wmaraci reklam

Film siteleri nasıl sosyal medya kullanabiliyorlar?

4 Mesajlar 731 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Linuxer Linuxer WMARACI Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Film sitesi yasadışı bir sektör diye biliyorum, fakat bazı siteler sosyal medya hesaplarını rahatlıkla uzun süreler kullanabiliyorlar. Mesela BU sayfa gibi. Facebookta sayfa oluşturmak için önce profilin olması gerekiyor ve resim kontrolü yapılıyor ve daha sonra sayfa oluşturabiliyorsun ama adamlar rahatlıkla kullanıyorlar. Sizce bunu nasıl yapıyorlar?

Bende facebook gibi mecraları kullanmak istiyorum fakat açıkçası biraz çekiniyorum. Bunun bilmediğim bir yöntemi filan var mı? Yada sayfa sahipleri yurt dışında oldukları için mi böyle rahatlar? Bilgisi olan kardeşlerim bu konuda beni biraz aydınlatırlarsa sevinirim, teşekkürler.

wmaraci
reklam

• Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Güncel, arkadaşlar önerileriniz benim için çok önemli, teşekkürler.

Bylider Bylider WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam profilin resimli resimsiz olması hiç önemli değil. Bu arkadaş sayfa oluşturmuş bunda yapılamayacak imkansız adı altında bir şey yok. Facebookta dönen her illegal işi asla kimin yaptığını ortaya çıkaramazsın çünkü facebook egm ile felan ip konum bilgisi paylaşmaz websitelerindeki gibi müdahale edemezler. Sizde açıp bir sayfa yolunuza devam edebilirsiniz. zorlanırsanız pm atın yardımcı olayım

• Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

Bylider adlı üyeden alıntı

Hocam profilin resimli resimsiz olması hiç önemli değil. Bu arkadaş sayfa oluşturmuş bunda yapılamayacak imkansız adı altında bir şey yok. Facebookta dönen her illegal işi asla kimin yaptığını ortaya çıkaramazsın çünkü facebook egm ile felan ip konum bilgisi paylaşmaz websitelerindeki gibi müdahale edemezler. Sizde açıp bir sayfa yolunuza devam edebilirsiniz. zorlanırsanız pm atın yardımcı olayım

Hocam 2 gün önce açtığım facebook hesabı yine incelemeye alınıp kapandı. Facebook sayfa değil benim hesap açmama dahi izin vermiyor. Standart kullanıcı profili oluşturuyorum hemen ardından ben olduğuma dair görsel istiyor, yolluyorum 2 gün sonra hesabın kapatıldı diyor.
Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al