iyi değilsin :) iframe koyarak o siteyi siz kendınız yaptığınızımı sanıyorsunuz ? https://dizimag5.co/
umuncs

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 18 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Mixo yorumun için teşekkürler benim bu siteyi yapmam en fazla 30 dakika sürmüştür. Benim amacım burada sadece mantık açışından bakarsak kolaylık sağlamak birde android cihazınız var ise size benzer bir uygulamasının linki göndereyim bir de ona yorum yapar mısınız?
https://drive.google.com/file/d/1tVao_u3HO5xKhi1tgrOE494DMNTpso_g/view?usp=drivesdk

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 66, (%100)

halilkirtas20 adlı üyeden alıntı

Tutmaz tutarsa bile sitenin yöneticilerinin izni olmadan sitelerini klonlamış oluyorsun adamlar her gün boşuna mı içerik giriyorlar sende 30dk lık bir kodlamayla hit yakalayabilceğini mi sanıyorsun sert oldum dostum biraz kusura bakma ama bir akıllı sen değilsin buna izin vermezler :)

umuncs adlı üyeden alıntı

Halilkirtas20 yorumun için teşekkür ederim ancak şöyle birşey var bu adamlar da zaten çalıntı içerik girmiş oluyorlar farkındaysanız ondan dolayı telif hakkına sahip olduklarını düşünmüyorum

umuncs Hocam o zaman sen bu siteden para kazansan daha sonra da diyelim ki hosting firması senin bütün içeriğini hatta kazandığın paranı bile çalsa ve sonra dese ki ben bunun zaten telif hakkını bırakın suç sayıldığını bile düşünmüyorum zaten illegal bir iş yapılıyor,şikayet etmesi söz konusu değil sende kabul edeceksin öyle sanırım değil mi ?
umuncs

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 18 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
tayfun29 yorumun için teşekkürler aslında öyle işlemiyor çünkü örneğin ben bu hostingi ve domaini alırken otomatikmen sözleşme gibi birşey imzalamış sayılıyorum bu durumda hosting şirketi benim herhangi bir şeyimi çaldığında tabi ki şikayet ve dava hakkım vardır. Yani benim yaptığım illegallik farklı kişileri kapsar ama site işi farklı kişileri kapsar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al