wmaraci reklam

Soru Cevap Sitesi Yorumlarınız Ve Destekleriniz Bekliyorum.

10 Mesajlar 664 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aldemardis1 aldemardis1 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 18.04.2017
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum Gaziantep
    • Ad Soyad A** Ş**
    • Mesajlar 236
    • Beğeniler 130 / 52
    • Ticaret 0, (%0)
    Site : https://www.hizlisorcevapal.club

Merhaba, umarım yanlış bir durum değildir yaptığım. Soru cevap sitesi kurarak sizlerin sorularına cevap bulmayı amaçlıyorum arkadaşlar . Siteme giderek bana yorumlarda bulunabilirmisiniz. Yorumdan kastım siten güzel veya eksik var kategoriler şu olsun yetkiler felan gibi şeyler. Umarım Beğenirsiniz iyi forumlar. Lütfen Ankete Katılarak Bana yardımcı olabilirsiniz. Teşekkür ederim.

Yukardaki link Çalışmaz İse Siteye Gitmek İçin : https://www.hizlisorcevapal.club

wmaraci
    reklam

DaftPunk DaftPunk #K{o}/d Kullanıcı
    • Üyelik 12.03.2016
    • Yaş/Cinsiyet 23 / E
    • Meslek Belirsiz
    • Konum Antalya
    • Ad Soyad F** K**
    • Mesajlar 646
    • Beğeniler 355 / 228
    • Ticaret 25, (%100)
    Domain uzun ve gereksiz daha marka ve jenerik bir domain tercih edebilirsiniz. Club domainede Türkiye'de sıcak bakılmıyor genelde .com .net .org .gen.tr tarzında ama soru cevap sitesi için domain hiç olmamış içerik tema zaten her yerde var
    aldemardis1

kişi bu mesajı beğendi.

Yalnız mısın ? mroyuncu.com| instagram.com/mrnoobofficial

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
    • Üyelik 08.03.2014
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Blogger
    • Konum Tekirdağ
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 998
    • Beğeniler 48 / 282
    • Ticaret 10, (%90)
    Merhaba, bu aralar çok sık görmeye başladığım sitelerden birisi. Anlayacağın herkes birbirinden görüp alıyor scripti soru/cevap sitesi açıyor... Yakın zamanda teknoloji siteleri gibi olur, ayakta kalmanın zor olacağını düşünüyorum. Yine de başarılar dilerim. Ayrıca site çok boş, yalan da olsa anasayfayı dolduracak kadar soru eklersen daha iyi görünecektir. Domain uzun gibi geldi ve .club'da ne kadar ilerlersin orası meçhul. Fontlarını değiştirmeni öneririm :)
    aldemardis1

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.04.2017
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum Gaziantep
    • Ad Soyad A** Ş**
    • Mesajlar 236
    • Beğeniler 130 / 52
    • Ticaret 0, (%0)
    Teşekkür ederim ama maddi açıdan dolayı böyle oldu . ssl sertifikası var pek işe yaramazmı acaba ?

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 18.04.2017
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum Gaziantep
    • Ad Soyad A** Ş**
    • Mesajlar 236
    • Beğeniler 130 / 52
    • Ticaret 0, (%0)
    Newjack Teşekkür ederim. o zaman anılar arasında saklı kalsın uğraşmanın pek anlamı yok :)

• Üyelik 08.03.2014
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Blogger
    • Konum Tekirdağ
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 998
    • Beğeniler 48 / 282
    • Ticaret 10, (%90)
    Teşekkür ederim ama maddi açıdan dolayı böyle oldu . ssl sertifikası var pek işe yaramazmı acaba ?

• SSL elbette işe yarayacaktır ancak .club domaini Türkiye'de yaşayan vatandaşların hangisine sorsan "o ne" diye cevap alırsın. Şu iki şeyi ayırmak lazım ".com ve .net" bunlardan şaşmayacaksın.

• Benim kendi fikrim domainin çok uzun... Bunu daha markamsı bir havada yapabilirdin. Akılda kalıcılık önemli. Senin domaininde insanlar sorunsal yaşayabilir. Örneğin; "hizlisorcevapal.com muydu" yoksa "hizlisorcevap.club mıydı" yani işin özeti adam senin sitenin adını getirene kadar soracağı soruyu da unutur. Onuda geçtim .com diye miydi .net diye mi? vs.vs.

• Ayrıca piyasada sıkça üremeye başlayan bu sitelerin arasında farkın ne olacak? İnsanların senin sitesine girmesi için hangi nedenleri olacak? Rakiplerini inceledin mi? Altyapın hazır mı? İnsanların aklına birşey takıldığında senin sitene gelmek için hangi nedenlere sahipsin?
    aldemardis1

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.04.2017
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum Gaziantep
    • Ad Soyad A** Ş**
    • Mesajlar 236
    • Beğeniler 130 / 52
    • Ticaret 0, (%0)

Newjack adlı üyeden alıntı

• SSL elbette işe yarayacaktır ancak .club domaini Türkiye'de yaşayan vatandaşların hangisine sorsan "o ne" diye cevap alırsın. Şu iki şeyi ayırmak lazım ".com ve .net" bunlardan şaşmayacaksın.

• Benim kendi fikrim domainin çok uzun... Bunu daha markamsı bir havada yapabilirdin. Akılda kalıcılık önemli. Senin domaininde insanlar sorunsal yaşayabilir. Örneğin; "hizlisorcevapal.com muydu" yoksa "hizlisorcevap.club mıydı" yani işin özeti adam senin sitenin adını getirene kadar soracağı soruyu da unutur. Onuda geçtim .com diye miydi .net diye mi? vs.vs.

• Ayrıca piyasada sıkça üremeye başlayan bu sitelerin arasında farkın ne olacak? İnsanların senin sitesine girmesi için hangi nedenleri olacak? Rakiplerini inceledin mi? Altyapın hazır mı? İnsanların aklına birşey takıldığında senin sitene gelmek için hangi nedenlere sahipsin?

Haklısın aslında baya bir plansız olaya daldım. Ancak birikim yapıp bütce ayırıp planlı bir şekilde konuya tekrar el atarım değerli görüşlerini bana söylediğin için teşekkür ederim. Bu script bir köşede kalsın ozaman çünkü değişim yapacak imkanda değilim açıkçası.

• Üyelik 18.04.2017
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum Gaziantep
    • Ad Soyad A** Ş**
    • Mesajlar 236
    • Beğeniler 130 / 52
    • Ticaret 0, (%0)

Peki xyz domain hakkında ne düşünüyorsun ?

• Üyelik 08.03.2014
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Blogger
    • Konum Tekirdağ
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 998
    • Beğeniler 48 / 282
    • Ticaret 10, (%90)
    Peki xyz domain hakkında ne düşünüyorsun ?

Anahtar kelimeli domainlerde problem yok alınabilir, hızlı yükselebilirsin. Böyle hizlisorucevapal gibi isimlerde pek tavsiye etmiyorum.
    aldemardis1

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.04.2017
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum Gaziantep
    • Ad Soyad A** Ş**
    • Mesajlar 236
    • Beğeniler 130 / 52
    • Ticaret 0, (%0)

Anahtar kelimeli domainlerde problem yok alınabilir, hızlı yükselebilirsin. Böyle hizlisorucevapal gibi isimlerde pek tavsiye etmiyorum.

Senin vaktini çalıyorum özür dilerim ama , peki bana önerebileceğin bir script varmı yani bu işi yap gibi mesala o alanda yürümeye çalış gibi maddi tarafını da düşünürsek olayın.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al