wmaraci reklam

SIFIR DİSKLİ - 16/256GB RAM - E5 İşlemci - DGN - Netinternet Lokasyon | AKWEB HOSTİNGİ

4 Mesajlar 5.505 Okunma
wmaraci reklam

SukruAK SukruAK akwebhostingi.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Veri merkezi Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 706
  • Beğeniler 135 / 135
  • Ticaret 65, (%100)

Merhabalar,

Tamamı firmamıza ait olan donanımlar ile Kiralık sunucu paketlerimiz aşağıdadır. Sunucularımızın çoğunluğunda SIFIR diskler kullanılmıştır. Bu sayede yüksek performans elde edebileceksiniz.

Merhaba arkadaşlar

Akweb Bilişim olarak:

• Sunucuların tamamı firmamıza ait olan gerçek rack tipi sunucular ile hizmet,
    • 7 Gün 24 saat esasına göre teknik destek,
    • Cpanelden Cpanele ücretsiz taşıma,
    • Softaculous ile tek tıklamada yüzlerce scripti kolaylıkla kurulumunu,
    • 3 farklı backup sunucusu ile 3 günlük olarak yedek saklama,
    • SSD disk, DDR4 RAM, E3 ve E5 Serisi güçlü işlemcili sunucular ile yüksek performans,
    • Litespeed ile güçlü ve hızlı bir altyapı,
    • Cloudlinux ve CageFS ile izole bir hosting hizmeti,
    • CXS Explorer scanner ile shell ve exploitlere karşı koruma,
    • Multiphp ve Php Selector ile seçilebilir Php versiyonu,
    • 135 farklı Class IP ile Türkiye'nin en fazla class IP sine sahip olma farkı,
    • Koşulsuz 2 gün iade garantisi,

sunmaktayız. %100 resmi Türk firması olup off-shore yada Kıbrıs merkezli bir firma değiliz.

6J7NY3.png

sunucupaket2.png

Paket Resimlerini göremiyorsanız SİTEMİZDE GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

X69vdk.png

b6k5yb.png

NOT : Supermicro sunucularda RAİD kart bulunmamaktadır. Sadece Sanallaştırma olmadan RAİD 1 yapılmaktadır

Yer Sağlayıcı Belgesi

13264-6320c601c901f.jpg

Diğer Satış Konularımız:

Mesaj 2 defa düzenlendi. Son düzenleyen: ŞükrüAK (24.06.2023 00:05)

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Yanlış anlamayın da tamamıyla sunucuların size ait olduğu konusunda gerçi insanmıyorum çünkü kendi adıma söylim piyasanın 2 katı üzerinde pahalı satıyorsunuz sunucular benim olsa mesela fiyatlar piyasadan daha uygun olur

SukruAK SukruAK akwebhostingi.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Veri merkezi Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 706
  • Beğeniler 135 / 135
  • Ticaret 65, (%100)

wmgtasarim adlı üyeden alıntı

Yanlış anlamayın da tamamıyla sunucuların size ait olduğu konusunda gerçi insanmıyorum çünkü kendi adıma söylim piyasanın 2 katı üzerinde pahalı satıyorsunuz sunucular benim olsa mesela fiyatlar piyasadan daha uygun olur

Fİyatlar hususundaki yorumunuzu şaşkınlıkla okudum. Çünkü son yapılan elektrik vs zamlarından haberiniz yok sanırım. Bir sunucu ortalama 800 - 1,2k arası elektrik tüketiyor sadece diğer personel, kira, vergi, donanım maliyeti, alt yapı ödemeleri vs saymıyorum. 

Piyasaya göre 2 katı fiyatımız yok bilakis oldukça uygun fiyatlar. Siz nested sunucular ile karıştırıyorsunuz  durumu muhtemelen. 

Keşke yorumu yapmadan önce sunucu fiyatları ile ilgili bir araştırsaydınız o zaman anlayabilirdiniz.  Kendinize bir adet sunucu satın almayı deneyin. Ondan sonra tekrar yorumunuzu merakla bekleyeceğim.

Mesaj 2 defa düzenlendi. Son düzenleyen: ŞükrüAK (13.09.2022 21:05)

Dolunay

kişi bu mesajı beğendi.

Dolunay Dolunay Backlink Dnşman Gümüş Üye
  • Üyelik 15.11.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 92 / 91
  • Ticaret 10, (%100)

wmgtasarim adlı üyeden alıntı

ŞükrüAK adlı üyeden alıntı

Fİyatlar hususundaki yorumunuzu şaşkınlıkla okudum. Çünkü son yapılan elektrik vs zamlarından haberiniz yok sanırım. Bir sunucu ortalama 800 - 1,2k arası elektrik tüketiyor sadece diğer personel, kira, vergi, donanım maliyeti, alt yapı ödemeleri vs saymıyorum. 

Piyasaya göre 2 katı fiyatımız yok bilakis oldukça uygun fiyatlar. Siz nested sunucular ile karıştırıyorsunuz  durumu muhtemelen. 

Keşke yorumu yapmadan önce sunucu fiyatları ile ilgili bir araştırsaydınız o zaman anlayabilirdiniz.  Kendinize bir adet sunucu satın almayı deneyin. Ondan sonra tekrar yorumunuzu merakla bekleyeceğim.

Sadece barındırma ücreti 1000-1400 TL aralığında şuan, fiyatlarda bir anormallik göremiyorum. Hayırlı işler dilerim.

SukruAK

kişi bu mesajı beğendi.

Backlink & SEO Ajansı - Haber ve forum sitelerinden backlink satışı. forum sitesi

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al