wmaraci reklam

İnstagram Sayfalarımda Keşfete Çıkmama Sorunu

13 Mesajlar 2.494 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
İnstagram'da 75k - 50k - 15k spor sayfam var. Düzenli olarak paylaşım yapılıyor. Günlük belirli bir sayıda takipçi geliyor. Sayfalar tamamen organik. Fakat Cuma gününden bu yana sayfalara bi anda birşey oldu. Sürekli takipçi kaybediyorum. Paylaşım istatistiklerine bakıyorum keşfete çıkmıyor. Perşembe günü ve öncesinde yapılan paylaşımlar keşfette, ama cuma ve sonrası bu güne kadr olan süredeki paylaşımlar keşfete çıkmıyor.

Beğeniler, yorumlar, kaydetmeler filan aynı, azalma yok.
Sayfalar tamamen organik öyle bottur falan hiçbişey yapılmadı.
Arada bir böyle haftada ayda bir instagram anlık 30-40 takipçi siliyordu ama böyle düşme filan olmazdı yükselişler devam ederdi, bu herkesin başına geliyordur instagram sahte hesapları filan siliyor.
Ama bu sefer böyle bir durum yok. Paylaşım istatistiklerine bakıyorum, keşfet 0. Öncei paylaşımlarda keşfet baya ağırlıklı.

Arkadaşlar varmı başına gelen, ne olmuş olabilir. Rakip takım taraftaları spam atmış filan olabilir mi, öyle bişey olsa 3 sayfaya aynı anda mı olur? Aynı takımın diğer taraftar sayfalarına bakıyorum onlarda hiç bir şey yok. Sorun bir tek benim sayfalarımda var. Sayfanın birinde takipçilerden yorum beğeni kaydetme yapmalarını istedim ama bir değişim yok. Var mı aramızda bilgili insanlar.

wmaraci
reklam

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
Keşfet olayını hala çözemedim insanlar keşfet için grup kuruyorlar fakat benim arkadaşın 800 900 takipçili ve 100 150 beğeni alan postları keşfete çıkıyor

burakozsaka burakozsaka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 9 / 13
  • Ticaret 5, (%100)
Konum ve konu etiketlerinden de erişim almıyorsan.Shadowban yemişsindir

• Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
burakozsaka ilk defa duyuyorum "Shadowban'ı" şimdi internetten ne olduğunu araştıracağım. Konum ve konu etiketleri kullanmıyordum zaten. Bilginiz varsa daha detaylı bilgi verebilir misiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 09.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 9 / 13
  • Ticaret 5, (%100)
Kullanmıyosanız sanmıyorum.İşletme hesabıysanız bakın ordan erişim alıp almadığınıza yine de.
Shadowban çok lanet bi durum öyleki yeni insanlara gönderi atarak erişimin engelleniyo.
Alakasız ve çok konu etiketi girmek ana sebeb olmak üzere farklı sebeblerden olabiliyor, çözümü net değil hesabı nadasa bırakmak gibi bir şey tavsiye ediliyor genelde 15-30 gün içinde kakıyor.

• Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
burakozsaka etiketlere baktığım zaman sayfamı göremiyorum. Dediğin gibi shadowban olayı galiba. Sayfalarımın üçününde aynı anda olması garip, hepsindende aynı telefondan giriş yaptığım için birisine verilen ceza diğerlerinde otomatik uygulanmışmıdır? Daha önce bu durumu yaşayan var mı? Ne tavsiye ederler, geçer mi? ne yapmalıyım.

• Üyelik 09.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 9 / 13
  • Ticaret 5, (%100)
Üçünü de aynı şekilde ve aynı cihaz/ip den kullandığın için normal.Beklemekten baska çare gözükmüyor ben bulamadım en azından.
AZRaeLeM

kişi bu mesajı beğendi.

buraktuncel buraktuncel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 3, (%67)
bu nasıl bir beklemek hesaba girmemek post atmamak falan mı lazım ? yada fotolara yorum mu attırmak lazım bazen paylaşıyorlar spam silme postudur diye.

• Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
buraktuncel 2-3 gündür hesaplara girmiyorum, çıkış yaptım telefondan uygulamayı sildim. Cuma 00:00'da olay olmuştu, yarın akşam üzeri açacağım paylaşım atacağım, sonucu buraya tekrar yazarım. Yorum postu attım bin küsür yorum geldi ama faydası olmadı, bu tarz şeyler biraz hurafe olmalı etkileşimi arttırmak için yapılan yalanlar galiba.

• Üyelik 09.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 9 / 13
  • Ticaret 5, (%100)
2-3 Günde çözüm beklemeyin 10-15 günden önce çok zor ortalaması 20 gün.Bugun bir hesabım 18.gününde çözüme kavuştu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al