Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Sosyal Ağlar

tam instagram işine girdik takipçi panelleri patladı :D

Okunmamış 22 Haziran 2019, 20:48
omerarslan Adlı Üyenin Avatarı

Yaş / Cinsiyet: 29 / Erkek
Meslek: yazılım
Ad, Soyad: Öm... Ar...
Ticaret: 0, 0%
herşeye olduğu gibi bu işe de geç kaldım. bugün içimi dökeceğim buraya. arkadaşlar takipçi, beğeni, izlenme kısaca smm panellerini instagram birbir patlatıyor. yakında da takipçi ve beğeni görünümlerini tamamen gizleyeceğini duyurmuş. ulan tamda bu işe girmiştik ki elimiz uğurlu geldi galiba
elinde sorunsuz çalışan datası olan kaldı mı? sorunsuz 1 saat içinde takipçisinide beğenisinide gönderebilen panel kaldı mı?
varsa hala sağlam çalışanlar buraya yazsın arkadaşlar sağlam panelleri bilelim işleri oraya yönlendirelim. şuan benim çalıştığım 3 panelde patladı 3üde takipçi gönderemiyor.
tam zamanında oldu hemde...
yorumları bekliyorum instagramın vurgununa rağmen ayakta kalanları görelim.
telatabi ve karakartal36 bunu beğendi.
Konu omerarslan tarafından (23 Haziran 2019, 10:36 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 22 Haziran 2019, 21:28
karakartal36 Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 28 / Erkek
Ad, Soyad: İs... Ke...
Ticaret: 2, 100%
Bende içimi dökeyim senin aracılığınla. Sana birşey söyleyeyim mi şuan buraya şu servisim çalışıyor yazacak olanların %90 ı yalan söylüyor. İnsanlar o kadar kadar namussuz şerefsiz olmuş ki 30 40 ₺ için kırk türlü yalan söylüyor. Yazık değil mi anlamıyorum insan 30 40 ₺ için bu kadar düşüyor ya çok anlamsız geliyor. Benim 2 tane çocuğum var onlara biraz daha rahat hayat sürmek için normal işimin yanında bu smm işine girdim. Çocuklarımın hakkına giren bu forum üzerinde de bir çok kişi oldu hiç birine hakkımı da helal etmiyorum. Parayı veriyoruz oto beğeni alıyoruz anlık atacak diyor 3 günde beğeni gitmiyor. Takipçi alıyoruz türk diye 1 haftada atıyor oda yabancı. Sağlam bot takipçi alıyoruz düşüş nadir deniyor günlük 2 k düşüyor. Yazık abicim valla yazık paranın köpeği olmayın. 3 kuruş fazla kazanacağız diye kimsenin hakkına girmeyin. Ben benim hakkıma girenlere hakkımı helal etmiyorum. Smm işi biter başka bişe çıkar hiç farketmez yeter ki ağzından çıkan laf yaptığın işi yansıtsın. Konu için teşekkür ederim sayende içimdekileri söyledim.
FurkanY, reload58, telatabi ve 5 kişi daha bunu beğendi.
Okunmamış 22 Haziran 2019, 21:35
emirersoy Adlı Üyenin Avatarı
Sizi ele güne reklam eder

Ad, Soyad: Mu... Er...
Ticaret: 9, 100%
Hocam bence hilesiz girip yavaş yavaş kasılmak en doğrusu
FurkanY, Muratbilir06 ve omerarslan bunu beğendi.
Okunmamış 22 Haziran 2019, 21:36
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 16 / Erkek
Meslek: öğrenci
Ad, Soyad: Ya... Be...
Ticaret: 4, 100%
Bence instagram takipçi beğeni ileride kara borsa olur 20 25 tl ye alırız gibime geliyor.
Muratbilir06 ve omerarslan bunu beğendi.
Okunmamış 22 Haziran 2019, 22:26
Üyeliği Durdurulmuş

Yaş / Cinsiyet: 25 / Erkek
Ad, Soyad: Er... Se...
Merhaba 7/24 destek sağlıyorum mahdur etmiyorum kimseyi neyse o diyoruz şuanda anlık türk takipçi 0-3 saat içinde atmakta max 5k türk beğeni Servisimizde çalışmakta çok aciliyeti olan arkadaşlar iletişime geçebilir yardımcı olmaktan mutluluk duyarım

Wm Konumuz: https://m.wmaraci.com/forum/sosyal-m...uz-579093.html

http://www.puvuu.com

Whatshap tel: 05075492732
omerarslan bunu beğendi.
Konu Puvuu tarafından (22 Haziran 2019, 22:30 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 22 Haziran 2019, 22:41
yilmaz70 Adlı Üyenin Avatarı

Yaş / Cinsiyet: 48 / Erkek
Meslek: Web Tasarım
Ad, Soyad: Yı... Kı...
Ticaret: 11, 100%
Açıkçası pek anladığım bir sektör değil ancak gördüğüm kadarı ile maalesef çocuk yaşta insanların daha çok el attığı kısa yoldan (2-3 ay en fazla) para kazanmak için giriştikleri ve dolayısı ile çok fazla sayıda insanın mağdur olmasına yol açan bir sektör.

Ve ne hikmetse bunlar 3-4 ay gibi bir süre sonra panelleri vs satışa çıkarırlar şu kadar para kazanan vs vs satışta diye. Kazanıyorsan ne diye satıyorsun?

Ben olsam hiç biri ile alışveriş etmem bir süre. Benim gibi düşünen misal olarak 100 kişi alışveriş etmese bu çocukların olduğu siteler anında kapanır zaten. Kalanlar da kendilerine bir çeki düzen verirler diye düşünüyorum.

Ama her zaman dediğim gibi, maalesef bilinçli tüketiciler değiliz. Hep en ucuzu olsun diye her zaman balıklama dalıyoruz.

Mesela satış konularında yorumlara dikkat etmiyoruz, hemen aa ne kadar çok yorum var diye hemen alışverişe dalıyoruz.

Bu konu dışında olacak ama daha bugün birisi site hızlandırma ile alakalı bir konu açtı mesela yardım için. Halbuki daha geçen gün aynı kişi birinin satış konusuna referans için olumlu bir yorum bırakmıştı. E hani senin siten düzelmişti?

Yukarıdaki gibi bir durum maalesef bir çok satış konusunda mevcut. Biri rastgele yazıyor ''çok ilgili'' diye. Yahu tabii ki ilgili olacak ki senden para kapsın. Ama parayı kaptıktan sonra nasıl, sen esas onu haber ver. Haksızmıyım

Garanti kapsamında para iadesi olan yerleri soruşturmalıyız mesela. Mesela Paytr genelde bu tarz sitelere onay vermiyor. Çünkü çok fazla sayıda şikayet alan bir sektör ve dolandırıcılık üzerine yoğunlaşıldığı yönünde bir algı mevcut.

Ama bazı sitelerde Paytr, Iyzico gibi ödeme kuruluşları mevcut ise iade imkanı da vardır. İyi araştırmalıyız uzun lafın kısası.
scartz, Arwenn, mahmutbey ve 1 kişi daha bunu beğendi.
Okunmamış 23 Haziran 2019, 01:26
EmirSFB Adlı Üyenin Avatarı
www.sosyaldanisman.com

Ad, Soyad: Em... Sa...
Ticaret: 13, 100%
Merhabalar,

Otomatik beğeni ihtiyacınız varsa yardımcı olabilirim.

Tamamen sorunsuz ve 0/30 DK'da gönderimi tamamlanmaktadır.

Sitemizdeki fiyatlar %100 Türk için geçerlidir, daha uyguna karışık oto beğeni alabilirsiniz. Bunun için iletişime geçmeniz yeterli.

www.sosyaldanisman.com
omerarslan bunu beğendi.
Okunmamış 23 Haziran 2019, 17:00
telatabi Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Ya... Se...
Ticaret: 15, 100%
omerarslan
"takipçi ve beğeni görünümlerini tamamen gizleyeceğini duyurmuş" bu kısmını anlayamadım.

evet arkadaşlar zaten wmaraci ve r10 da gördüğünüz tüm paneller alt bayi yani biryerlerden alıyor, kendileri user filan üretemiyor.
O yüzden varsa bu işin en üstüne ulaşmak lazım ama şuan fiyatlar da yükseldi.
dalavare çok fazla. adam yüzde 60 türk diyor neredeyse %80 yabancı çıkıyor
omerarslan bunu beğendi.
Okunmamış 23 Haziran 2019, 17:25
gnyahmet Adlı Üyenin Avatarı

Meslek: Sosyal Medya
Ad, Soyad: Ah... Gü...
Ticaret: 21, 100%
işin aslını ben söyliyeyim hocam size piyasada son güncellemeden sonra 3 sağlayıcı kaldı.
bunlarda toplu bakiye istiyor xx.xxx rakamlar gibi. toplu eklemezsen benden alamazsın benden api çeken biyerden al mantığına vuruyorlar.

güncellemeden önce benim kendi datamdı ancak güncellemeden sonra problem yaşamaya başladım müşterilerim mağdur oldu yurt dışında biriyle çalışıyorum artık otobeğenilerde problemsiz. bu durumlar 15-20 güne düzelecek gibime geliyor her sene bu aylarda hep böyle oluyor biraz araştırırsanız anlarsınız zaten.
telatabi ve omerarslan bunu beğendi.
Okunmamış 23 Haziran 2019, 23:02
omerarslan Adlı Üyenin Avatarı

Meslek: yazılım
Ad, Soyad: Öm... Ar...
Alıntı:
gnyahmet Adlı Üyeden Alıntı
işin aslını ben söyliyeyim hocam size piyasada son güncellemeden sonra 3 sağlayıcı kaldı.
bunlarda toplu bakiye istiyor xx.xxx rakamlar gibi. toplu eklemezsen benden alamazsın benden api çeken biyerden al mantığına vuruyorlar..
kardeş bu anasağlayıcıların adreslerini yazabilirmisin?
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Sosyal Ağlar