wmaraci reklam

İnstagram takipçisi hakkında

8 Mesajlar 667 Okunma
wmaraci reklam

Bylider Bylider WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar instagram takipçisi 1k 1 tl gibi hazır sistemler üzerinden alınan takipçiler organikmi hesaplara etkileşimi olurmu? Yada organik takipçiler satın almak için nelere dikkat etmemiz gerekir. İlgili arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

thenameless thenameless WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 25.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Ö** F**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 23 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Genelde bütün smm panellerd3 Türk takipçi seçeneği de vardır ama çoğu şişirme. Ama benim de ürün dağıtımını yaptığım panelimizde 1k Türk = 9₺ üzerinden %90 Türk kesin Türk takipçi gönderimi sağlayabiliyoruz. İlgilenirseniz özele beklerim
Bylider

kişi bu mesajı beğendi.

xLyra xLyra Göründüğü gibi değil.. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam, bahsettiğiniz siteler SMM siteleri oluyor. Satın alınan kategoriye göre değişir. 1 TL'lik kategoriden alışveriş yaptığınızda hesabınızın etkileşimi ahım şahım bir şekilde artmayacaktır. Gönderilen 1K takipçinin %5'i Türk'tür oda bot :D

• Üyelik 28.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ben konu hakkında bilgi almak istiyorum siz satış yapmak için cevap vermişsiniz keşke ilk etapta konu hakkında detaylı bilgi vermiş olsaydınız satışada ikna olurdum belki.

wmaraci

• Üyelik 28.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

xLyra adlı üyeden alıntı

Hocam, bahsettiğiniz siteler SMM siteleri oluyor. Satın alınan kategoriye göre değişir. 1 TL'lik kategoriden alışveriş yaptığınızda hesabınızın etkileşimi ahım şahım bir şekilde artmayacaktır. Gönderilen 1K takipçinin %5'i Türk'tür oda bot :D

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Peki yapmam gereken nedir organik kullanıcıya nasıl ulaşabilirim en uygun şekilde nasıl çözebilirim

Evoken Evoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aracılık,ticaret,e-ticaret,tekstil
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** P**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 9 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar hocam.Yazimi ticari bi kaygim olmadan sadece gozlemlerime dayanarak yaziyorum iciniz rahat olsun.Dusuk alinan takipcilerde dusme orani daha yuksek oluyor organik olan takipci orani yuzde 50 ise bu organik kisi bakiyor sizin sayfanizi takip etmis ama bu kisi kaytan biyikli bi amca siz de sayfada makyaj malzemesi satiyorsunuz e dogal olarak birakiyor takibi.Botlarda da belli oranda hesap siliniyor.Yani orani yuzde 30 olarak dusunebilirsiniz.
Bylider

kişi bu mesajı beğendi.

DRAVR DRAVR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Hesabınızın organik olarak artmasını istiyorsanız veya etkileşim almasını istiyorsanız size tavsiyem reklam. Bu bot %100 Türk takipçi paketleriyle uğraşmayın. Girin forumda gezinin arkadaşların mis gibi organik hesaplarında reklam verin ortalama 20 TL 100 TL arasında değişiyor biraz pahalıya gelir ama ileride aldığın reklamlarla zararını kapatırsın.
Bylider

kişi bu mesajı beğendi.

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1014
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
forumun en aktif ve en büük instagram reklam konuma bakmanızı tavsiye ederim https://m.wmaraci.com/forum/reklam-satisi/mizah-sayfasinda-hikaye-post-60-tl-pro-tasarim-hediye-aylik-40-gosterim-511079.html
Bylider

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al