wmaraci reklam

YouTube nin Bütün Hileliklerini Deşifre Ediyorum Kafanıza Takılan Bütün Sorular (para kazanmak)

10 Mesajlar 1.511 Okunma
wmaraci reklam

Dijitaliz Dijitaliz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle herkese Selam;

Youtube fonomenleri ve youtuberlar yaptıkları hileliklerini sizlere bazı kalemlerini sıraladım
Sizlere birkaç ipucu vereceğim hiç bir yerde duymadığınız ve görmediğiniz.
Hiçbir youtube eğitim videosunda bu aşağıda saydıklarımı öğretmiyorlar.

1. Hiç düşündünüzmü neden sahte hesap açtıklarını
2. Hiç başlıkları tam kontrol ettinizmi
3. Yayınlama saat hilesini biliyormusunuz
4. Neden oynatma listeleri yaparlar
5. Gruplaşan kanallar ile neden birbirlerinin videolarını paylaşırlar
6. Çerezlere girme neden önemli
7. İlk 3 günün önemi ve sırrı nedir
8. Kartlar neden önemli
9. Oynatma listelerine neden gizli video koyarlar
10. Beğenilen videoları neden gizlerler
11. Kayıtlı oynatma listelerini neden gizlerler
12. Sahte kanallardan neden oynatma listeleri oluştururlar
13. Mix - Topic - Konu mantığını hiç düşündünüzmü
14. Analitik lerinize baktığınızda gelen trafikler neden oynatma listeleri çoğunlukta
15. Beğenme ve beğenmeme neden önemli
16. Beğenme ve beğenmeme oranlarına hiç dikkat ettinizmi
17. Başlıkları neden özellikle türevlerini yaparlar
18. Oynatma listelerini neden izlettirirler
19. Niye abone satın alırlar
20. Beğeni ve beğenmeme neden alırlar
21. Aynı katogoride Grup kurmanın önemi nedir.
22. Yorumlara yapılan gizli mesajlara dikkat ettinizmi
23. Sahte hesaplarda neden aynı başlığı kullanırlar
24. Katogorilerin neden önemi vardır
25. Videolarında neden bazı videoları katogorilerini değiştirirler
26. İzlenme satın alırken niye seçenekler vardır.
27. Trafik kaynağınıza baktığınızda neden çoğu kanal sayfaları görüntüleme yapmıyor
28. Trafik kaynağınızda oynatma listelerinde çoğunda görüntülenmeniz neden yok
29. Video paylaşımın önemini biliyormusunuz
30. Kanal açıklamasının önemi nedir.
31. Açıklama kısmına neden video linkleri koyarlar
32. Açıklamada seo uyumlu yazı ve aynı başlığı neden eklerler
33. Önerilen videolara niye siz çıkmıyorsunuz.

Bakın arkadaşlar sadece şu yazdığım 33 maddeye dikkat edip mantıklı hamleler yaparsanız zirvenin zirvesini oynarsınız.
Bunları anlatmam için bir eğitim video seti oluşturmam lazım. Konular derin Sektöre göre taktikleri var. Sadece maksatım bir faydam olsun diye açıkladım.
Bilgi paylaştıkça çoğalır. Şimdiden emeği geçen herkese teşekür ederim.
Ünlü youtuberların yukarıda belirttiğim taktikleri uyguladığını göreceksiniz.
Youtube gerçekten emek isteyen ve uğraşı gerektiren bir platformdur.
Kazanç konusuna gelirsek kimsede alamıyacağınız paraları oradan kazana bilirsiniz. Saşma sapan şeylerle değil gerçekten konu seslendirme içeriğiniz güzel olursa.
Çocuk kanalları neden diğer youtuber lardan fazla izleniyor derseniz. Çocuklar anne ve babalarının telefon ve tabletini aldıklarından bilinçsiz kullanıcı grubuna girdiğinden ve aileler çocuklarının vakit geçirmesi için rasgele izledikleri videolardır.

Youtube önemsediği konu bana konu ve başlık bulun diyor. Youtubeyi bir mağaza zinciri gibi düşünün ne kadar çok içerik olursa bilgi haznesini geliştiriyor.
Video içerik üreticileri bir firmada çalışsa maaş+ssk+yol+yemek vb. gibi masraf ama içerik üretmek bir kişiyle olmuyor gelence çoğunlukla 2 kişiden başlar. 2 insanın gideri yerine bana içerik üretsinler bende onlara izlenimine karşı ödeme yapıyım.
Neden bütün medya, sanatçı, ünlü, müzisyen, şarkıçı, tv kanalları, haber kanalları gibi herkes yerini almak için büyük mücadeleler veriyor.
Neden günümüzde sosyal medya fonomenleri kurumsal firmaların reklam mecrası haline geldi. Çünkü her insanın kendi kitle ve grupları olduğundan doğrudan pazarlama aracı oldular.

Youtube önümüzdeki 3 yıl içinde geleceğin en popüler meslekleri haline gelecek.
Maliye neden youtuberların peşinde çünkü çok ciddi gelir elde ediyorlar.
1,000 izlenmeye youtube en düşük verdiği ücret 1 TL en yüksek 6 TL dir. Tabi gelirinizi arttırmak istiyorsanız adwords tıklama başına verdiği ücretleri takip edip ona göre içerik üretmektir.
İzlenmenizin çok olmasını istiyorsanız gündemi ve trendleri takip edip ilk koyanlar kimse onlar daha çok izlenme alır. Birde en çok izlenen videoları bulup güzel içerikli video oluşturmanızdır.

O kadar emek verip hüsrana uğrayan kişi varki rekabet etmek zordur geneldede hep maddi durumu iyi olan kişiler zafere ulaşıyor. Benim bir faydam dokunduysa ne mutlu bana.
İsterseniz kanalınızda 500 video koyun yine izlenmez mantığını bilmiyorsanız yapmayın zamanınıza emeğinize yazık. Bişeler yapacam diyorsanızda maddi manevi bedellerini ödemeniz gerekmektedir.
x bir kanal abonesi olmayan tesadüfen bir fonomen veya abone sayısı yüksek olan kişi bir videonuzu beğenir ve paylaşırsa o videoda başkaların hoşuna gidip onlarda paylaşırsa zincirleme videonuz popülerleşir.

Kazanç konusuna gelirsek size çok basit bir örnek vereyim youtube işine başlayacaksanız youtuberların ilk yüklediği videolara bakın nerden nereye hayatlarının nasıl değiştiğini ve ciddi gelirler kazandığını göreceksiniz.
Kazançları olmasa r10.net bu kadar insanı, satıcıları pazar oluşurmuydu siz düşünün burası sadece bir örnek daha niceleri var.
Şimdiden herkeze iyi sohbetler.

Saygılarımla...
Dijitaliz

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
"Sizlere birkaç ipucu vereceğim hiç bir yerde duymadığınız ve görmediğiniz."
Bu maddeleri mi hiç duyup görmedik youtube bu maddeleri detaylı anlatan kanallar ile dolu :)

"sadece şu yazdığım 33 maddeye dikkat edip mantıklı hamleler yaparsanız zirvenin zirvesini oynarsınız."
yazmışsınız fakat 33 maddeyi siz anlatmamışsınız ki sadece neden nasıl diyip geçmişsiniz
her forum da görüyorum bu aynı yazınızı amacınız tam olarak nedir anlamış değilim ama konuyu çok dağıtmışsınız yok youtube da para var filan bunları artık 80 yaşında adamlar bile öğrendi :)

iyi forumlar

• Üyelik 22.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Şimdi açtığım konularda kişileri bilgilendirmek bu taktikleri yapıyorlar kimse durduk yere çıkmıyor bu işle uğraşanların çabaları boşa. Spamcılar ve sahte hesaplarla başkalarının emekleriyle biryere gelmeye çalışan, yaptığı işi anlatan, reklamını yapan, fenomen olmaya çalışan, özgün içerik sahibi kişilerin emekleri hiçe sayılarak kanallarının gömüldüğü ve izlenim alamadıklarını bilsinler diye bilgilendirmek istedim.
Konumda zaten sizde bu taktikleri uygularsanız baş edebileceklerini uyarmaktı.
Soruların cevaplarını r10 da açtığım youtube grubumda paylaşıyorum.
Diğer konularımada bakarsanız beni biraz daha yakından tanıma fırsatınız olur.
Bir kişiyi araştırmadan açmış olduğu bir konudan hemen ön yargılı olmamanızı tavsiye ederim.

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
Youtubede para var ama benane :D bir türlü giremedik arkadaş. profesyonel giriş yapmak istiyorum fakat çoluk çocuk herkes girmiş. parayı duyan giriyor televizyoncular bile. artık her şey sosyal medyaya bağlı oldu. daha hızlı yayılıyor. ben ne tarz video çekeceğim konusunda netleştiremedim kendimi. oyun videosu falan geçti artık. yeni oyunlara adapte olmak lazım olursa da. bilgi kanalı tarzı düşünüyorum konuşmanın iyi olması lazım. tabi zamanlar olur bir yerden başlamak lazım. hiç bir bilgisi dahi olmayan insanların o konumlarda olması gerçekten üzücü. bir çok kişiden kötü konuşuyorlar ama özgüven var. youtube de para yok diyen kendini kandırsın.

wmaraci

epicsosyal epicsosyal Dijital Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sosyal Mühendis
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 36 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
3. Yayınlama saat hilesini biliyormusunuz

Nasıl oluyor hocam ? :confused:

• Üyelik 22.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Sorunun cevabı rakip kanallarını kontrol et takibe al not et en az 10 kanalı karşılaştır cevabını göreceksin.
Mantıken bir düşün aynı saatte yayınlayan kaç milyon insan var sıra sana gelirmi :)

• Üyelik 22.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Daha öncede bahsetmiştim stüdyo için son aşamalara gelmek üzereyiz.
bom boş 3 katlı villayı kapısı penceresi olmayan terk edilmiş bir harabe yeri bu hale getirebildik.
Şuanki bitmiş halleri aşağıdaki gibidir.
Tam olarak bittiğinde eski ve son halleri ile konu açarak sizlerle paylaşıyor olacağız.
Bu stüdyoyu ametör olarak yaptım ama Türkiye deki bütün stüdyo firmalarına baktım biz sanki daha profesyonel yapmışız gibi geldi.
Apak olarak faaliyete çok yakında gireceğiz Türkiyede ilk defa sosyal medya içerik üretim stüdyosu yakında hizmete girecektir.
Özellikleri :
Ses odası + kayıt odası + düblaj odası
8 adet arka fonlu çekim odaları
3 adet geniş greenbox odası
1 adet pencereli greenbox alanı
2 adet twitch ciler için oyun odası
1 adet ofis edit render tasarım animasyon kurgu alanı
1 adet yönetmen odası
2 adet mutfak çekim alanı
1 adet çocuk oyun alanı ve odası
1 adet imalat atölye çekim alanı
2 adet bay dinlenme yatma odası
1 adet bayan dinlenme yatma odası
1 adet depo
2 adet kapalı otopark
1500m2 açık otopark
400m2 açık bahçeli çekim alanı
120m2 çakıl taşlı açık alan
24m2 kum havusu
650m2 kapalı alan
içerikleriniz için ister film dizi klip reklam çekmek isteyenlere 35bin 300m2 lik alanda çekim imkanı ister açık arazide ister konutlarda ister terk edilmiş villalarda çekim imkanı sunuyoruz.
Dip not: (Millet konuşur biz yaparız) arkamdan konuşanlar için
Bizimle çalışmak isteyen İstanbul içi firmamızı ziyaret edebilir birlikte çalışma imkanından yararlana bilirler.
Kendi içerik üreticilerimizden kira ücreti almıyoruz içerik sizden stüdyo edit kamereman bütün imkanlar ücretsiz sunulmaktadır. Sadece %likli çalışmaktayız.
İster içeriklerinizi evden üretin ister sokakta isterseniz bizim stüdyolarımızda.
Youtube - instegram - tiktok - facebook - twitter - twitch istediğiniz içeriği üretmekte serbestsiniz.
Türkiyenin en büyük stüdyosuna hoşgeldiniz. Sizleri bir çaya davet etmek isteriz.
Sadece birebir görüşme yapılmaktadır.
Grubumuza katılmak isterseniz linkten katıla bilirsiniz : https://www.r10.net/groups/youtube-grubu.html
Saygılarımla
Dijitaliz

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görüntü 1456x670 boyutunda.

Kayıt odası şuanki hali

ses odası
Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görüntü 1456x670 boyutunda.

iç görüntüsü kayıt için

çekim odası 1

çekim odası 2

düblaj odası ön kayıt için

edit, kurgu ve tasarım ofisi

çekim odası 3

ürün, kostüm malzeme imalat alanı
Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görüntü 1456x819 boyutunda.

greenbox genel çekim odası
Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görüntü 1456x819 boyutunda.

yönetmen alanı+ soyunma odası+ makyaj alanı 8mt x 6mt

greenbox sonsuz 3 cepheli 6mt x 6mt

• Üyelik 22.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Yeni logomuzun ufak bir introsu
https://youtu.be/aFagcnyQfvM

Kurumsal kimlik çalışmalarımız

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görüntü 1456x996 boyutunda.

750x300cm derinlik 620cm greenbox çekim alanı kurulum amacı garaj kapısından direk araç girişli düz zemin olması bütün ağır iş makine tanıtımları, otomobil dizi film reklam ve tanıtım videoları, motosiklet ve benzeri çekimler için yapılmıştır.
https://youtu.be/xZcod8YzYBs

600x620x600cm derinlik 620cm yükseklik 260cm greebox 3 cepheli sonsuz tavanda dahil burada içerik üretimi, klip, tanıtım, reklam, model, dizi, vb. gibi işler için hazırlanmıştır.
https://youtu.be/HvJ93gBIZm4

800x600x300cm derinlik 600cm greenbox ilave ek olarak 300cm greenbox pencereli burayıda perde, jaluji, cam temizlik ürünleri, vb gibi çekimler için düşünülmüş olup en geniş greenbox odamız burasıdır. Özellikleri soyunma kabini, makyaj alanı, yönetmen masası, bekleme odası bulunmaktadır burada ağırlıklı olarak dizi, film sahneleri, animasyon, manken, fotomodel, giyim, tekstil, moda, tanıtım, reklam, klip vb. gibi çok amaçlı olarak dizayn ediyoruz buranında tavanları greenbox olacaktır.
https://youtu.be/MuWD-YdUDRY

530x315cm ses kayıt odamız ve 620x300cm ses stüdyomuz istenilen profesyonellikte kayıt işlemleri yapılmaktadır.
https://youtu.be/zoTMCMDOMYA

Örnek studyomuzun proje krokisi

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görüntü 1456x932 boyutunda.

220x190cm ses dublaj odası burada seslendirmeli videolar, ön kayıt almak isteyenler, çekilen videoların sesini beğenmiyenlerin tekrardan ses kaydı almaları için ve şiir, anlatım, tanıtım tarzı içerikler için hızlı kayıt dublaj odamız.
https://youtu.be/fNAj0LrtyIY

440x250cm çok amaçlı duvarlar farklı renk ve konsepte yapılmış çekim odamız
https://youtu.be/zR5_yqFkG-A

Bizimle çalışmak isteyenler İstanbul Çekmeköy adresimize gelip ziyaret edebilirler.
Saygılarımla
Dijitaliz

bynoment bynoment https://tecrubesozluk.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 84 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
Keşke istanbulda olsaydım dedirttiniz :D
Gerçekten emek ve ciddi bir proje tebrikler

https://fivemturkiye.com FiveM Türkiye Forumu
https://valheimturkiye.com Valheim Türkiye Forumu

• Üyelik 22.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al