wmaraci reklam

Instagram Hesabım Hacklendi Yardım

8 Mesajlar 1.203 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

uonrl uonrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** O**
  • Mesajlar 631
  • Beğeniler 193 / 124
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar merhaba,
Instagram hesabım hacklendi, 2 gün oldu ve instagramda bir form doldurmuştum formda benden fotoğraf istediler fotoğraf göndermeme rağmen kabul etmediler fotoğrafı, şimdi ise tekrar o formu arıyorum ve o form çıkmıyor. Arkadaşlar epostaya sadece şifreniz değişti diye mail gelmiş ama hesabımı da dondurmuşlar. Kullanıcı adım epostam hiç bir şeyim kabul etmiyor ve şuan hesabım donuk şekilde. Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olur musunuz

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Facebook erişiminiz var mı? Oradan Bağlı uygulamaları kaldırın ve Facebook Şifrenizi değiştirin. Instagrama gidip Facebook ile giriş yap tercih ederek giriş yapmayı deneyin.

Instagram hesabımın bir başkasının eline geçtiğini düşünüyorum.
Hesabınızın bir başkasının eline geçtiğini düşünüyorsanız, hesabınızı güvene almak için yapabileceğiniz şeyler vardır.

Instagram'dan gelen bir mesaj olup olmadığını görmek için e-posta hesabınızı kontrol edin
Instagram'dan e-posta adresinizin değiştiğini bildiren bir e-posta aldıysanız, mesajdaki bu değişikliği geri al seçeneğini kullanarak değişikliği geri alabilirsiniz. Başka bilgiler de değiştirildiyse (ör. şifreniz) ve e-posta adresinizi eskisiyle değiştiremiyorsanız, lütfen hesabı bize şikayet edin.

Hesabı şikayet edin
Hesabınızı geri alamıyorsanız, lütfen bize şikayet edin.

Instagram'da bir başkasının eline geçmiş bir hesabı şikayet etmek için:

Android'de:

Giriş ekranında, Giriş Yap kısmında Giriş yapmayla ilgili yardım al seçeneğine dokunun.
Kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi veya telefon numaranızı girin ve İleri'ye dokunun. Kullanıcı adınızı bilmiyorsanız neler yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi alın.
Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine dokunun ve ardından ekrandaki talimatları izleyin.
Yalnızca sizin erişebildiğiniz güvenli bir e-posta adresi girdiğinizden emin olun. Talebinizi gönderdikten sonra, sonraki adımlar için Instagram'dan gelecek e-postayı bekleyin.

iOS'ta (iPhone):

Giriş ekranında Şifreni mi unuttun? bağlantısına dokunun.
Giriş Bağlantısı Gönder'in altında yer alan Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine dokunun ve ardından ekrandaki talimatları izleyin.
Yalnızca sizin erişebildiğiniz güvenli bir e-posta adresi girdiğinizden emin olun. Talebinizi gönderdikten sonra, sonraki adımlar için Instagram'dan gelecek e-postayı bekleyin.

Kimliğinizi doğrulayın
Talebinizi gönderdikten sonra, Instagram'ın Güvenlik Ekibi'nden kimliğinizi doğrulamamıza yardımcı olmanızı isteyen bir otomatik yanıt e-postası almanız gerekir. Sizden aşağıdakilerden biri veya her ikisi birden istenebilir:

Size gönderdiğimiz kodun el yazısıyla yazıldığı bir kağıdı tutarken çekilmiş bir fotoğrafınız.
Kaydolduğunuz e-posta adresi veya telefon numarası ve kaydolurken kullandığınız cihaz türü (ör. iPhone, Android, iPad, diğer).
Kimliğinizi doğrulamamıza yardımcı olacak bilgileri gönderdiğinizde, hesabınızı kurtarma talimatlarını bize vermiş olduğunuz güvenli e-posta adresine göndeririz.

• Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** O**
  • Mesajlar 631
  • Beğeniler 193 / 124
  • Ticaret 5, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Facebook erişiminiz var mı? Oradan Bağlı uygulamaları kaldırın ve Facebook Şifrenizi değiştirin. Instagrama gidip Facebook ile giriş yap tercih ederek giriş yapmayı deneyin.

Instagram hesabımın bir başkasının eline geçtiğini düşünüyorum.
Hesabınızın bir başkasının eline geçtiğini düşünüyorsanız, hesabınızı güvene almak için yapabileceğiniz şeyler vardır.

Instagram'dan gelen bir mesaj olup olmadığını görmek için e-posta hesabınızı kontrol edin
Instagram'dan e-posta adresinizin değiştiğini bildiren bir e-posta aldıysanız, mesajdaki bu değişikliği geri al seçeneğini kullanarak değişikliği geri alabilirsiniz. Başka bilgiler de değiştirildiyse (ör. şifreniz) ve e-posta adresinizi eskisiyle değiştiremiyorsanız, lütfen hesabı bize şikayet edin.

Hesabı şikayet edin
Hesabınızı geri alamıyorsanız, lütfen bize şikayet edin.

Instagram'da bir başkasının eline geçmiş bir hesabı şikayet etmek için:

Android'de:

Giriş ekranında, Giriş Yap kısmında Giriş yapmayla ilgili yardım al seçeneğine dokunun.
Kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi veya telefon numaranızı girin ve İleri'ye dokunun. Kullanıcı adınızı bilmiyorsanız neler yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi alın.
Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine dokunun ve ardından ekrandaki talimatları izleyin.

iOS'ta (iPhone):

Giriş ekranında Şifreni mi unuttun? bağlantısına dokunun.
Giriş Bağlantısı Gönder'in altında yer alan Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine dokunun ve ardından ekrandaki talimatları izleyin.

Kimliğinizi doğrulayın
Talebinizi gönderdikten sonra, Instagram'ın Güvenlik Ekibi'nden kimliğinizi doğrulamamıza yardımcı olmanızı isteyen bir otomatik yanıt e-postası almanız gerekir. Sizden aşağıdakilerden biri veya her ikisi birden istenebilir:

Size gönderdiğimiz kodun el yazısıyla yazıldığı bir kağıdı tutarken çekilmiş bir fotoğrafınız.
Kaydolduğunuz e-posta adresi veya telefon numarası ve kaydolurken kullandığınız cihaz türü (ör. iPhone, Android, iPad, diğer).
Kimliğinizi doğrulamamıza yardımcı olacak bilgileri gönderdiğinizde, hesabınızı kurtarma talimatlarını bize vermiş olduğunuz güvenli e-posta adresine göndeririz.

Hocam bunu 2 gündür okuyorum aralıksız ama bir işe yaramıyor kullanıcı adı değiştği ve hesap kapalı olduğu için ne form çıkıyor ne de başka bişey, Şimdi mail ile iletişime geçtim bakalım çözebilecek miyim

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

uonrl adlı üyeden alıntı

Hocam bunu 2 gündür okuyorum aralıksız ama bir işe yaramıyor kullanıcı adı değiştği ve hesap kapalı olduğu için ne form çıkıyor ne de başka bişey, Şimdi mail ile iletişime geçtim bakalım çözebilecek miyim

İlk onaylanmış kullanıcı adını içeren "onay maili" duruyorsa elinizde, yazışmalara ekleyip gönderin...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** O**
  • Mesajlar 631
  • Beğeniler 193 / 124
  • Ticaret 5, (%100)

İlk onaylanmış kullanıcı adını içeren "onay maili" duruyorsa elinizde, yazışmalara ekleyip gönderin...

Bana sadece şifreniz değişti diye bir mail geldi onda da ben yapmadım dememe rağmen kabul etmedi. İlk instagram e-postası neyse onu tanıyor instagram, ben sonradan değiştirmişim sanırım.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

uonrl adlı üyeden alıntı

Bana sadece şifreniz değişti diye bir mail geldi onda da ben yapmadım dememe rağmen kabul etmedi. İlk instagram e-postası neyse onu tanıyor instagram, ben sonradan değiştirmişim sanırım.

Sorun büyük o zaman... İlk onay ve e-mail değişimdeki "onay-aktivasyon" mailini bulup birbine bağlayıp, size ait olduğunu beyan etmeniz gerekir. Ispat edemezseniz unutun hesabı.

Facebooktan Instagrama geçiş adımında sorun çözüm yok mu?

• Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** O**
  • Mesajlar 631
  • Beğeniler 193 / 124
  • Ticaret 5, (%100)

Sorun büyük o zaman... İlk onay ve e-mail değişimdeki "onay-aktivasyon" mailini bulup birbine bağlayıp, size ait olduğunu beyan etmeniz gerekir. Ispat edemezseniz unutun hesabı.

Facebooktan Instagrama geçiş adımında sorun çözüm yok mu?

Benim facebook büyük ihtimalle bağlı değil hocam instaya, şimdi mailde benden ilk hesabı hangi cihazdan oluşturduğumu nasıl çalındığını sordular ama almanca yazmışlar, bir akrabamıza yazdırıyordum bende şimdi bakalım hayırlısı :)

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

uonrl adlı üyeden alıntı

Benim facebook büyük ihtimalle bağlı değil hocam instaya, şimdi mailde benden ilk hesabı hangi cihazdan oluşturduğumu nasıl çalındığını sordular ama almanca yazmışlar, bir akrabamıza yazdırıyordum bende şimdi bakalım hayırlısı :)

:D:D cidden karışıkmış durum... Kolay gelsin...
uonrl

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al