wmaraci reklam

Youtube Kanalım ve 2. 3. videolarımız nasıl olmuş

15 Mesajlar 1.903 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

taneranil62 taneranil62 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar bilmiyorum doğru yere mi açtım konuyu eğer yanlış ise rıca ediyorum taşırsa yöneticiler sevinirim.

Geçenlerde ilk videomuzu paylaşmıştım sizlerle şuan ise 2. ve 3. videolarımızıda çektik yavaş yavaş hatalarımızı vs anlıyoruz kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz sizde videolarımız hakkında yanlışlarımızı, hatalarıızı bizlere belirtirseniz en azından tekrar yapmamaya özen gösteririz.

TheMucit

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

dafidak dafidak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 236 / 74
  • Ticaret 8, (%100)
Başlangıc icin güzel bi calısma piyasada bu tarz video ceken cok var yani rakibiniz ''çok ve büyük ler'' video ları daha seri atmanız lazım günde 1 veya 2 video cıkarmanız lazım ki biryerler gelebilesiniz ve ön sıralara cıkabilesiniz sosyal medyada sürekli biyerde paylaşma cabasında olun gerekirse seo icin hesap acın yorum atın cok işe yaracaktır.
adm34 taneranil62

kişi bu mesajı beğendi.

adm34 adm34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi / Fotoğra
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 338 / 208
  • Ticaret 2, (%100)
şahsi görüşüm ilk videoyu çok uzun tutmuşsunuz ikinci videoyu kısa tutmuşsunuz. ikinci video da oradaki insanlarla o an ne düşündükleri hakkında da konuşabilirdiniz birde ikinci videoda uzaktan çekim yapan arkadaşa tripod tarzında bir şey alırsanız daha iyi olabilir.birde mikrofondanmıdır kameradanmıdır bilmiyorum ama ses konusunu biraz daha düzeltmeye çalışın derim. eğer yanılıyorsam kusura bakmayın. İyi çekimler.
dafidak taneranil62

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

dafidak adlı üyeden alıntı

Başlangıc icin güzel bi calısma piyasada bu tarz video ceken cok var yani rakibiniz ''çok ve büyük ler'' video ları daha seri atmanız lazım günde 1 veya 2 video cıkarmanız lazım ki biryerler gelebilesiniz ve ön sıralara cıkabilesiniz sosyal medyada sürekli biyerde paylaşma cabasında olun gerekirse seo icin hesap acın yorum atın cok işe yaracaktır.

Cuma gününden itibaren daha çok video paylaşmaya çalışacağız dediklerinizi uygulayacağız çok teşekkür ederim.

adm34 adlı üyeden alıntı

şahsi görüşüm ilk videoyu çok uzun tutmuşsunuz ikinci videoyu kısa tutmuşsunuz. ikinci video da oradaki insanlarla o an ne düşündükleri hakkında da konuşabilirdiniz birde ikinci videoda uzaktan çekim yapan arkadaşa tripod tarzında bir şey alırsanız daha iyi olabilir.birde mikrofondanmıdır kameradanmıdır bilmiyorum ama ses konusunu biraz daha düzeltmeye çalışın derim. eğer yanılıyorsam kusura bakmayın. İyi çekimler.

Çekim, ses konusunda çalışmalarımız devam ediyor ekipman hazırlıyoruz. Yavaş yavaş oturtacağız inşallah çok teşekkür ederim.
dafidak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Hanybal Hanybal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tercüman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
copy paste kafalar

• Üyelik 26.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaş ne mantıksız geri insanlarsınız hemen olayı bi yere bağlıyorsun? Challangeyi kafalar mı yaptı? Veya adam kaçırmayı ilk onlar mı yaptı ya da trollü ilk onlar mı keşfetti? Biri bişey yapınca diğer insanlar onu yapamayacak mı az beynini kullan dostum geri kafalı olma ha ben daha iyi yaparım diyorsan buyur çık sen çek sen yükle o kadar kendine güvenin varsa ?

MNAKIT MNAKIT Razer Gold Sat Platin Üye
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek elektronik ödemeler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 915
  • Beğeniler 249 / 254
  • Ticaret 82, (%99)
Kalite hoşuma gitti. Fakat mikrofon sanki biraz rahatsız ediyor. Ses geliş şekli sert farklı bir mikrofon kullanmayı denerseniz daha güzel olabilir. Şahsi fikrimdir.
taneranil62

kişi bu mesajı beğendi.

Razer Gold ve Diğer işlemler için Yazabilirsiniz. 05443130758

• Üyelik 26.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

warpower adlı üyeden alıntı

Kalite hoşuma gitti. Fakat mikrofon sanki biraz rahatsız ediyor. Ses geliş şekli sert farklı bir mikrofon kullanmayı denerseniz daha güzel olabilir. Şahsi fikrimdir.

Merhaba,

Teşekkür ederim ses konusunda ekipmana ihtiyacımız var şuan ki mikrofonlarımız çok kaliteli değil çözücez :)

Cnkrt Cnkrt iyiarastir.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Abone oldum.
Kanal hoşuma gitti. :)
Başarılar diliyorum.

https://forumtutkusu.com - https://iyiarastir.com - https://cnkrt.org - https://muratdemir.web.tr

• Üyelik 26.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Çok teşekkür ederim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al