wmaraci reklam

[ÜCRETSİZ] İnstagram İstediğiniz Kullanıcı Adını Almak

18 Mesajlar 13.583 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

EmreKafadar EmreKafadar https://smmice.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 74 / 159
  • Ticaret 14, (%100)
@by @ek @fk @ab @cf @po bu gibi kullanıcı adlarını bu basit formla almanız mümkün degil.Bizzat Instagram partnerleri Instagram ile iletişime geçip medya desteği ile alıyorlar.

wmaraci
reklam

scartz scartz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 99 / 115
  • Ticaret 19, (%100)

telatabi adlı üyeden alıntı

Siz BY nin bu yöntemle alındığına inanıyorsanız birşey diyemem. Binali yıldırım bu iş için dünya kadar para harcadı.

Bahsettiğiniz instagram partnerleri aracılığıyla aynı form üzerinden almak istediği markanın örnek veriyorum Binali Yıldırım tescil edildiği patent firması oluyor. Bunların vergi nolarını ticari haklarını hepsini sorunsuz bi şekilde kanıtlıyor ve harcıyor.
aspetbiebs

kişi bu mesajı beğendi.

Goethe diyor ki; Para ile insan ilişkisi şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın..

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Formu doldurdum. Com.tr uzantılı site, hesaptan daha fazla takipçi instagram hesabım ve gerekli kimlik bilgileri ile formu gönderdim. Pek umudum yok ama bakalım şans :)
scartz aspetbiebs

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Kullanıcı adı talebinizi yerine getirebilmek için hak sahibi olduğunuzu gösteren ülke veya topluluk seviyesinde bir ticari marka tesciline ihtiyaç duyuyoruz. Ancak görünüşe göre bize tescilli bir ticari marka sağlamadınız.

Lütfen bu e-postayı tescil numaranızı, tescilinizin dijital bir kopyasını veya ilgili fikri mülkiyet dairesinin internet sitesinde tescilinizi gösteren bağlantıyı ekleyerek yanıtlayın.

Kullanıcı adları ilk talepte bulunan tarafa verilmektedir ve kullanıcı adı aktarımına yönelik istekleri kabul etmemiz her zaman mümkün olmamaktadır. Ülke veya topluluk seviyesinde bir ticari marka tesciline sahip değilseniz, bu sorunu çözüme kavuşturmak için doğrudan hesap sahibiyle iletişime geçmenizi öneririz.

Gibi dönüş yaptılar :)
scartz aspetbiebs

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SkyZeus SkyZeus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Yöntem hiçbir işe yaramıyor boşuna denemeyin. Kullanıcı adı medya hesaplarından işleme alınıyor sadece.
aspetbiebs

kişi bu mesajı beğendi.

huseyinadiguzel huseyinadiguzel @huseyinadiguzel Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

scartz adlı üyeden alıntı

Önemli değil arkadaşlar kolay gelsin...

Merhaba iyi niyetli yardım için Teşekkürler ama dediğin yönteme biraz baktım resmi tescil belgeleri olmadan işlem yapma ihtimalleri yok denecek kadar az nedendir bilmiyorum instagram bu konuda aşırı katı 10 senede bir kere girilmemiş hesabı bile vermek istemiyor..
ne diyelim hayırlısı
iyi akşamlar
scartz aspetbiebs

kişi bu mesajı beğendi.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün ASKERLERİYİZ...

aspetbiebs aspetbiebs Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 210 / 77
  • Ticaret 13, (%100)
Hocam yanlış anlamazsanız bu yöntemi bütün piyasada ilk ben keşfettim. Turkhackteam'de paylaşmıştım. Sonra benden izin alarak ***da paylaştılar. Oradan da bütün siteler yazımı değiştire değiştire paylaştı sitesinde. Herkesin yazıyı alıntılayıp, kimin keşfettiğini bilmemesi beni çok üzüyor. Ayrıca thtde paylaştığım konu da silinmiş durduk yere. Şimdi farkettim. Turkhackteam'e başvurup o konumun tekrar yayınlanmasını talep edeceğim. Çünkü o konunun yayınlanma tarihi bütün bu konumu alıntılayan sitelerin yazıyı paylaştığı günden çok daha eski.

Edit: Paylaştığım konunun linkini buldum ama içeriği değiştirilmiş!

https://www.turkhackteam.org/instagram/1737221-dev-konu-instagramda-istediginiz-kullanici-adini-alin-aspet-biebs-ile-detayli-anlatim.html

İçeriği değiştirildiği için yasal mercilere başvurursam sonuç alır mıyım yardımcı olur musunuz

Empat Empat Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Development
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 39 / 39
  • Ticaret 4, (%75)
ANLATIM kısımındaki link https://help.instagram.com/ adresine yönlendiriyor.
aspetbiebs

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al