wmaraci reklam

Yeni Film sitesi

7 Mesajlar 593 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
Yeni bir film sitesi tanıtmak istiyorum.

Gerek tasarımı ve gerekse içerik şeması ile kullanıcı dostu bir site. Mobil ve tablet cihazlarda sorunsuz çalışan ve reklam bulunmayan bir site. Eklenen yabancı filmler türkçe altyazılı ve dublaj olarak eklenirken aynı zamanda yabancı diziler türkçe altyazılı eklenmektedir. Hdfilmcennetim.net

Diğer sitelerden farklı olarak ise 2 farklı özel ve 4 farklı standart video player kullanmaktadır.

wmaraci
reklam

hdizleyelim hdizleyelim WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek pc
  • Konum ABD
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 4 / 52
  • Ticaret 2, (%100)
site hoş ama logo favicon kopya onu kendine göre yap

video kaynakları alıntı

bu işi yapaçaksan kendine öz ve saglam bi şekilde yapabilirsin

bak bana herşeyimiz özgün film özetleri için editör tuttuk özetler alıntı onlar da sıfırdan başlanacak

http://www.hdizleyelim2.net/lego-super-kahramanlar-aquaman-atlantisin-ofkesi-izle.html

http://www.hdizleyelim2.net/

sakın yanlış anlama ben bilgimi sundum iyi çalışmalar
theredor

kişi bu mesajı beğendi.

LoLTubeTRCOM LoLTubeTRCOM Birseynasilyapilir.Com Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum Rize
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 13 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
siteni çok ama çok beğendim ya
theredor

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam çok teşekkür ederim. Tasarım şuan biraz bana göre hala kötü durumda. Bir kaç hafta içerisinde css de büyük değişiklik yapabilirim.

hdizleyelim adlı üyeden alıntı

site hoş ama logo favicon kopya onu kendine göre yap

video kaynakları alıntı

bu işi yapaçaksan kendine öz ve saglam bi şekilde yapabilirsin

bak bana herşeyimiz özgün film özetleri için editör tuttuk özetler alıntı onlar da sıfırdan başlanacak

http://www.hdizleyelim2.net/lego-super-kahramanlar-aquaman-atlantisin-ofkesi-izle.html

http://www.hdizleyelim2.net/

sakın yanlış anlama ben bilgimi sundum iyi çalışmalar

/*

Hocam önerilerin için teşekkürler. Fireplayer var şuan gündemde jw player tarzı bir çok kaynağı çalıştıran. Sürekli google drive, photos ve yandex patladığından almadım.

Site 2 günlük olmasına rağmen günlük hit şimdiden 100'e yaklaştı. Günlük hit 3. haftanın sonlarında 1k olur diye tahmin ediyorum. O zamana kadar işlerimi bitirip siteye iyi bir dizi arşivi ve daha sonrasında film arşivi yapmayı düşünüyorum.

Ek olarak her filme 2 alternatifli indirme linkleri ekleyip tasarımda düzeltmelere gidiyorum. Bu arada özetler full özgün, iç seo benim tarafımdan yapıldı.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 17.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek pc
  • Konum ABD
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 4 / 52
  • Ticaret 2, (%100)
doğrudur başarılar dilerim, emeğine saygı duyarım başarıların daim olsun piyasada herkes film sitesi açıyor milletten alıyor herşeyi kopya kopya nereye kadar o bakımdan yazdım ama sizinki öyle olmaz inşallah benim site daha 20 günlük daha dünyada 2.8 milyon trde 26binde google index 22.200 .yuandex ise 100 bin bizim site biraz uçtu :)
theredor

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
aslında sadece diğer sitelerden özeti okuyup full sıfırdan benzersiz yazıyorum. Onun dışında şuan dediğim player sisteminde bir kaç sorun olduğundan videoseyredin.net gibi büyük arşivli ve jw player tarzı responsive ve reklamsız player tercih ettim.

JW Player lisans ve kurulum işini bilmediğimden dolayı yakın zamanda filmleri vds kiralayıp torrentten indirip moly, openload, ok.ru, mail.ru, streamango, estream servislerine yükleyip bunları dediğim özel player içerisinde tek part yapacağım.

Mesela ilk part Vip Player, ikinci part fragman. İlk partın yedek sistemi olacak, eğer kırılırsa acil durumda yedek iframelere yani saydığım servislere geçecek.

Bunu yapmayı düşünüyorum ama şimdilik zamanım yok. Dediğimi yapıp bir de dizi film arşivini genişletip site 5 6 aylık olduktan sonra anahtar kelimelerde ilk sayfaya çıkmak amacım.

ayrıca dediğim video player dışında phi player düşünüyorum.

• Üyelik 17.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek pc
  • Konum ABD
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 4 / 52
  • Ticaret 2, (%100)
onu bizde kullanıyoruz iyi arkadaş başarılar
theredor

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al