wmaraci reklam

Instagram Erişim/Gösterim Kısıtlamasının Önüne Nasıl Geçebilirim?

4 Mesajlar 1.538 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Sosyal medya alanında uzman arkadaşların yardımına ihtiyacım var. instagram.com/technovenue sayfamız 7000+ takipçiye sahip. Günlük 3 paylaşım yapmaya özen gösteriyorum. Kimi zamanlar yapamadığım oluyor ama hedef daima 3 paylaşım. Son zamanlarda özellikle son 2 gündür erişim çok ciddi manada düştü. Örneğin ortalama erişimim 4-7 bin ise şuan ki gönderi başına erişimim 1-3 bin. Gönderi takipçilere ulaşsa belki diğer gönderilerde olduğu gibi keşfete düşecek ancak Instagram kullanıcılara göstermiyor.

Bunun önüne nasıl geçebilirim, siz bu durumla karşılaştığınızda neler yapıyorsunuz?

technovenue.com
wmaraci
reklam

Erdempng Erdempng WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Programcı Adayı
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim bu sorunu bende yaşıyordum. Düzenli olarak uzun süre 3 gönderi atıyorsan ve bir süre sonra bunu azalttıysan instagramın algoritması pasifleştiğini anlayarak sayfayı bir süre keşfetten blokluyor ve anasayfaya dahi düşmüyorsun. 3 gönderi atıyorsan düzenli olarak devam etmelisin aksi takdirde erişimin ve gösterimin düşmesi doğaldır.

DiyarAkengin DiyarAkengin Allah var, Allah yâr! Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster >Front-end Developer
  • Konum Şırnak
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
Sayfanı geçici dondurmanda fayda var, bi kaç arkadaşım öyle yapıyordu.
Ve hangi alanda paylaşım yapıyorsan o alandaki hastagları öneririm şahsen kendim 20 hastag tan oluşan bir gir gönderide sadece hastaglerden 140 bin gösterim aldığımı hatırlıyorum.. 2 ay önce.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına.” /Mevlana/

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Erdempng Bazen dediğiniz ne yazık ki işe yaramıyor Instagram Facebook'a benzetilmeye başladığından beri bu şekilde. Bazen 2 ay da devam etsem 3 post paylaşmaya yok arkadaş iyileşme olmuyor.

DiyarAkengin Dondurmam mümkün değil sanırım işletme hesabı olduğundan. Hashtag kullanımım tam olarak bahsettiğin gibi, bende seninkine benzer olaylar yaşadım fakat standart olarak bu tarz sorunlarla karşılaşıyorum.

technovenue.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al