Site İsmi: Sevgiliye Sözler

Site Adresi: Http://www.sevgiliyesozler.net

Site İçeriği: Sevgiliye Sözler, Aşk Sözleri, Güzel Sözler

Sitenin Açıldığı Tarih: 2018

Site Açıklaması: Merhaba Arkadaşlar. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Googlede hep aynı sözleri görmekten sıkıldığınızı biliyoruz. Ve ayrıca Sosyal paylaşım sayfalarınızda takipçilerinize hep aynı sözleri paylaşmaktan sıkıldınız. Bizlerde bunu ciddiye alıp, yeni açtığımız Sevgiliye Sözler isimli Söz sitemizde birbirinden güzel aşk sözleri, sevgi sözleri, güzel mesajlar bulabilirsiniz. Yeni açtığımız sitemizde bulunan bütün sözler telif hakkı bulunmayıp, istediğiniz paylaşım sayfalarınızda paylaşabilir, takipçilerinizi artırıp, beğeni alabilirsiniz. Artık site site dolaşmanıza gerek kalmadan sitemizde her tarzdan söz bulabilirsiniz. Aşk, Sevgi, Dini, Ve resimli sözler dahil olmak üzere tüm sözlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizi ziyaret edip sizlerde fikirlerinizi düşüncelerinizi bu bölümde dile getirebilirsiniz. Yeni açtığımız Sevgiliye Güzel Sözler sitemizde bulunan aşk sözlerinin tamamı daha eklenmedi. Yeni site olduğu için yavaş yavaş toparlamaya çalışıyoruz..

Sevgiliye Güzel Sözler

Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar, bütün denizler de mürekkep… Yinede senin şiirini yazamam sevgilim.

Aşkı anlamaya çalışma, kim anlamış ki sen anlayasın? Bırak anlamaya çalışmayı, aşkı yaşamak lazım.

Avutamaz olur artık seni, bildiğin şarkılar. Boşanır keder zincirlerinden sular tersin tersin akar.

‘’Aşk evcilleştirilmemiş bir güçtür. Onu kontrol etmeye çalıştığımızda, bizi yok eder. Onu hapsetmeye çalıştığımızda, bizi köleleştirir. Anlamaya çalıştığımızda ise kaybolmuş ve kafası karışmış hissederiz.” Paulo Coelho

“Cesur olmak, karşılığında bir şey beklemeden koşulsuzca birini sevmektir.” Madonna

”Aşk güzel insanların da korkunç şeyler yapmasını sağlayabilir.” Jude Deveraux

“Sevmek ve sevilmek, güneşi her iki taraftan da hissetmek demektir.” David Viscott

“Aşka düşen insanlar için yer çekimi sorumlu değildir.” Albert Einstein

Aşk rüzgar gibidir, göremezsin ama hissedersin.” Nicholas Sparks

‘’Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın.’’ Bob Marley

‘’Aşkın olduğu yerde yaşam da vardır.” Mahatma Gandhi

“Mükemmel sevgiyi yaratmak yerine mükemmel sevgiliyi aramak için zaman harcıyoruz.” Tom Robbins

Aynı anda iki kişiyi seviyorsanız, ikinciyi seçin. Çünkü ilkini gerçekten sevseydiniz ikinci için düşmezdiniz” Johnny Depp

Sokaktan Anlamlı Aşk Sözler
Aşk şişe çevirmece oyunundaki şişeye benzer. Kimde durursa dursun yɑ doğruluk yɑ dɑ cesaret ister

Onunla ne zaman lades oynasak hep o kazanırdı. O benim kalbimdeyken nasıl aklımdasın diyebilirdim ki…

Herkes kaybettiği kadar içecekse O masadan en son ben kalkarım!

Kalbim navigasyon cihazı değiI benim. Götürdüğü her adrese gitmez!

Rakı yanındakiyle içilse de kadeh aklındakine kalkar.

Deprem gibi girdin gönlüme, fay hattı çizdin beynime, enkaz bıraktın kalbimde, artçıları ise hala devam etmekte.

Her derde deva olan şey; sarımsak mıydı, sarılmak mıydı? Karıştırdım.

Aşkımızı dağlara yazıcaktım; Ama aşkımızdan daha büyük bir dağ bulamadım!

Bana seni unut dediler unuttum, sakın haa seni değil unut diyenleri unttum!

Harikalardan biriymiş diyorIαr Çin Seddi’ne, seni görmeden kαrαr vermek kimin hαddine?

Bir elimde gül bir elimde silah. Ya o gülü alıp benim olursun ya da o silahı alıp beni vurursun!

Kısa Aşk Sözleri

Onunla kavga etmeyi başkasıyla gülmeye değişmem.

Çek bakışlarını gözlerimden, aşk bu oğlum şeytan doldurur.

Sana şiir yazmak ne haddime. Varlığın bir şiir zaten.

Benim en kötü alışkanlığım sensin!

Kalbimde yaşıyorsun ama kiranı vermiyorsun. Nasıl olacak?

Aşk kalbe dokununca herkes şair olur.

Aşk savaşa benzer, başlaması kolay durması çok zordur.

“Aşk çok kısa, unutmak çok uzun.” Pablo Neruda

Sen çölde açan gül olsan, seni kurutmamak için göz yaşlarımla sulardım.

Yaşadığım aşk hαyαI ettiğimden çok dαhα fazla.

Meğer hαyαt dediğin şey gözIerinden ibaretmiş.