wmaraci reklam

konu silinebilir

18 Mesajlar 3.142 Okunma
wmaraci reklam

omerarslan omerarslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 31 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
konu silinebilir
telatabi karakartal36

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

karakartal36 karakartal36 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Crypto Trader
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 41 / 36
  • Ticaret 3, (%100)
Bende içimi dökeyim senin aracılığınla. Sana birşey söyleyeyim mi şuan buraya şu servisim çalışıyor yazacak olanların %90 ı yalan söylüyor. İnsanlar o kadar kadar namussuz şerefsiz olmuş ki 30 40 ₺ için kırk türlü yalan söylüyor. Yazık değil mi anlamıyorum insan 30 40 ₺ için bu kadar düşüyor ya çok anlamsız geliyor. Benim 2 tane çocuğum var onlara biraz daha rahat hayat sürmek için normal işimin yanında bu smm işine girdim. Çocuklarımın hakkına giren bu forum üzerinde de bir çok kişi oldu hiç birine hakkımı da helal etmiyorum. Parayı veriyoruz oto beğeni alıyoruz anlık atacak diyor 3 günde beğeni gitmiyor. Takipçi alıyoruz türk diye 1 haftada atıyor oda yabancı. Sağlam bot takipçi alıyoruz düşüş nadir deniyor günlük 2 k düşüyor. Yazık abicim valla yazık paranın köpeği olmayın. 3 kuruş fazla kazanacağız diye kimsenin hakkına girmeyin. Ben benim hakkıma girenlere hakkımı helal etmiyorum. Smm işi biter başka bişe çıkar hiç farketmez yeter ki ağzından çıkan laf yaptığın işi yansıtsın. Konu için teşekkür ederim sayende içimdekileri söyledim.
Winman reload58 telatabi

kişi bu mesajı beğendi.

emirersoy emirersoy Sizi ele güne reklam eder Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcılığı
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 206 / 108
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam bence hilesiz girip yavaş yavaş kasılmak en doğrusu
Winman Muratbilir06 omerarslan

kişi bu mesajı beğendi.

yamiyabe44 yamiyabe44 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 2 / 38
  • Ticaret 7, (%100)
Bence instagram takipçi beğeni ileride kara borsa olur 20 25 tl ye alırız gibime geliyor.
Muratbilir06 omerarslan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

Puvuu Puvuu Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba 7/24 destek sağlıyorum mahdur etmiyorum kimseyi neyse o diyoruz şuanda anlık türk takipçi 0-3 saat içinde atmakta max 5k türk beğeni Servisimizde çalışmakta çok aciliyeti olan arkadaşlar iletişime geçebilir yardımcı olmaktan mutluluk duyarım :)

Wm Konumuz: https://m.wmaraci.com/forum/sosyal-medya-hizmetleri/puvuu-com-ana-saglayici-guncellemeye-ozel-100-turk-takipci-0-2-saat-sorunsuz-579093.html

http://www.puvuu.com

Whatshap tel: 05075492732
omerarslan

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Açıkçası pek anladığım bir sektör değil ancak gördüğüm kadarı ile maalesef çocuk yaşta insanların daha çok el attığı kısa yoldan (2-3 ay en fazla) para kazanmak için giriştikleri ve dolayısı ile çok fazla sayıda insanın mağdur olmasına yol açan bir sektör.

Ve ne hikmetse bunlar 3-4 ay gibi bir süre sonra panelleri vs satışa çıkarırlar şu kadar para kazanan vs vs satışta diye. Kazanıyorsan ne diye satıyorsun?

Ben olsam hiç biri ile alışveriş etmem bir süre. Benim gibi düşünen misal olarak 100 kişi alışveriş etmese bu çocukların olduğu siteler anında kapanır zaten. Kalanlar da kendilerine bir çeki düzen verirler diye düşünüyorum.

Ama her zaman dediğim gibi, maalesef bilinçli tüketiciler değiliz. Hep en ucuzu olsun diye her zaman balıklama dalıyoruz.

Mesela satış konularında yorumlara dikkat etmiyoruz, hemen aa ne kadar çok yorum var diye hemen alışverişe dalıyoruz.

Bu konu dışında olacak ama daha bugün birisi site hızlandırma ile alakalı bir konu açtı mesela yardım için. Halbuki daha geçen gün aynı kişi birinin satış konusuna referans için olumlu bir yorum bırakmıştı. E hani senin siten düzelmişti?

Yukarıdaki gibi bir durum maalesef bir çok satış konusunda mevcut. Biri rastgele yazıyor ''çok ilgili'' diye. Yahu tabii ki ilgili olacak ki senden para kapsın. Ama parayı kaptıktan sonra nasıl, sen esas onu haber ver. Haksızmıyım :)

Garanti kapsamında para iadesi olan yerleri soruşturmalıyız mesela. Mesela Paytr genelde bu tarz sitelere onay vermiyor. Çünkü çok fazla sayıda şikayet alan bir sektör ve **************lık üzerine yoğunlaşıldığı yönünde bir algı mevcut.

Ama bazı sitelerde Paytr, Iyzico gibi ödeme kuruluşları mevcut ise iade imkanı da vardır. İyi araştırmalıyız uzun lafın kısası.
birkideneme scartz Arwenn

kişi bu mesajı beğendi.

EmirSFB EmirSFB www.sosyaldanisman.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 14, (%100)
Merhabalar,

Otomatik beğeni ihtiyacınız varsa yardımcı olabilirim.

Tamamen sorunsuz ve 0/30 DK'da gönderimi tamamlanmaktadır.

Sitemizdeki fiyatlar %100 Türk için geçerlidir, daha uyguna karışık oto beğeni alabilirsiniz. Bunun için iletişime geçmeniz yeterli.

www.sosyaldanisman.com
omerarslan

kişi bu mesajı beğendi.

telatabi telatabi istalya.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Social Media & Web Solutions
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 282 / 122
  • Ticaret 19, (%100)
omerarslan
"takipçi ve beğeni görünümlerini tamamen gizleyeceğini duyurmuş" bu kısmını anlayamadım.

evet arkadaşlar zaten wmaraci ve r10 da gördüğünüz tüm paneller alt bayi yani biryerlerden alıyor, kendileri user filan üretemiyor.
O yüzden varsa bu işin en üstüne ulaşmak lazım ama şuan fiyatlar da yükseldi.
dalavare çok fazla. adam yüzde 60 türk diyor neredeyse %80 yabancı çıkıyor
omerarslan

kişi bu mesajı beğendi.

gnyahmet gnyahmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 26, (%96)
işin aslını ben söyliyeyim hocam size piyasada son güncellemeden sonra 3 sağlayıcı kaldı.
bunlarda toplu bakiye istiyor xx.xxx rakamlar gibi. toplu eklemezsen benden alamazsın benden api çeken biyerden al mantığına vuruyorlar.

güncellemeden önce benim kendi datamdı ancak güncellemeden sonra problem yaşamaya başladım müşterilerim mağdur oldu yurt dışında biriyle çalışıyorum artık otobeğenilerde problemsiz. bu durumlar 15-20 güne düzelecek gibime geliyor her sene bu aylarda hep böyle oluyor biraz araştırırsanız anlarsınız zaten.
telatabi omerarslan

kişi bu mesajı beğendi.

omerarslan omerarslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 31 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

gnyahmet adlı üyeden alıntı

işin aslını ben söyliyeyim hocam size piyasada son güncellemeden sonra 3 sağlayıcı kaldı.
bunlarda toplu bakiye istiyor xx.xxx rakamlar gibi. toplu eklemezsen benden alamazsın benden api çeken biyerden al mantığına vuruyorlar..

kardeş bu anasağlayıcıların adreslerini yazabilirmisin?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al