wmaraci reklam

Sizce Bu Site'nin Geliri Ne Kadar?

3 Mesajlar 677 Okunma
wmaraci reklam

wsarhan wsarhan Gravity Yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 21 / 19
  • Ticaret 8, (%88)

Arkadaşlar, bundan 1 sene önce elimde olan bir site vardı tamamen legal ve sıkıntısız. Fakat ben neden bilmiyorum adsense veya benzeri reklam bağı yapmadan 1 sene arada bir girerek bakıyordum ve istatistiklerin böyle olduğunu çook sonra gördüm. Hata ettiğim belli. Adsense vb. Bağlamış olsaydım gelirim ne olurdu?

Aşağıda ki istatistiklerde kesinlikle oynama yoktur!

Sadece merak ettiğim için yazıyorum. Yeri yanlış ise kusura bakmayın taşınmasını arz ederim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

blogumdabugun blogumdabugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ..............
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 8 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Web sitenizde ara ara da olsa düzenli ve özgün içerik giriyor ve içerikleriniz özgünse ve bu grafikte doğruyu gösteriyorsa azımsanmayacak değerde iyi bir gelir elde edebilirdiniz.. İlk cümlede sadece bir varsayım olarak fikrimi söyledim.. Elbette bu kadar insan sitenizde bir şey var ki sürekli artarak ziyaret gerçekleştirmiş.. Keşke Adsense için başvuru yapsaydınız, sizin için en azından güzel bir geliri olabilirdi..

Sanırım yoğunluktan dolayı bu grafiği göremediniz.. En azından şimdiden domain süresini uzatıp adsense veya benzeri bir kuruluşa başvuru yapın derim, bu kadar iyi bir hit kolay kolay yakalanmıyor..

Ek olarak siteyi elden çıkartmak istersen forumda site satış bölümü var, ilgilenenler olacaktır mutlaka.. Sitenin geliri konusunda diğer arkadaşlarımızın görüş belirtmesi daha doğru olacaktır.

wsarhan wsarhan Gravity Yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 21 / 19
  • Ticaret 8, (%88)
@blogumdabugun Geçen sene elimde olan bir siteydi içeriği robot yazılım ve hesaplama sistemleriyle alakalıydı. Siteyi kapatma kararı aldıktan sonra adsenseden geçmiş tarihlere baktım ve kapattığıma çok pişman oldum. Ayda 1-2 kere girdiğim bir siteydi :( Geçmiş olsun diyerek önümdeki maçlara bakıcam artık. Yorumunuz için teşekkür ederim.
blogumdabugun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al