wmaraci reklam

Sayfa reklamı için sosyal medya önerileri

3 Mesajlar 732 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mustafa98 mustafa98 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 2 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba ilk sitemi kurdum adını vermemde sorun olmayacağını düşünüyorum medikaladam.com sitemin adı. Bu sitemde her gün saat 16:00da bir makale yayınlıyorum ve bu makaleler daha çok okunsun diye sosyal medyada reklamlarını yapmak istiyorum(büyük kitlelere ulaşmak için 3 ay gibi bir limit belirledim kendime). Twitter ve facebook bu konuda en uygunu gibi duruyor. instagramdan başka siteye geçmek sıkıntılı ayrıca pinterestte de türk kullanıcı nerdeyse yok. Ntv sağlık takipçileri gibi sayfalardakiler hedef kitlem gt ile twitterda kasmaya çalıştım ilk günümde 1250 kişiyi takip ettim 54 geri dönüş alabildim. 3 ay olarak belirlediğim limitte 4500-5000 civarı takipçim olacak ve büyük bir kitleye ulaşmış sayılmayacağım. Twitter facebook veya başka bir sosyal medya için öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Backlink tarzı isterseniz aylık anlaşırız her hafta istediğiniz sayıda makaleye link veririm 50k 100k takipçili 500k ile 1 milyon arasi etkilesim alan trnin en kaliteli hesaplarindan.

mustafa98 mustafa98 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 2 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
Backlinkcigeldi teşekkürler para kazandığınız yöntem bu tabiki saygı duyuyorum. Ama bir öğrenci olarak gelir kazanma amaçlı kurduğum siteye harcama yapmak istemiyorum. üstelik backlink hizmetini alırsam kısa süreli bir etki olacak. Ben kendi hesabım ile her makaleme sizin sağlayacağınız kadar olmasada hit çekmek istiyorum. Eğer bu konuda önerileriniz varsa pm atabilirim veya yorum ile geri dönüş yaparsanız sevinirim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al