wmaraci reklam

Bu Site Yorumlarınızı Bekler :)

11 Mesajlar 1.389 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

otto8823 otto8823 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 52 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba;

Yaklaşık olarak 1 yıla yakın süredir yayında olan bir site. maalesef bu süre zarfına göre yazı sayısı az kaldı ama bu konuda daha fazla çalışacağım. özellikle tanıdık konular olsa bile bu konularda özgün içerik üretmeye çalışıyorum. özgün derken farklı kitaplardan vs araştırarak özetliyorum bilgiyi.

sitede akademik kavramlar, biyografiler, tarihi olaylar ve tespitler var. tespit bölümü insanlığa dair özellikle ingilizce yayınlanan uluslararası yayınlardan örneklerle yazdığım bölüm.

yazı içeriğinden site tasarımına, hızına ne isterseniz acımasızca eleştirebilirsiniz.

wmaraci
reklam

Gopher Gopher We Love Google! Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 35 / 191
  • Ticaret 0, (%0)
Ben tasarımı vs çok beğendim. Düzenli olarak içerik girerseniz iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Başarılar.
otto8823

kişi bu mesajı beğendi.

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
"Üniversite Eğitimi Zaman Kaybı Mı?"
Bence zaman kaybı :) Güzel site başarılar.
otto8823

kişi bu mesajı beğendi.

hesap satış

• Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 52 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
teşekkürler arkadaşlar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

erdemy erdemy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gumruk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
hocam siteniz tasarım ve konu seçimler olsun güzel. dikkate alırmısınız bilmem ama başlıklar çok kısa. örnek vermek gerekirse Karl Marx yazıp bırakmışsın. demek istediğim Karl Marx hakkında ne yazı var içerisinde. en azından biraz açıklayıcı olsa bence daha iyi olur diye düşünüyorum. en azından ben öyle yapıyorum. bu arada başarılarının devamını diliyorum.
otto8823

kişi bu mesajı beğendi.

webisyo webisyo Merhaba, ben Ali :) Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 851
  • Beğeniler 801 / 328
  • Ticaret 16, (%100)
otto8823 merhaba, bende tasarımı beğendim. Tek eksik gördüğüm şey makalelerin küçük resimleri makale içerisine girince görünmüyor. Bunu ayarlayabilirseniz daha güzel olur. Resimler makaleleri okunabilir hale getirir :)
otto8823

kişi bu mesajı beğendi.

Adameksik.com | Halı Saha Oyuncu Bulma Sitesi.

Dahiturk Dahiturk sadece o'na yanarız. Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek amele
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** y**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 69 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
HAzır, bilindik blog havası. Daha değişik - değişik birşey olmalı bence..
otto8823

kişi bu mesajı beğendi.

idraksiz can, hayvan canıdır.

• Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 52 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
fraqman hocam genelde makale, politika ve tespit konularında başlıkları daha konu içeriğine yönelik attım ancak dediğin karl marx, adam smith gibi başlıklar biyografi yazıları olduğu için genel attım.

webisyo galiba anasayfadaki görselin tekrar makale içerisinde görünmemesini söylüyorsunuz. aynı resmi iki kez kullanmak istemedim ama makale içeriğini görsellerle zenginleştirmenin önemini sonradan farkettim. yeni yazılarda bunu kullanıyorum eski yazıları da zamanla güncelleyebilirim.

Dahiturk açıkcası daha orijinal bir şeyler bulmak kolay olmuyor. artık internet sitesinin ziyaretçisi ile etkileşime girmesini zaruret olarak görüyorum ama bu konuda aklıma yeni bir şey gelmiyor. demek istediğim devir sözlük, forum, sosyal medya dönemi. onun için kullanıcı en azından yorum vs yapmalı, bir şekilde olaya dahil olmalı. soru - cevap formatı vs düşünüyorum ama özgün bir şeyler bulmak lazım. daha yorum bile yaptıramıyorum ziyretçilere -ki ziyaretçi sayım da fazla değil zaten- o konuda şu an için bende bir şey yok.
webisyo

kişi bu mesajı beğendi.

Engin1709 Engin1709 Öneri Ajandam Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 85 / 121
  • Ticaret 1, (%100)
Bende çok beğendim diyebilirim. Tek gözüme çarpan, büyük kayan resimlerin görüntü kalitesinin bozuk olması. Onun dışında çok beğendim, başarılar dilerim.
otto8823

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.oneriajandam.com/

Gokhaan Gokhaan Jr Art Director Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Jr Art Director
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 28 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
En başta temanızı tam türkçeleştirememişsiniz, bu insanlarda kalitesizlik hissiyatı oluşturabilir (örneğin benim açımdan bu tarz siteleri kafamda hep copy-paste sitesi olarak görüyorum)

Çok daha güzel

Logonuzu beğendim ancak yanında / logo - tespit meclisi \ yazısı bulunmalı ki site ismi insanların aklında kalsın.

Arkadaşların önerisine bende katılıyorum grafiklerle içeriği zenginleştirin ve kullandığınız grafikler yüksek çözünürlüklü olsun (yüksek çözünürlülüğün getirdiği boyut yüksekliğini eklentiler yardımıyla aşabilirsiniz)

Yazıları dümdüz değil de önemli yerleri bold alıntı büyük italik şeklinde zenginleştirebilirsiniz ayrıca benzer konulara konu içerisinde link verip ziyaretçileri sitenizde dolaşmaya teşvik edebilirsiniz.

Biyografilerin başına [Biyografi] [Soru-Cevap] tarzı etiketler ekleyebilirsiniz, yorumdan ziyade açtığınız konunun bbPress eklentisiyle forum kısmında tartışılmasını sağlayabilirsiniz.

Örnek: Avrupa 2020 Stratejisi
Forumda Avrupa 2020 Stratejisi [Tartışalım] Link
Konu
Forumda Avrupa 2020 Stratejisi [Tartışalım]

Forum Kısmı
Avrupa 2020 Stratejisi [Tartışalım]

ve anket kısmı da ekleyebilirsiniz.

En son ve en önemli olarak içeriğiniz çok az fakat kaliteli bu tarz içerikleri arttırırsanız (günde bir olmasa bile haftada 2-3) gerçekten güzel bir bloga dönüşebilir. Çoğu çeviri olsada içeriklerinizi beğendim.
otto8823

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al