wmaraci reklam

İnstagram hakkında bazı sorularım var

4 Mesajlar 582 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

htcsem htcsem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek inşaat Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba. İnstagram hesabı üzerinden kendi üretimim dekorasyon ürünleri satışı yapmayı düşünüyorum. Sektör: Ferforje dekoratif ürünler

Benim fikrim 2k-10k arasında organik takipçisi olan kendi sektörüme yakın bir sayfa satın almak. Örneğin; ev dekorasyonu sayfası olabilir. Daha sonra bu sayfanın adını değiştirip yavaş yavaş kullanıcıları kaçırmadan kendi ürünlerimi paylaşmak niyetindeyim. Ticari amaçla kullanacağım için organik olması çok önemli diye düşünüyorum. Daha sonra sektörümle alakalı sayfalara da reklam verip büyütmeyi düşünüyorum.

Sorularımı cevaplarsanız sevinirim:

1. Sayfa adı ve hesap adı(www.instagram.com/hesapadi) degiştirmek icin herhangi bir sınır var mı. Facebookta belirli bir beğeniden sonra değişim yapamıyorduk mesela.

2. Bu işin ticaretini yapan kişiler sürekli 'ilk mail mevcut mu?' tarzında soruları soruyorlar. Bunun anlamı ve önemi nedir?

3.Aranızda böyle bir işlem yapan var mı? Faydaları ve akla gelmeyen zararları neler olabilir?

İnstagram konusunda gerçekten çok acemiyim. Belki google da bunların cevabı vardır ama hem bulamadım hem de bu forumdaki profesyonellerin fikirlerine daha çok değer veriyorum.

Aklıma gelmeyen başka detaylar ve uyarılarınız var ise lütfen belirtiniz.Belki de fikrim baştan yanlıştır. Önerilere açığım. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
Merhaba hocam yaklaşık 3 yıldır instagram'da mizah sayfalarında editörlük yapmaktayım. son 1 yıldır ise kendi mizah sayfama ağırlık veriyorum.
sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım aklınızda sorun var ise veya 18k lık bir mizah sayfasına reklam vermek isterseniz pm atmanız yeterli.
1-Hesap adı değişmek için hiç bir sınır yok.
2-Eğer hesap kapanma-kilitlenme durumuna girerse yönerge/kurtarma maili ilk adrese gidiyor.(fakat bu adresi hesapda değişmiş ise 6aydır farklı ise yenisine gidiyor.)
3-Hesap aldıktan sonra ;
mail/tel değişin
hesabı 1-2 saatliğine dondurun.
htcsem

kişi bu mesajı beğendi.

htcsem htcsem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek inşaat Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
@noktapanel teşekkür ederim bilgiler için. Peki ilk mail durumunu nasıl kontrol edeceğim. Satıcının beyanatını mı dikkate alacağım? Yoksa bunu instagram üzerinden mi öğreniyoruz ?

Reklam teklifi için teşekkür ederim. O aşamaya geldiğimde irtibata geçebiliriz.
noktapanel

kişi bu mesajı beğendi.

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
htcsem
karşı taraftan mail hesabını alarak
"İnstagram'a hoş geldin #kullaniciadi"
tarzı bir mail var mı kontrol edebilirsiniz.
veya hesabı alırken ilk mail idda edilen maili
şifremi yenile kısmına yazıp sizin hesabı buluyor ise veya aldığınız hesabın nickini şifremi unuttum yerine yazarak çıkan "Şifre yenileme linki al****az@gm***.com hesabına gönderildi" yazısından hangi mail adresini gösterdiğine dikkat edebilirsiniz.
htcsem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al