wmaraci reklam

Bot takipçi nedir bilen var mı?

7 Mesajlar 948 Okunma
wmaraci reklam

Linuxer Linuxer WMARACI Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bu bot takipçi olayı nedir bilen var mı? Yani öyle gösteriş olsun diye işe yaramaz kullanılmayan hesaplar mı yoksa bildiğimiz kullanıcılardan mı oluşuyor?

Yani demek istediğim bot takipçi ile siteye hit çekilir mi?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

onurtayli onurtayli Sosyal Medya Bilirkişisi Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Bilirkişisi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 85 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Bot takipçi, boş kullanılmayan hesaplardır. Herhangi bir düşüş yaşatmaz. Hit çekemezsiniz.

Time is bad. Keep your code.

• Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

onurtayli adlı üyeden alıntı

Bot takipçi, boş kullanılmayan hesaplardır. Herhangi bir düşüş yaşatmaz. Hit çekemezsiniz.

Sektörde faaliyet gösteren tüm firmalar aynı yöntemi uyguluyor değil mi hocam? Yani hepsi kullanılmayan hesaplar üzerinden mi iş yapıyor? Bazı sitelerde kullanıcılar tamamen özgündür filan gibi yazılar gördüm, düşüşte yaşayabilirsiniz gibi şeyler yazıyorlar, doğruluk payı nedir sizce?

onurtayli onurtayli Sosyal Medya Bilirkişisi Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Bilirkişisi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 85 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Bot takipçi gönderiminde düşüş yaşanmıyor, düşüş yaşanmadığı için diğer kategorideki takipçilerden 1k fiyat bazında daha yüksek alımı var bu yüzden. Düşüş yaşanan takipçiler sektördeki tam adını bilmiyorum ama farklı bir kategori de yer alıyor. Onlarda düşüş tamamen şansa bağlı oluyor.

Time is bad. Keep your code.
wmaraci

• Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

Bot takipçi gönderiminde düşüş yaşanmıyor, düşüş yaşanmadığı için diğer kategorideki takipçilerden 1k fiyat bazında daha yüksek alımı var bu yüzden. Düşüş yaşanan takipçiler sektördeki tam adını bilmiyorum ama farklı bir kategori de yer alıyor. Onlarda düşüş tamamen şansa bağlı oluyor.

Hocam bu düşüş yaşanan takipçiler normal kullanıcılar mı peki? Yani bunlardan hit gelir mi? Yoksa fiyat yüksekte olsa düşükte olsa farketmez mi? Demek istediğim bot takipçiler hangi paket olursa olsun hit getirmez mi? Almayı düşünüyorum fakat hit getirisi yoksa almaktan vazgeçerim.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)

Düşüş yok diyenlerden uzak durun. Sosyal medyalar bizim değil sonuçta bundan 2 yıl önce twitter bot takipçi satışı yapıyordum ve her seferinde "Anlık düşüş olmasa bile sosyal medya güncellemelerinde yüksek miktarda kayıp yaşayabilirsiniz " diye belirtiyordum. Twitter geçenlerde yaptığı bir güncelleme ile 100 Bin bot alan müşterim 80 Bin tanesini kaybetti :)
Bot takipçilerde anlık düşüş olmayabilir ama bir güncelleme ile neredeyse hepsi silinebilir. Bu güncellemenin ne zaman geleceğinide bilemeyiz belki de yarın gelir. :)

Linuxer Yıllardır bu piyasadayım takipçi satın alarak hit çekebileni göremedim. Takipçiler süsten başka bir şey değil ( Kendimde satış yapıyorum. ) Yıllar önce ilk çıktığında takipçiler gerçekten aktifti twitterda tweet attığınızda RT/FAV falan geliyordu artık öyle bir şey kalmadı. Sosyal medya takipçisi alıp kendi sitenize hit çekmeyi düşünüyorsunuz sanırım 100 Bin takipiç alsanız 5-10 hit anca çekebilirsiniz.
FurkanCanoz Private Linuxer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

Düşüş yok diyenlerden uzak durun. Sosyal medyalar bizim değil sonuçta bundan 2 yıl önce twitter bot takipçi satışı yapıyordum ve her seferinde "Anlık düşüş olmasa bile sosyal medya güncellemelerinde yüksek miktarda kayıp yaşayabilirsiniz " diye belirtiyordum. Twitter geçenlerde yaptığı bir güncelleme ile 100 Bin bot alan müşterim 80 Bin tanesini kaybetti :)
Bot takipçilerde anlık düşüş olmayabilir ama bir güncelleme ile neredeyse hepsi silinebilir. Bu güncellemenin ne zaman geleceğinide bilemeyiz belki de yarın gelir. :)

Linuxer Yıllardır bu piyasadayım takipçi satın alarak hit çekebileni göremedim. Takipçiler süsten başka bir şey değil ( Kendimde satış yapıyorum. ) Yıllar önce ilk çıktığında takipçiler gerçekten aktifti twitterda tweet attığınızda RT/FAV falan geliyordu artık öyle bir şey kalmadı. Sosyal medya takipçisi alıp kendi sitenize hit çekmeyi düşünüyorsunuz sanırım 100 Bin takipiç alsanız 5-10 hit anca çekebilirsiniz.

Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim çok makbule geçti, şuan vazgeçtim almaktan.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al