wmaraci reklam

Kapatılan ikinci kanalım üzerine yeni bir tane daha açtım

6 Mesajlar 864 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

softwarencoder softwarencoder Mezar da responsivedir Altın Üye
  • Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
Arkadaşlar merhaba ikinci açtıgım kanalda ne oldugunu bilmediğim sebeplerden dolayı kapatıldı tüm videolar bana ait ses yazdığım kodlar herşey bana ait benden ne istiyorlar onuda anlamış değil kafayı yememek için bir tane daha açtım sizden tek isteğim abone olmanız sizlerinde kanalı varsa bende abone olurum karşılıklı birbirimize yardımcı olmuş oluruz

kanalımın linki :

https://www.youtube.com/channel/UCnshwXUj2l6P0szXFPSA_DQ

Sağolun var olun :)

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

wmaraci
reklam

programbanks programbanks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 19 / 42
  • Ticaret 3, (%100)
yavuzselim57 söylediklerine inanıyorum şikayet et veyahut spam yollamak artık çekemeyenlerin favori işi olmuş Forumda konularına denk geliyorum neden web site yöneticiliği yapmıyorsun youtube takıldın ?
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
programbanks kendime ait bir web sitem var zaten yavuz-selim.com fakat videolu dersler çekmek çok hoşuma gidiyor ve bundan faydalanan çok insan oldu zamanında hani şey gibi anlaşılmasın yaptığını başımıza kakıyor falan yani o şekilde daha faydalı olabildiğimi anlıyordum yani bunu hissettiriyordu geri dönüşler yapılan yorumlar ders istekleri falan çok mutlu ediyordu beni ama hevesimi kırdılar yani bilmiyorum keşke böyle şeyler olmasada adam akıllı kanalımı kullanabilsem.

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

programbanks programbanks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 19 / 42
  • Ticaret 3, (%100)
yavuzselim57 biliyorum zaten imzanda görüyorum. Youtube biraz karışık hani şu durum gülü seviyosan dikenine katlanacaksın ama izlenme oranların userlere tekrar toplamak her zaman güç iş. Partnerlk diyicem ama hakikatten youtuber olmak kolay ama bu tip sorunlarla uğraşmak insanı sıkıyor zamanında benimde başıma gelmişti.
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
programbanks toplamda 400 bin izlenme olmuştu ya o derece yani ama cins cins durumlar uyuz oldum :)

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
#günceldir :) eğer sizinde kanallarınız var ise abone olduktan sonra iletebilirsiniz bende abone olurum anında :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al