wmaraci reklam

aktif Türk kadın takipçi arıyorum

5 Mesajlar 771 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

eesenxx eesenxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Oyun.game
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 36 / 32
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

İnstagram hesabımız için uzun vadeli ***aktif Türk kadın*** takipçi alınacaktır. İlk etapta minimum düzeyde almak istiyorum. Çünkü uzun vadeli ve ara ara takipçi satın alacağım. Bir kaç farklı arkadaştan alış yapmak istiyorum.

Takipçiler aktif olduğu için belli bir oranda bırakmalar olacak. Bu benim için problem değil. Yani ***aktif Türk kadın***olduktan sonra %30 lara kadar bırakmalar sorun değildir. Minimum alma sebebim sadece performans ölçmek. Alımlar daha sonra başlayacak.

Lütfen pm ile şunu iletiniz:
Minimum paket fiyatı:
Minimum paketteki takipçi sayısı:
Yükleme süresi:
Para transferi nasıl olacak: (Ziraat tercihimizdir)

wmaraci
reklam

Gaintagram Gaintagram "Kazandıkça Öde!" Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Instagram Web Otomasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 591
  • Beğeniler 116 / 190
  • Ticaret 24, (%100)
Müşterilere benimsetemediğimiz 2 GERÇEK

1- KAYIT OLURKEN CİNSİYET SORULMADIĞI İÇİN TAKİPÇİ CİNSİYETİ SINIFLANDIRMASI TAM ANLAMIYLA VERİMLİ OLMAZ.

2-TAKİPÇİ SATIN ALARAK MÜŞTERİ SATIN ALMIYORSUNUZ. SADECE MÜŞTERİYE DAHA KOLAY ULAŞMAK İÇİN BİR ARAÇTIR TAKİPÇİ... EĞER MÜŞTERİ SATIYOR OLSAK İNANIN 100 TANE İNSTAGRAM HESABI AÇIP BİZ YAPARDIK BU İŞİ. BU YÜZDEN HERHANGİ BİR ALIM SONRASI SATIŞ PERFORMANSININ ARTMASI BEKLENEMEZ,BEKLENMEMELİ BU YÜZDEN TAKİPÇİ SATIN ALINAN KİŞİ SUÇLANAMAZ, SUÇLANMAMALI...
Vmedyam Murotr07

kişi bu mesajı beğendi.

eesenxx eesenxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Oyun.game
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 36 / 32
  • Ticaret 1, (%100)
Müşteri almak istemiyoruz üstad. Ancak ilgili sayfamıza etkileşim sağlamak için kadın okurlara ihtiyaç var. Ama tam olarak anlamadım. Peki kadın takipçi satışı yapanlar gerçek değil mi? Yani onlar bizi kandırıyor mu?

Gaintagram Gaintagram "Kazandıkça Öde!" Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Instagram Web Otomasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 591
  • Beğeniler 116 / 190
  • Ticaret 24, (%100)
eesenxx
Kişinin 10.000 datası vardır içinden 100-150 belki biraz daha fazla sadece bayan takipçi çıkar sebebi bahsettiğim durumdur. Bu yüzden fiyatları gereksiz pahalıdır. Onun yerine aynı fiyat ile normal şekilde alım yapsanız belkide daha fazla bayan takipçiye sahip olursunuz.

Sizinle birlikte aynı gün içinde yüzlerce kişiyi takip eden hesaplardan nasıl bir etkileşim dönüşü bekliyorsunuz acaba?

SATIŞ YAPAN ARKADAŞLAR BU KONULARA DEĞİNMEDİKÇE KENDİLERİYLE MÜŞTERİNİN SON ALIŞVERİŞİ, O MÜŞTERİNİN SİZDEN SONRA BAŞKASIYLA YAPTIĞI ALIŞVERİŞTEDE DİĞER SATICIYA *********** GÖZÜYLE BAKILIR... LÜTFEN BU BİLGİLENDİRMELERİ YAPIN ARKADAŞLAR.
adel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
kadın okurlar icin halihazirda kitleyi kazanmis oluşumlara reklam vermelisiniz banner veyahut makale olaraktan vereceginiz reklamlar (bu adsense bile olabilir hedef kitle vs ayarlari ile) daha sağlıklı olacaktir.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al