wmaraci reklam

İnstagram Hakında Aklıma Takılan Sorular

3 Mesajlar 554 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KaanAydogan KaanAydogan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek restorasyon öğrencisi mimar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 11 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bu işten anlayan arkadaşların değerli yorumlarını bekliyorum akılma takilan bir kaç soru var .

1- Keşfet nasıl düşer yeni bir sayfa beğeni / izlenim / kaydetme / etkileşim satın almadan
2-Düzenli paylaşım instagram bunu algılayıp bizi keşfete cıkartırmı
3-Dizi bazlı bir sayfa olduğum için saçma etiketler girmek istemiyorum sadece dizi ismini giriyorum bunda hatamı yapıyorum.
4-Başlangıç olarak insanların gözünü yanıltmak için takipçi botu ve beğeni botu kulanmak ne kadar önemli
5-Bazı sayfalara reklam vermek ne kadar yararlı olur . Birde reklam verdikten sonra sayfayı gösterime kapatmakmı iyi yoksa acık kalmasımı iyidir .
6-Bir instagram sayfası ortalama düzenli gönderi atıldıktan sonra ne kadar sürede sizce bir kitleye sahip olabilir .

Öğrenci olduğum için bana uyacak şeyler genelde free olanlar emekle yapılacak şeyler ve emek vererek birşeyleri yapmak daha insani ileri götüreçeğine inaniyorum bana buna göre yorumlarda destek olacak herkesi bekliyorum . Bu sorular ben gibi niceleri bilgilendirecektir bundan eminim . Forumda yazıyor coğu konu ama tam detaya ulaşamadım nedense her bir konu farklı yola sürüklüyor deneyipte bu iş için bilgili olanlarin tecrübelerine her zaman güveniyorum .

wmaraci
reklam

godofwar61 godofwar61 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 4 / 18
  • Ticaret 6, (%100)
Öncelikle merhabalar Kaan Bey,
Ben sosyal medya danışmanlığı yapıyorum.Size elimden geldiğince ve bildiğim kadarıyla anlatayım.
1.)Satın almadan düşmeniz için aktif kullanıcıların bunu uzun süreli izlenmeleri ve arkadaşlarıyla paylaşmaları etkili olur.
2.)Düzenli paylaşım konusunda instagramın bir şey yaptığını sanmıyorum.Fakat düzenli yaparsanız paylaşımları yine aktif kullanıcıların izlemesi beğenmesi bunda cidden önemli bir etken olacaktır.
3.)Diğer büyük kitleli etiketleri başlar da bence kullanmanız etkili olur bunu herkes böyle yapıyor.
4.)Şimdi başlarda insanlar takipçi sayısı izlenme ve beğenilere kesinlikle bakar.Ben bile bakıyorum.Bu tabi ki satış sayfalarında daha çok işe yarıyor.Siz de bir tık aşağıda önem konusunda.
5.)Sayfalara reklam vermek içeriğinizle alaka tamamen doğru pazar doğru mal dediğimiz şeyle alakalı.Kapalı olması ne kadar geldiğini görmenize yarar fakat insanların yaklaşık 10 da 3 ünde ters teper gibime geliyor.
6.)Bu tamamen sayfanın ilgili olduğu konuya gündem de ne kadar yer aldığına bağlı örnek vermek gerekirse şimdi yaz dizilerinin biriyle söz ya da çukur arasında dağlar kadar fark var.

Umarım biraz yardımcı olabilmişimdir.Dilim döndüğünce bildiklerimi aktardım.İnşallah sayfanız çabuk büyür.
KaanAydogan

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
1-) beğeni izlenim yorum kaydetme olmadan cok zor. Ek olarak deneyimlerim sonucu kaydırmalı görseller daha fazla keşfete düşme oranına sahip

2-)Bu şekilde takipçiniz 300 500 ise bir süre düşürebilir

3-) Etiketleri kullanın. İleride etikerden binlerce kişiye ulaşabileceksiniz. Ben her gönderide 30 adet kullanıyorum.

4-) Ben hiç denemedim fakat verim katacağından şüphem yok.

5-) 1 seneyi bulur oturması. Şayet sayfa tutarsa 1 sene sonunda 30 50k arası organik ve yüksek verimli bir kitleye ulaşabilirsiniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al