wmaraci reklam

Facebook Reklamlarda ki açık?

31 Mesajlar 5.704 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

eiskur eiskur Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 75 / 27
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar benim bu konuda anlamadığım bir nokta var. Geçenlerde 100 liralıl bir gönderi öne çıkardım, aradan 2 gün geçti ben nasıl olsa parayı çekmiştir diye umarken kartta ki parayıda nasıl olduysa harcadım.

Facebook beni borçlandırdı.

fakat bu adamlar parayı almadan hizmeti nasıl veriyorlar ?

Baya bi araştırdım bu şekilde sürekli farklı hesaplardan reklam verip sayfa kasanlar olmuş hatta adamın biri ayrı ayrı hesaplardan 7300₺ borcum var diyor, ama hepsi sanal kart ve hesapları dondurdum geçtim diyor.

Yani sayfaya bişey olmuyor mu ?
Yada facebook buna önlem almıyor mu ?
Yada bu borç adamın karşısına daha sonra çıkmıyor mu ?

Onaylı facebook hesaplara sanal kart ekleyip sürekli sayfa tanıtımı yapanlar varmış, gerçekten biz böyle para verirken bu adamlara nasıl bişey olmuyor ? Sayfaları kapatılmıyor?

Nasıl bi adalet bu?
ytre10

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)
İncelemeye alındığında, tüm bu tarz sayfaları kapatırlar merak etme adaletle alakası yok.
Facebook yedirmez o sayfa işini.
UNKEF MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)
Facebook'un reklam gelirleri ile arasında aracı bir kurum yok. Yani adsense gibi bir sistem değil. Hindistan, Türkiye gibi ülkelerde tahsil edemediği reklam gelirleri olsa da şimdilik bunu umursuyor gibi görünmüyorlar.

Ayrıca 3. kişilerin seni ilgilendirmemesi gerekir. Sen hizmeti facebooktan alıyorsun ve ödemeni ona yapıyorsun. Başkasının ödemesini yapmaması seni nasıl mağdur edebiliyor anlam veremedim.
opencartim Mustafac eiskur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 75 / 27
  • Ticaret 3, (%100)

BetAjans adlı üyeden alıntı

Facebook'un reklam gelirleri ile arasında aracı bir kurum yok. Yani adsense gibi bir sistem değil. Hindistan, Türkiye gibi ülkelerde tahsil edemediği reklam gelirleri olsa da şimdilik bunu umursuyor gibi görünmüyorlar.

Ayrıca 3. kişilerin seni ilgilendirmemesi gerekir. Sen hizmeti facebooktan alıyorsun ve ödemeni ona yapıyorsun. Başkasının ödemesini yapmaması seni nasıl mağdur edebiliyor anlam veremedim.

Beni mağdur etmiyor hocam neredeyse dünyada en önemli 5 büyük markadan biri olan bir kurumun böyle basit birşeyi nasıl önleyemiyor olması, yani anlam veremıyorum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

soloturk soloturk Facebook reklamları ..... Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Facebook Reklamları
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 37 / 109
  • Ticaret 23, (%100)
Facebook kimseye yedirmiyor o sayfaları. Çok insan bşr kaç ay sonra sayfam kapandı, profilim kapandı, yurt dışına çıkamıyorum bilmem ne diye konu açıyor. Ama ne hikmetse bu konuları açanlar da, borç taktık diye böbürlene böbürlene anlatanlar. Neden kapandı diye sorunca da erkekliğe *** sürdürmüyorlar. Facebook yedirmiyor, er geç alıyor elinden.
eiskur

kişi bu mesajı beğendi.

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)
Dediğin gibi dünyanın en büyük şirketlerinden birisi. İlgili departmanlar bunun analizlerini yapmışlardır. Mesela şöyle birşey olabilir. Dijital pazarlama ile uğraşmayan amatör sayfa sahipleri kartlarında para olmasa da gönderilerini öne çıkarabilir. Sonra da kişisel hesaplarında sorun olmasını istemedikleri için de borçlarını öderler. Belki bu şekilde yaptıkları reklam satışı, tahsil edemedikleri alacaklardan daha fazladır. Şirket de daha karlı olduğu için ödeme sisteminin bu şekilde kalmasını istiyordur. Tabii benimkisi sadece tahmin yürütme. Belki de hiçbir sebebi yoktur, sadece o parayı umursamıyorlardır.
musbay eiskur

kişi bu mesajı beğendi.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
en fazla çekim limiti 70 tlye kadar borçlanın paranız olduğunda ödeyin sonra başınıza iş çıkar

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
bu postu görünce aklıma geldi yıllar önce deneme amaçlı 10 tl'lik gönderiyi öne çıkarma işlemi yapmıştım aklıma geldi ödedimmi bilmiyorum paypal vardı o zamanlar bi türlü parayı çekmemişti hatta çok iyi hatırlıyorum sonra noldu bilmiyorum.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 75 / 27
  • Ticaret 3, (%100)

AzX66 adlı üyeden alıntı

en fazla çekim limiti 70 tlye kadar borçlanın paranız olduğunda ödeyin sonra başınıza iş çıkar

Hocam bu forumda bile 7300 taktık diyen var kaç yıl oldunbişey olmuyor diyede pişkin şiikin anlatıyor ama anlamak zor facebooku
ytre10

kişi bu mesajı beğendi.

APOINT APOINT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 52 / 54
  • Ticaret 24, (%100)
Hocam ne yazik ki bir gerçek var facebook ne sayfalari kapatiyor nede türkiye içinde seni zora sokuyor senin bu borcun vize almak istedigin zaman karşina çıkıyor öde öyle vizeni al diyor yoksa vizeyi unut diyor sende ödüyorsun başka bir sorun yaşamiyorsun
ytre10 eiskur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al