wmaraci reklam

TReSpor - e-Spor Turnuva Projesi

23 Mesajlar 2.899 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Batuhanmrv Batuhanmrv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İmalat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 2, (%100)

Selamun Aleyküm

Web Site: www.trespor.com (Düzenleme Aşamasında)

Proje Adı: Türkiye e-Spor

Site ne için kuruldu: Türkiye çapında bir küçük e-Spor turnuva sitesi düşündüm.Biliyoruzki ülkemizde oyun bağımlısı ve bir e-Spor'cu olmak isteyen birçok kişi vardır :),bende düşünüp böyle bir site kurmaya karar verdim.Genellikle CS:GO turnuvasına yöneldim.

Proje:İlk başta 5 kişilik(Yedek ile 6) takımınız var ise site üzerinden başvurular yapılacak.Kabul edilir ise sitemizde 'Takımlar' kısmında yer alıcak.Daha sonra Takımlar tamamlandığı zaman eşleşme yapılıp Maç tarihleri verilecek,ve maç esnasında 1 Round öncesi Twitch'te canlı yayın yapılacak.Turnuvadaki tüm maçlar bittiği ve Turnuva Şampiyonu belli olduğu zaman ödül verilecek.Ve en iyi vuruşlar vs. tarzı vuruşlarda Youtube kanalımıza video olarak atılacaktır.Sitemizdede Maç Skorları ve Haberleri güncel tutulacaktır.Proje gelişir ise Game İnternet Cafe ile anlaşıp turnuvalar orada düzenlenebilir :).Sitemiz yavaştanda olsa tutulduğu sürece hiçbir sıkıntısız projemiz büyür ve tanınır herkeste bizi konuşur Allah'ın izniyle :)

Soru ve Cevaplar;
Hangi Oyunlar Olucak: Şimdilik CS:GO(İlerideki zamanlar PUBG,ZULA vb. fps oyunlarda olucak.

Hangi serverde oynanıcak?: Kendi kiraladığımız serverlerde Turnuva Maçları gerçekleştirilicek.

Nasıl e-Sporcu olucak?: İlk başta Takım Maçı analizlerine göre ve başarılı şekilde maçlarını kazanıp Ekibimiz izlenim tarafından ortak bi karar verilecek.Gerçek bir e-Spor'cu değil fakat sitede en güzel yerlere koyduğumuz sürece kendisi bile gurur duyar.Tabi ilerideki süreçte eğer gerçekten tutulur ise hangi yerden onayımızı alıcaksak o yerden elimizden geldiği kadarda almaya çalışacağız.(Devlet demek istedim.)

Turnuvaya giriş için herhangi bir ücret varmı?: Yeni olduğumuz ufaktanda olsa takım başı 25 TL(kişi başı 5TL) olarak verilecek.Örneğin turnuvaya 10 Takım katılır ise ödül 250TL yani Şampiyon takım oyuncularına kişi başı 50TL ödül verilecek.İlerideki zamanlar Sponsorluk,Reklam,Twitch bağış kazançlarımız olduğu sürece Turnuvaya giriş ücreti olmayacak ve ödüllerden hariç Ekipman vs. çekilişlerimiz olucaktır.İnanın gözümüz parada değildir sadece kendi çapımızda e-Spor ve eğlenceli anlar yaşamak istiyoruz.

NOT:
Projeyi tamamı ile anlatamadım daha çok fazla yapılacak var ..Henüz tekim projeme ekip arkadaşları arıyorum Oyun ile alakası yüksek olanlardan ve anlayanlardan. Özel mesaj ile ulaşabilirsiniz :)

selcuksofta GoFast

kişi bu mesajı beğendi.

www.gamerozzi.com TURNUVA YÖNETİCİSİ
wmaraci
reklam

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 443 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
Hayırlı olsun
Batuhanmrv

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İmalat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 2, (%100)
selcuksofta Teşekkür ederim :)
selcuksofta

kişi bu mesajı beğendi.

GoFast GoFast En Hızlı Web Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek IT
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 100 / 84
  • Ticaret 20, (%100)
Domain ve Proje uyumu cok basarili. Tema ve fikirde gayet guzel. Vizyonunuzun olmasi projeye ayri bi hava katmis. Umarim biran evvel Turnuvalar baslar. Bu alanda sektore getirilebilecek bir suru yenilikler var ozellikle Turkiyede. Bol sans diliyorum ve gelismeler icin takipteyiz
Batuhanmrv

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İmalat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 2, (%100)
GoFast Teşekkür ederim :),bir an önce başlaması için elimden geleni yapıcağım.. güzel bir proje olucak inşAllah

creatifgraphics creatifgraphics creatifgraphics.shop Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci - Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 8 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,

Projen'de başarılar dilemek isterim fakat bizde bu işin içerisindeyiz, büyük bir kurumsallık içerisinde ilerliyoruz ve ona rağmen o kadar zor ki. İsim haklarını satın aldığımız "TÜRKİYE ELEKTRONİK SPORLAR LİGİ - TESL GAMING" Geçen seneden bu yana toplamda 6 adet, 8.000TL'yi aşkın bir para ödülü dağıttığımız turnuva organizasyonu. Bir çok büyük takımı turnuvamıza dahil ettik. ESL Türkiye sahnesinde oynayan SANGAL E-Sports, LOG E-Sports gibi takımlar turnuvamıza gelerek oyuncu seçti vs vs. Ama bunlara rağmen işime taş koymaya çalışan boş boğaz hiç bir şeyden memnun olmayan kesim var ki. Biz maçlarımızı genellikle 16 slot üzerinden 5v5 BO-3 format'ta yapıyoruz. Her maçımız twitch adreslerimizden yayınlanıyor. Eş zamanlı aynı anda 3 veya daha fazla maç yönetiyoruz, yayınlıyoruz. Bunlara rağmen hiç bir şey beğenilmiyor. Eğer sende bu işe gönlünü veriyorsan, içinden geliyorsa gel aramıza katıl. Çünkü bu işleri sıfırdan yapmak o kadar zor ki.

Organizasyon Web Sitesi: www.tesl.com.tr
Organizasyon IG Adresi: www.instagram.com/teslgaming
Grafik Sayfam: www.instagram.com/creatif.graphics (Bana buradan ulaşabilirsin.)
Batuhanmrv

kişi bu mesajı beğendi.

CREATIF GRAPHICS INC. | E-Spor Forma Tasarımları, E-Spor Ürünleri ve Kurumsal Grafik Tasarımları

• Üyelik 21.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İmalat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 2, (%100)
creatifgraphics Teşekkür ederim, bir süre kendi projeme odaklancam.Gidişata göre haber ederim size :)

• Üyelik 21.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İmalat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 2, (%100)
Ekip arkadaşları aranıyor..

extrixy extrixy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
projem bekleyince puff olmus

• Üyelik 21.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İmalat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 2, (%100)
extrixy anlamadım?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al