wmaraci reklam

Tanıtım Yazısında Lider Platform Hızlı Tanıtım'da Özel Fırsatlar Sizleri Bekliyor...

38 Mesajlar 6.816 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Hizlibul Hizlibul Hızlı Al - Hızlı Sat Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 12, (%100)

Tanıtım Yazısı Alım Satımında Güvenilir Bir Platform: Hızlı Tanıtım - Tanıtım Yazısında Lider Platform!

Tanıtım yazısı alım satımlarında site site gezerek kaliteli bir siteden link almak için zaman kaybetmek artık tarihe karıştı! Hızlı Tanıtım, sizlere tanıtım yazısı konusunda, doğrulanmış satıcılar aracılığı ile tanıtım alma fırsatını sunuyor!

Hızlı tanıtım’da sizi neler bekliyor?

• -Google News, DMOZ, Yandex News kayıtlı Kaliteli web siteleri.

• -Haber, blog, sağlık, spor, teknoloji gibi birçok kategori sayesinde, alanınızda yayın yapan siteden tanıtım alma imkanı.

• -Güvenli alışveriş sistemi ile aracıdan değil, yalnızca site sahibinden tanıtım alarak elde edeceğiniz fiyat avantajı.

• -Dilerseniz tanıtımın Facebook sayfasında paylaşımı, ya da manşet olması gibi ek özellikler.

• -Tek tanıtım yazısı alımının dışında, istediğiniz sitelerden anında ‘toplu tanıtım yazısı’ alma fırsatı.

• -Yalnızca banka havalesi ya da EFT değil, aynı zamanda kredi kartı ile ödeme avantajı!

Tüm bu avantajlar bir araya geldi, Hızlı Tanıtım’da buluştu. Şimdi kaliteli tanıtım yazılarından gelecek link inşaası ile, sitesinin SEO stratejisini iyi yönde belirlemek isteyen webmasterları bekliyor!

Peki biz kimiz?

Sekershell İnternet Bilişim Sistemleri olarak, 9 yıldır internet dünyasının içindeyiz. Web tasarımdan hostinge, programlamadan sunucu kiralamaya, sanal mağaza tasarımına ve toplu SMS gönderimine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

Neden Hızlı Tanıtım’ı kurduk?

Her site yöneticisinin bildiği üzere, artık organik ziyaretçiyi çekmek adına temel SEO uygulamaları kaçınılmaz oldu, tanıtım yazıları da bunun en önemli basamaklarından birisi. Ancak tanıtım yazısı satışında, Hızlı Tanıtım’a kadar birçok eksiklikler bulunuyordu.

Aracıdan değil, site sahibinden!

Tanıtım yazısı alışverişinde, birçok siteden tanıtım yazısı satan aracılardan ötürü hem alan kişi yüksek rakam ödeyerek tanıtımdan faydalanıyordu, hem de satıcılar daha düşük gelirler elde ediyordu. Hızlı Tanıtım alıcıya uygun tanıtım, satıcıya ise yüksek gelir sunar!

Siparişlerde SMS’le anında haberiniz olsun!

Tanıtım yazısı satışı için günlerce beklemeyin. Hızlı Tanıtım’da sms bildirimleri ile, sipariş ya da yeni mesaj geldiğinde anında haberiniz oluyor, tanıtım yazısı alışverişleri çok kısa sürede sonuçlanıyor.

Ödeme kolaylıkları

Tanıtım yazısı satışında, sitelerde hem ilanların kategorize edilmesi noktasındaki eksiklik, hem de yalnızca havale gibi yöntemlerle ödeme yapılması alıcıları zora sokuyordu. Hızlı Tanıtım, kredi kartı gibi ödeme koşulları ile sizi düşünür!

Kısacası Sekershell Bilişim olarak, bu konuda gördüğümüz eksikliklerden yola çıkıp, hem tanıtım yazısı alıcısını, hem de tanıtım satmak isteyen site sahiplerinin menfaatlerini düşünerek yola çıktık ve insanların görmek istediği özelliklerle bir alım satım mecrası geliştirdik. Umarız ki Türk webmasterları için faydalı bir site olur…

Hızlı Tanıtım’la ilgili görüşlerinizi, düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilir, bize yazabilirsiniz. Daha güvenli, daha işlevsel ve daha faydalı bir tanıtım yazısı alım satım mecrası yaratabilmek adına hergün sitemizi geliştiriyoruz. Bu anlamda sizin de önerilerinizi, görüşlerinizi merak ediyoruz.
zaferbas impjix kaynuka

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
%10 komisyon alıyorlar bilginize
chalilozdemir

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.ozgurblog.net/

BeTu BeTu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 43 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Vayy be reklamın ne kadar işe yaradığını burada öğrendim konuyu +50 kişi okuyor büyüksün WMARACI :) konuyu baltaladım kusura bakmayın.
chalilozdemir sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Gerçekten hakkını verebilecek bir platform yaratılmış.Kaliteli ve güvenilir bir hizmet.Teşekkür ederim.
furkandemirci Hizlibul

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

%10 komisyon alıyorlar bilginize

Yüzde 10 iyi bence, ne tanıtımcılar görüyorum 50 100 lira ekliyor bazı sitelere. Gene de güzel sistem yapmışlar uzun süredir girip gezineceğim dedim ama daha nasip olmadı bir süredir de yer imlerimde bekliyor.
chalilozdemir Hizlibul

kişi bu mesajı beğendi.

imsimsiz imsimsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 115
  • Ticaret 1, (%100)
Beyler satın alan tavsiye eden var mı güvenilir gibi duruyor.

Blogger Sorunlarınıza Çözüm Üretilir.

Hizlibul Hizlibul Hızlı Al - Hızlı Sat Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 12, (%100)

Crewx adlı üyeden alıntı

Gerçekten hakkını verebilecek bir platform yaratılmış.Kaliteli ve güvenilir bir hizmet.Teşekkür ederim.

SühaMete adlı üyeden alıntı

Yüzde 10 iyi bence, ne tanıtımcılar görüyorum 50 100 lira ekliyor bazı sitelere. Gene de güzel sistem yapmışlar uzun süredir girip gezineceğim dedim ama daha nasip olmadı bir süredir de yer imlerimde bekliyor.

imsimsiz adlı üyeden alıntı

Beyler satın alan tavsiye eden var mı güvenilir gibi duruyor.

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür eder, Katılımlarınızdan dolayı memnuniyet duyacağımızı bildirmek isteriz.

Sayın imsimsiz ;

Hızlı Tanıtım Risksiz Alışveriş sistemi sayesinde hem sizi, hemde satıcıyı korumaktadır.

Kriterlerinize uygun ilan için Sepete ekle butonu ile alışveriş işleminizi başlatırsınız, Satıcı'ya yayınlanacak olan tanıtım belgelerini eklersiniz, ve ödemenizi tamamlarsınız.

Ödemeniz tamamlanması sonucunda, ödemeniz öncelikli olarak Hızlı Tanıtım banka nezrinde bulunan güvenli havuz hesabına aktarılır, Satıcı işlemleri tamamlar, Size yayın url gönderir, Satın aldıklarım sayfasından siz alışverişi onaylama durumunuzda para satıcının cüzdan hesabına aktarılır.

Hem Alıcı hem satıcı sipariş aşamasında bir sorun olması halinde iade talebide oluşturabilmektedir.

Ayrıca Hızlı Tanıtım, Her zaman kalite ve hızlılık'a önem verir, SMS Bilgilendirme sistemimiz sayesinde sipariş sonrası Hızlı Tanıtım tarafından sms ile bilgilendirilmektedir.

Keyifli alışverişler dileriz.

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)
Kullandığım ve önerebileceğim bir site. Yaklaşık 300 tl lik ürün sattım
Hizlibul

kişi bu mesajı beğendi.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Ben bayadır tanıtımları buradan alıyorum aracı olması güzel bir şey birde destek hattı çok hızlı hemen sorunu çözüyorlar maşallah diyelim

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
Başarılarınızın devamını dilerim, güzel bir sistem olmuş. Bende heralde ilk üyelerindenimdir fakat hiç satış yapamadık, satın alım oranı bana düşük gibi geldi ama sistem olarak oldukça kullanışlı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al