wmaraci reklam

Sitem için öneri ve görüşleriniz arkadaşlar

3 Mesajlar 526 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

harme harme Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bekçi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 127 / 73
  • Ticaret 13, (%92)
Merhaba arkadaşlar script paylaşım sitesi kurdum, ve oldukça iyi durumda günlük 1500 2000 sayfa gösterimim var. Bazı eksiklikleri vardı,site şuangüncellendi. Benim sizden istediğim sitenin açılış hızı görselliği vs hertürlü önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim, mesaj yollayıpta cevap veremediklerim olursa haklarını helal etsinler.

Buradan bakabilirsiniz arkadaşlar

wmaraci
reklam

alpayergul alpayergul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin açılış hızında bence sorun yok.Sol alttaki hareketli açılır duyuru sanırım açık kod ile üstünde oynamalar yaptığın bir ekleme olmuş.Eğer bu işi biliyorsan kendine göre baştan bir kod yazılımıyla ana sayfaya daha uygun bir açılır duyuru koyabilirsin.Download ve Demo menülerine kolay ulaşılabilirlik artı niteliğinde ama özellikle logonun yanındaki boş kısım dikkatimi çekti.Orayı güzel bir şekilde değerlendirmeni tavsiye ederim.Ana sayfa çok kalabalık durmuyor ama bir kaç eklentilerle(bunlar bannerlar da olabilir)daha da canlanabilir.Tabiki aşırıya kaçmamak gerek.Başarılı bir çalışma olacak gibi umarım emeğinizin karşılığını alırsınız.
harme

kişi bu mesajı beğendi.

harme harme Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bekçi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 127 / 73
  • Ticaret 13, (%92)
Merhaba kardeşim ilerleyen zamanlarda kredi sistemi ve blog eklemeyi düşünüyorum şuan reklam başvurularım var onaylanırsa banner alanları var şuan aktif değil önerilerini dikkate alacağım,tavsiyelerin için teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al