wmaraci reklam

Facebook’a Bir Kuruş Yedirtmeden Sponsorsuz Sayfa Büyütelim

31 Mesajlar 5.229 Okunma
wmaraci reklam

sterkamed sterkamed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek facebookworker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 176 / 176
  • Ticaret 23, (%100)

Facebook’a Bir Kuruş Yedirtmeden Sponsorsuz Sayfa Büyütelim

Arkadaşlar bir süredir sayfa işleriyle haşir neşirim bu yüzden sitem için elimdeki sayfayı büyütme ihtiyacı doğuyor doğal olarak.
Bincisi çoğu insanın yaptığı gibi facebookta sponsora vermektir tabi buna herkesin bütçesi olmayabiliyor, sponsora atanda verdiği ücretin karşılığını alamayabiliyor bazen.
İkincisi son zamanlarda meşhur olan fake hesapları kasıp onlar üzerinden arkadaş listesine davet atmaktı. Bununla ilgili bir ayda 100k yapın videosunu ilk gördüğüm zamanlarda gaza gelip bir sürü fake hesap açıp davetler atmaya başladım. Tabi bir yıl öncesinde hesaplar şimdiki hemen patlamıyordu, neyse önüme gelen her hesaptan üç beş binlik listelere davet atıp durdum bir ayın sonunda kendimi yırtmama rağmen on bini ancak bulabilmiştim. Anladım ki buda o kadar kolay değildi. Ve biraz etik olmayan bir sistemdi

Foto paylaşımlarında etkileşimler çok daha kısıtlı kalıyor. Sonra başka yöntemlere baktım ve ağırlıklı olarak video yöntemini deneme kararı aldım, bu yöntem her sayfa için geçerli olmayabiliyor ama eğlence, spor, hayvan fan vs yakın sayfalarınız oldu mu çok çok işe yarıyor. Her video tutacak diye bir kaide yok tabi, siz günlük en az üç dört tane video paylaşın. Ben düzenli şekilde paylaşımları yaptım aralarından tutan iki video sayesinde 10k ile başladığım sayfa bir buçuk ayda 90k yı buldu ve hala büyümeye devam etmektedir sayfa, videolara gelince çok uzun olmasınlar bir dakikayı pek geçmesin videolar böylece daha cazip gelir paylaşımları da çok olur. Uzun videoları bile izlemekten aciz bir çağdayız biliyorsunuz. Tabi videoları paylaşırken diğer sayfaları kopya etmemeye çalışın, onun içinde uğrayacağınız ilk adres bulunmaz bir nimet olan instagramı kullanın,,,
örnek videom

Son yöntemime gelince videolar arada tutar belki diyorsanız bu defa facebooku kendi silahıyla yani gruplarla vuralım, açacağınız albenili bir facebook hesabını gerçekmiş gibi kullanın (dileyen kendi hesabınıda kullanabilir ama her zaman güzel alımlı bir proflin olduğu hesap çok daha iş görüyor. Gönderileri onaylanıyor grup adminleri ) ve sayfanızın içeriğine yakın anahtar kelime ile arama yaparak 10k üzeri tüm gruplara katılın. Bu gruplarda sayfanızı direk paylaşmayın sakın, sayfanızda bulunan güzel bir foto veya bir videonun linkini alın(video tercihimdir genelde) ve üstüne güzel bir başlık koyarak günlük bir defaya mahsus grupları işkillendirmeyecek şekilde paylaşın, geri dönüşleri gördüğünüzde daha çok grup aramaya koyulursunuz.

gruplara attığım örnek paylaşımlar

Bu yöntemle de paylaşım yaptığımda sayfama günlük 250 ile 750 arası gönüllü fan çekiyorum ekstra,,, sayfamdaki hedef kitlemde beğenmesini istemediğim ülkeleri de gizleyince sayfayı istediğim hedef kitlesini elde etmiş oluyorum ve bu da tadından yenmez oluyor :D

ÖNEMLİ BİRKAÇ İPUCU:
**** gruplara resim atarken, resmi düzenleyin iki tane yan yana koyun ve hangisi daha güzel veya hangisini seçersiniz vs gibi birşey yazın, bu durumda insanları yoruma teşvik etmiş oluyorsunuz ve resminizin etkileşimi birkaç katına çıkarıyor bu seçeneği kesinlikle sık sık uygulayın çok çok faydasını göreceksiniz

1 - Paylaşım yaparken hitap ettiğiniz hedef kitlenizin sosyal medyada geçirecekleri zamanı göz önünde bulundurun, zaten sınırlı sayıda fana gösterim yapan face, iş saatlerinde yapacağınız paylaşımın etkisi dahada azalır.

2 - Markalaşmış Sayfa değilseniz günlük en fazla 3-4 paylaşım yapın insanları bunaltmaya gerek yok.

3- Hepimiz para kazanmak istiyoruz sırf para kazanacaz diye marka sayfa değilseniz sayfayı linke boğup hem etkileşimleri öldürüp hem fanları beğenmekten vazgeçmelerine neden olmayın, bunun yerine linkleri paylaşımların arasına serpiştirin hem etkileşim iyi olur hem fanlar kaçmaz

4- Sizinle aynı kategoride olan tüm sayfaları takip edin ve nasıl yol izlediklerini takip edin ama onları taklit etmeyin kesinlikle, kendinize göre yöntemler geliştirin.

5- Uygulamasını en sevdiğim taktiklerden, sizinle aynı kategoriye yakın sayfalarla iletişime geçin, sayfalarınızdaki konulardan bazılarını karşılıklı paylaşın gayet etkili oluyor( direk sayfa paylaşmayın getirisi az oluyor)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, yeni taktikler oldukça eklerim konuya:

Tabi bunu yapıp başarısız olanda olacak başarılı olanda olacak, denemesi ve söylemesi benden yapması sizlerden, Son olarak en fazla iki sayfa üzerinde yapmanızı tavsiye ederim en azından ben öyle yapıyorum. Diğer türlü yeterli zaman olmasa iş içinden çıkılmaz hal alabilir
Sizlerde kullandığınız yöntemleri ekleyebilirsiniz her şey para değil canlar : )
Selametle kalın

reaels Farazi HidrolikAdam

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

myofset myofset WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 11 / 42
  • Ticaret 7, (%86)
peki ya video paylaşmak için illa indirip mi paylaşmamız gerek youtubeden direk çekilmiyor mu

uzayhaberlerim.com

• Üyelik 20.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek facebookworker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 176 / 176
  • Ticaret 23, (%100)
myofset kardeş youtuba yönlendirmeden direk paylaşım yapan sistem varsa ne güzel ama bende öyle bir sistem yok, insstagramda beğendiğim videoları bikaç saniyede indirip sayfaya atıyorum hemen zor birşey değil hem ziyaret hem ticaret:)

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Hala davet metodunu kullanıyorum sayfanın isminde hesaplar açıyorum, facebook hesapları şikayet gelmedikce kapatmiyor ama dediginiz gibi bol sabır gerektiren bir iş.
sterkamed

kişi bu mesajı beğendi.

technovenue.com
wmaraci
wmaraci

onurrckrr1 onurrckrr1 x=u dx=du Let's ∫du It! Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
tebrikler iyi bir iş çıkarmışsınız
sterkamed

kişi bu mesajı beğendi.

Arat - Yazılımın Kaderi
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cakirweb.aratgame

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
13.m erişim güzel rakam kanvas yapsaydın sitene 5-9m hit çekmiştin :S rakamlar iyi deneyeceğim.
sterkamed

kişi bu mesajı beğendi.

mzlmgnhn mzlmgnhn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 69 / 40
  • Ticaret 5, (%100)
Bir teşekkürü hak eden paylaşım gayet güzel.
sterkamed

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek facebookworker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 176 / 176
  • Ticaret 23, (%100)
eyvallah onurrckrr1 hocam

underworld hit çekiyorum arada hocam ama hedefim sayfayı büyütmekti.

sağolasın mzlmdgn hocam

mahsum mahsum Taklitler Aslını YÜCELTİR Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker, İnternet Girşimcisi
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1029
  • Beğeniler 318 / 313
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam çok iyi birşey başarmışsınız. Bu arada yabancı içerikli siteniz varmı ?
sterkamed

kişi bu mesajı beğendi.

Remzi Remzi ^^ Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 37 / 29
  • Ticaret 2, (%100)
Paylaşım için teşekkürler.
sterkamed

kişi bu mesajı beğendi.

Söz uçar, yazı kalır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al