wmaraci reklam

Wolink.in Link Kısalt Para Kazan CPM 15₺

58 Mesajlar 5.652 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

wolink wolink WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

[CENTER]Websitemizin Linki: http://wolink.in
[CENTER]LİNK GEÇİŞ SAYACI 3 SANİYE!

Reklamı geç'e basmanıza gerek yok yine de sayıyor!

Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim. Fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum. Son zamanlarda birçok link kısaltma servisiyle karşı karşıyayız. Çoğu daha 1 2 gün geçmeden kapanıyor ve üyeler ödemelerini alamıyor. Bizler tamamen dürüst bir anlayışla internet girişimciliğinde adımızı duyurmaya başlıyacağız. Sizleresunduğumuz yüksek kazanç oranları ve dahası.. 150 üyemiz bulunmaktadır. Her geçen gün bünyemize yeni kişiler almakta ve hizmet vermekteyiz. Az önce 6 üyenin ödemesini tamamladım. Ödeme dekontları gizlilik sebebiyle paylaşılmamaktadır.

Link Önizlemesi Mevcuttur! Örnek:

Link önizlemesini görmek için resmi logosu olan bir sayfayı kısaltın daha sonra herhangi bir sosyal medyada paylaşın önizleme çıkacaktır. Hatta kısalttığınız linke basın en aşağı inin orada açıklamasına kadar yazmaktadır.

WOLİNK NASIL ÇALIŞIR?[/CENTER]

ÜYE OLMAK

Para kazanmak için öncelikle sistemimize üye olmalısınız.

HESAP BİLGİLERİ

Üye olduktan sonra üye panelinden hesap bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

ÖDEME BİLGİLERİ

Daha sonra ödeme seçeneğini belirleyip cüzdan kodunu veya diğer bilgileri girmelisiniz

KAZANÇ ORANLARI

Kazanç oranları sayfasından kazanç oranlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

LİNK KISALTIN

Ziyaretçilerinizin dikkatini çekecek yeni fikirler üretin. Link kısaltın!

REKLAM VERİN

Sitenizin reklama mı ihtiyacı var? Kampanya oluşturup reklam ekleyebilirsiniz.

GÜCÜ HİSSET!

HAKKIMIZDA
Wolink 2017 yılında kurulmuş bir link kısaltma servisidir. Sistem optimizasyon açısından sürekli rezerve edilmektedir.

Wolink gelişmiş panellere sahip güvenlik açısından yüksek donanımlı bir sistemdir. Ayrıca çeşitli fonksiyonları,özellikleri ile daha kolay bir hizmet verir.İnternet girişimciliğinde adını yavaş yavaş duyurmaya başlayan Wolink link kısaltma servisi ile üyelerine yüksek kazanç imkanı sunmaktadır. Wolink'in diğer prensiplerinden biriside haksız kazancı önlemek ve üyelerinin gizliliğini korumaktır.

ÖDEMELER NASIL GERÇEKLEŞİR?
Wolink ödeme yöntemleri değişebilir veya güncellenebilir. Sabit ödeme yöntemleri PaPara,İninal,Banka ve Payza'dır. Wolink ödeme alt limiti 10 TL'dir. Ödeme talebinde bulunan üyenin trafiği ekip tarafından kontrol edilir. Ödeme talebi onaylandığında Wolink ekibi üyenin ödemesini iş günleri içerisinde 6 saatte yapar. Ayrıca üye para cinsini değiştirmek isterse destekten değiştirme talebinde bulunabilir.

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Websitemizin Linki: http://wolink.in[/CENTER]

wmaraci
reklam

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
Konu çok yanlış olmuş :)

eneskamis.com

• Üyelik 09.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Düzeltiyorum ufak bir kod hatası

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
kopyala yapıştır yapmışssın daha forumu kullanmayı bilmiyorsun, link için para kazanma açmışssın ;) hey gidi hey ;)

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 09.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Konu düzeltilmiştir. Merak ediyorum bana forum kullanmasını bilmeyen diyen kişi forumu kullanmayı ne kadar biliyor öğrenmek isterim. 2 yıllık php bilgim var bana mı öğretiyorsun ?

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
hıhım eminim öyledir :) php bilgin olduğunu kadar, birazcık araştırma yapiyor olsaydın keşek ;) bilmek sıkıntı değil araştırma yapmak lazım. Bu türdeki siteler, türk siteleri genelde patlıyor :)

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 09.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Şuan gereksiz bir diyalog içerisindesiniz. Konumu kirletiyorsunuz ama üyelerin aklında soru işareti kalmaması açısından cevaplıyorum. Sistemimiz açılmadan önce kod ve sunucu optimizasyonları tam olarak yapılmış olup olası bir hacking saldırılarına önlem sağlanmıştır. Örneğin açmadan önce xss açığımız vardı kapatıldı. Sunucumuzda php sürümü açığı vardı exploiti önleme amacıyla o açıkta kapatıldı. Başka açıklar bulursanız tabiki bize bildirebilirsiniz. Ama iddaa ediyorum patlamaz :)

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
Hocam, CPM 15₺ demişsiniz, bu Türkiye için 1000 tıka geçerli ücret değil mi? Site de bulamadım da o yüzden soruyorum.

eneskamis.com

• Üyelik 09.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

masteyen adlı üyeden alıntı

Hocam, CPM 15₺ demişsiniz, bu Türkiye için 1000 tıka geçerli ücret değil mi? Site de bulamadım da o yüzden soruyorum.

Sayın @masteyen CPM yani kazanç oranlarını http://wolink.in/payout-rates linkteki sayfadan görebilirsiniz. Ülkelere göre değişim gösterebilir. Örneğin Türkiyeden 10 trafik getirdiniz başka bir ülkeden 20 trafik getirdiniz bu CPM'nize yansır. Ama trafiğiniz kesin olarak Türkiye ise CPM oranı sabit 15 TL'dir. CPM'ler sayfada belirttiğimiz gibi değişim gösterebilir.
Evet 1000 tık yani görüntülenme için geçerlidir. CPM hakkında daha fazla bilgi edinmek için; http://wolink.in/blog/2-cpm-nedir

İyi Akşamlar

notumundunyasi notumundunyasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 97 / 69
  • Ticaret 0, (%0)
Ödeme kanıtı alabilir mi yim acaba gerekli yerler sansürlendikten sonra

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al