wmaraci reklam

BUFFER çalışıyor mu?

10 Mesajlar 1.050 Okunma
wmaraci reklam

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Uygulamaya Instagram hesabıma Entegre ettim Hatta Google şifre kaydediciyi de özellikle işaret dedim ki arasındaki bağlantı kopması.
Ilk paylaşımımı hazırladım ve 10 dakika ilerisinde zaman ayarlayarak kaydettim ama saati geldiğinde paylaşmadı. Paylaşımı sadece geçmiş postar kısmını aldı o kadar. 15 20 dakika bekledim hiçbir şey yok.
Ben de Post'u silip tekrar düzenledim ve "şimdi paylaş" özelliğini kullandım ama yine paylaşmadı.

BUFFER kullanan var mı? (Ki muhakkak) Bende neden çalışmıyor? Acaba bilmediğim bir püf noktası mı var yapmam gereken?

Uygulama ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilir mi?
İyi Fprumlar.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam paylaştığınız resimle alakalı olarak yüklediğiniz sırada bir uyarı verdi mi?
Zira resim boyutu otomatik paylaşılacak şekilde ise paylaşıyor. Yoksa resim boyutu geniş ise falan paylaşamıyor. Tam o anda size uyarı yapıyor. Birde instagrama bağlantısı yaptığınız hesabı facebook üzerinden yetkilendirme gibi bir olayı var dı sanki. Çünkü otomatik paylaşım için facebook apisini kullanıyordu ve instagram hesabınızın işletme hesabı olması gerekiyordu.
samsa

kişi bu mesajı beğendi.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)

sofu44 adlı üyeden alıntı

Hocam paylaştığınız resimle alakalı olarak yüklediğiniz sırada bir uyarı verdi mi?
Zira resim boyutu otomatik paylaşılacak şekilde ise paylaşıyor. Yoksa resim boyutu geniş ise falan paylaşamıyor. Tam o anda size uyarı yapıyor. Birde instagrama bağlantısı yaptığınız hesabı facebook üzerinden yetkilendirme gibi bir olayı var dı sanki. Çünkü otomatik paylaşım için facebook apisini kullanıyordu ve instagram hesabınızın işletme hesabı olması gerekiyordu.

Instagram hesabımı işletme profili Yani bir Facebook sayfası ile bağlı. Api Ulan sanki vardı Şimdi siz söyleyince ben de hatırlar gibi oldum ama kesinlikle nasıl nereden yapılacağını bilmiyorum.
Şimdi YouTube'da Birine denk geldim o şöyle diyor " Instagram'da zaman ayarla paylaşım izni olmadığı için buffer'ın bu uygulamasını öde indirmeniz gerekiyor"
Ama gelgelelim ne uygulamayı söylüyor gösteriyor ama okunmuyor . Yazmamışta :(

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Saat ayarını doğru yaptığından emin ol dostum. Ben kullanmıştım, çok güzel bi olay zamanlıyorsun hep güncel kalıyor

wmaraci

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)

mrtrclb adlı üyeden alıntı

Saat ayarını doğru yaptığından emin ol dostum. Ben kullanmıştım, çok güzel bi olay zamanlıyorsun hep güncel kalıyor

Saati Tabii ki doğru ayarlıyorum hocam. Ayrıca Sıkıntı sadece zaman ayarlı paylaşımlarda değil ki şimdi paylaş butonunda bile paylaşmıyor. Mesela Instagram hesabım işletme profili Facebook sayfasını da ekledim oraya şimdi paylaş yapıyorum Facebook sayfasında paylaşıyor Instagram'da paylaşmıyor.

• Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bence sen instagram hesabını kaldır yeniden bağla. Çünkü tüm ayarları doğru yaptıysan zamanlayıcı çalışıyor. Bende günlük 3 tane zamanlayıcı çalışıyor

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)

mrtrclb adlı üyeden alıntı

Hocam bence sen instagram hesabını kaldır yeniden bağla. Çünkü tüm ayarları doğru yaptıysan zamanlayıcı çalışıyor. Bende günlük 3 tane zamanlayıcı çalışıyor

Aynen hocam bu dediğinizi Ben de düşündüm hesabı tekrar aktif ettim falan bir şey olmamıştı sonra ben iletişime geçtim buffer ile onlar da yazdığıma karşılık tam Ne istediğimi anlamamışlar sorunu Bir de açıkladım falan Bu arada dedim Bir de hesap bilgilerini vereyim Belki girer yaparlar diye sonra planlamalı bir paylaşım yapmıştım bir baktım oldu Instagram'da da Facebook Sayfamda da paylaştı ama bunu nasıl yaptı bilmiyorum niye yaptı bilmiyorum Hiçbir fikrim yok :)

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Evet şimdi uygulama işimize yaradığı na göre aklıma şimdi şu geldi

Ücretsiz versiyonunda kaç tane paylaşım yapma biliyorduk? (Zamanlı)
Bilginiz var mı?

• Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
sosyal hesap başına 10 paylaşım diyor. Günlük benim gibi 3 paylaşım ayarlasan 3 gün sürer

• Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)

sosyal hesap başına 10 paylaşım diyor. Günlük benim gibi 3 paylaşım ayarlasan 3 gün sürer

Sanırım 10 tane de yapamıyoruz ya. 3 paylaşımdan sonra diğerlerini paylaşmadı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al