Merhaba Arkadaslar ,

Surekli olarak benim yada musterilerimin WEB, sosyal medya grafik isleri oluyor ,

Bu yonde bana cevremden cok yonde talep ve istek geliyor ,

Surekli olarak calisabilecegim , konusunda uzman , profesyonel en onemlisi Kaprissiz zamana uyan , soz verdigi zamanda isini bitiren yada geri donus yapan , surekli calisabilecegim ekip, calisma , adina siz ne derseniz diyin arkadaslara ihtiyacim var.

Sizler bana profesyonelliginizle yaptiginiz islerle , en onemlisi zamandan kazandirirsaniz,

Bende size daha fazla is olarak size geri kazandirabilirim,

Yetenekleri bu yonde de olan yenilikci arkadaslar tercih sebebidir,

https://necon.co/framelogic/

Imkanlari olmayan bazi arkadaslara elimden gelen bazi destekleri saglayabilirim, bunlardan bazilari,

Istanbul Universitesi Teknokent icerisinde ofis destegi, calisma ortami,
Sirket yada kurumsallikla alakali konularda fatura destegi, profesyonel sirket referans destekleri,
Bu konuyu soyle dusunmenizi rica ediyorum, sizler sektorun icindesiniz ne demek istedigimi daha iyi anlarsiniz ,
Buyuk reklam ajanslari sizden yetenekli yada basarili degiller..... ama neden daha iyi fiyatlarda yada kisilerle calisabiliyorlar ?
Bu konuda takildiginiz noktalarda elimden geleni yaparim ,

Yurtdisinda Ingiltere' de yasadigim icin yurtdisi projelere yada firmlara ulasabilme, projeleri UK Londra merkezli cikarip dunya ulkelerine pazarlayabilme ,

Konu ile ilgilenen arkadaslarin benimle whatsapp uzerinden iletisime gecmelerini rica ederim,

Ingiltere de

Whatsapp numaram

+90 532 270 1995 ( aradiginiz zaman ulasamayacaksinizdir , yurtdisinda oldugum icin kapali )