wmaraci reklam

Facebook'ta linkimi engelledi nasil acarim ?

6 Mesajlar 1.365 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Full4KFilm Full4KFilm www.Full4KFilm.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek IT
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaslar

facebook sasirdi benimde sabrimi tasirdi iyice :) sitem daha yeni 2 gunde toplam 4link cikisi yapmisimdir beliki onuda yapmadim son 3 gundur engelliyim spama dusmusum diger insanlarin guvenligi icinmis eger bir yanlislik varsa bildirin diyor var diyorum bu kpss sitesi nasil bi spam olucak reklam bile yoktu daha bugun koydum :) ingilizce turkce yaziyorum gunde 3-5 tane ama hala acan veya geri donen olmadi ingilizcem iyi oldugu icin diger gelistiricilerle yazistim acamassin bizimde bi kac kisi var 8 ay oldu facebookun guvenlik bug var system otomatik spama atiyor ama manuel spamdan cikiyor filan dediler sikayetler cok yogun oldugu icin brlki sira gelir belki gelmez acmana diyorlar sizce yapicak bisey yokmu ?

reklam vermeyi denedim engel kalkar dediler oda yemiyor link yazmassamda gelen pek olmuyor napicam bilmiyorum :( basina gelen cozum bulan varmi bu konuya arkadaslar ?

wmaraci
reklam

Arslanturk Arslanturk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
Malesef ki çözümü yok hocam, geri dönüş yapmıyorlar gerek maillere gerek ticketlere. Hiçbir şekilde açılmıyor, ben domain değiştirdim.

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek IT
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
aynen donen yok doamin daha yeni aktif ettim imzamdaki bismillah dedik basladik adamlar engel koydu hayir o degilde naptimki hic birseyde yapmadim onu anlamiyorum bi sor uyar 45milyon dolarin %99 bagislicam diyipte hava atmak degil o mark efendi 3-5 kisiye emke kapisi olcak kpss sitesini engellemek diyesim var :) neyse adresi buldum facebookta calisan bi amerikali elemandan mektup yazicam olmadi belki ise yarar ayip ama yaptiklari

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
keşke paylaşırken google kısaltma ile paylaşsaydınız facebook da bu tarz engeller yemezdiniz.

https://www.dopinger.com/tr
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek IT
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
hocam valla bende anlamadim ki baska bi durum var galiba cunki paylastigim sey sayfa actim facede sadece sitenin ss ekledim filan bi kac aciklama yaptim ertesi gun tekrar yapmaya calistim baktim engel yemisim tuaf tarafi bu saldiri yapar gibi sahte hesap ve addmefast duru yerler kullaniyordum daha once linkimi postlari ile yayiyorlardi cokta iyi sonuc almistim ama daha sonra face linkimi engellemeden icerigimi yaymadi bende tadinda biraktim ama bu site ne biliyim anlamadim gunahlarini bunami cikartiyorlar acaba :)

muvahhid571 muvahhid571 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
keşke paylaşırken google kısaltma ile paylaşsaydınız facebook da bu tarz engeller yemezdiniz.
bu nasıl oluyor?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al