wmaraci reklam

İnstagrama Post Atamıyorum. Yardım Edermisiniz?

5 Mesajlar 2.696 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fatihharman fatihharman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar merhabalar, herkese kolay gelsin. Ben instagram'da bir mizah sayfası açtım. Herşey güzel gidiyorken, birden bire post atamamaya başladım. Tekli fotoğraf attığımda, "tamamlanıyor.." süresinden çıkıp anasayfada gözüküyor. Ancak profilde gözükmüyor. Anasayfayı yenilediğimde ise paylaşım siliniyor. Sanki hiç paylaşılmamış gibi. Birden fazla fotoğraf attığımda sorun yok, o şekilde paylaşıyo, ancak tekli fotoğraf atmam gerek artık.
Videoda da sıkıntı yok, onu tekli paylaşıyor.
Sizce bu sorun neden olabilir?
Biliyorsanız, çözümünü de yazabilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler, iyi günler...

wmaraci
reklam

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Takibe takip yapmışsınızdır muhtemelen çok sık yada 3. tarafuygulama kullanmışsınızdır beğeni vs kasmak için spam yemişsinizdir. Sorun bildir bölümü var ayarlarda oraya girin paylaşım yapamıyorum yazın gönderin düzelir
fatihharman

kişi bu mesajı beğendi.

Selamunaleyküm.

• Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
Takibe takip yapmadım, herhangi bir uygulama da kullanmadım. İnstagrama 5 kez sorun bildirimi yaptım. Yaptığım araştırmalara göre "shadow ban" yemişim. Nasıl çözüleceği hakkında hiç bir fikrim yok.

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Shadow ban’den kurtulma yolları
Bunun uzun bir süreç olacağını söyleyebiliriz. İşe yarayıp yaramadığına da garanti veremeyiz. Ancak işe yarayabilecek bazı önerilerimiz ise şu şekilde:

[*]Hesabınızdan tüm otomasyonları kaldırın. Yorum yapan botlar kullanıyorsanız, etiket bulan programlar kullanıyorsanız hepsini silin. Bu tarz programlar önümüzdeki dönemde size yarardan çok zarar getirecektir.
    [*]Gönderilerinizdeki tüm etiketleri gözden geçirin. Problemli olduğunu düşündüğünüz tüm etiketleri kaldırın ve kendinize kullanabileceğiniz yeni bir etiket listesi oluşturun.
    [*]Bunları yaptıktan sonra bir süre, hatta birkaç gün instagram’ı kullanmayın. Hesabınıza giriş bile yapmayın. 2-3 gün sonra yeniden instagram’a giriş yaparak fotoğraf yüklemeyi deneyin. Büyük ihtimalle yeni gönderiniz başkaları tarafından görüntülenebilecektir.
fatihharman

kişi bu mesajı beğendi.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
Efendim, sayfamın adı @yerimibilmiyorum. Sayfa da sadece post attım. Shadow ban ne içim yenir bilmiyorum. Sayfamda takibe takip yapmadım, hiç bir şekilde etiket kullanmadım, botdur paneldir onlara uzaktan bile bakmadım. Sayfaya girip bakarsanız anlayacaksınız zaten. Önerileriniz için ayrıca teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al