wmaraci reklam

Instagram'da hikayenize kendi yaptığınız gifleri ekleyin!

5 Mesajlar 7.958 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

Instagram'da hikayeye kendi gifinizi ekleyin

Herkese merhaba arkadaşlar. Uzun süredir Instagram hikayelerde çok çeşitli gifleri hepimiz kullanıyoruz. Kendi karikatür ve genel paylaşımlar yaptığım Instagram hesabımda hikayelerimde artık kendi gifimi kullanmanın zamanının geldiğini düşündüm ve iyi bir araştırma yaptım. Türkçe bi kaynak olmadığı için ingilizce kaynaklara başvurdum, oralarda da anlatanlar vardı ben de hiç uğraşmayın diye hazırladım ayağınıza kadar getirdim. Kendi çapımda şöyle bir gif hazırladım. Siz de aşağıdaki adımları izleyerek hazırlamış olduğunuz giflerinizi hikayelerinize ekleyebilirsiniz.

1. Adım: İlk yapacağınız seç giphy.com'a yüklediğiniz gifin linkine tıklayıp içine girmek. Yani hazırladığınız gife tıklayın ve daha sonra instagram'a dönün.

2. Adım: Instagram'ı açıp hikayenizi seçiyorsunuz ancak dikkat edin YÜKLEMİYORSUNUZ. Sadece açıp bekleyin şu şekilde:

3. Adım: Daha sonra ilk seçenekteki giphy.com'da açtığımız gifin üzerine basılı tutarak kopyala diyoruz ve hemen instagram'a geçiyoruz.

4. Adım: Instagram'a geçtiğiniz anda sol altta kopyaladığınız görseli "çıkartma ekle" butonuyla hikayenize ekleme seçeneğini getirecek. 5 saniye sonra gidiyor hızlı davranmanız gerekiyor.
Çıkartma ekle dedikten sonra istediğiniz gibi boyutlandırabilirsiniz ve ekle diyebilirsiniz.

Böylece hikayemize kendi gifimizi eklemiş olduk.
not: iOs cihazlarda bu şekilde oluyor androidde henüz denemedim. Yapamadığınız takdirde instagram hesabımdan ulaşırsanız seve seve yardımcı olurum.

instagram hesabım: @gokhaninnotlari

kaynak: https://gokhaninnotlari.blogspot.com/2019/05/instagram-hikayeye-kendi-gifini-eklemek.html
bd AdoraDesign

kişi bu mesajı beğendi.

Selamunaleyküm.
wmaraci
reklam

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
Harika bir bilgi. Hemen denemeye koyuluyorum.
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
teşekkür ederim :) ilkanbalkan

Selamunaleyküm.

sametozcelik sametozcelik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek SMM Sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 12 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Kaynak url'nin sonunda bir hata mevcut düzeltmeni tavsiye ederim. Android için bulduğun zaman haber verirsen eğer çok memnun kalırım. Güzel bir bilgi.
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

sametozcelik adlı üyeden alıntı

Kaynak url'nin sonunda bir hata mevcut düzeltmeni tavsiye ederim. Android için bulduğun zaman haber verirsen eğer çok memnun kalırım. Güzel bir bilgi.

Bildirimin için teşekkür ederim android için de araştırıcam haber ederim bulabilirsem ama muhtemelen androidde de aynı mantık olabilir. Chrome'da olmadığını söylemişler ama kendi tarayıcısını denemek lazım
sametozcelik

kişi bu mesajı beğendi.

Selamunaleyküm.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al