Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > Sunucu Hizmetleri
☁ CloudFlare Partneri Olun ⚡ E-postalarınız Inbox'a Ulaşsın 🚀 Sunucu ve WordPress Optimizasyonu

☁ CloudFlare Partneri Olun ⚡ E-postalarınız Inbox'a Ulaşsın 🚀 Sunucu ve WordPress Optimizasyonu

Okunmamış 13 Haziran 2019, 07:43
sedatyildiz Adlı Üyenin Avatarı
yildizteknoloji.com.tr

Ad, Soyad: Se... Yı...
Ticaret: 8, 100%
☁ CloudFlare Partneri Olun!

CloudFlare web sitenizin performansını ve güvenliğini arttırmaya yarayan bir hizmettir. Cloudflare ile CDN, SSL, Cache ve DDoS koruması gibi birçok özelliği ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Eğer bir hosting firması iseniz CloudFlare partnerliği ile cPanel ve Plesk hosting kontrol panellerinde, müşterilerinizin yönetim panelinden hiç uğraşsız tek tık ile aktif edip hemen kullanabileceği bir CloudFlare servisi sunabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizi teknik bilgi ve zaman gerektiren kurulum aşamalarıyla uğraştırmayıp, hosting panellerinden tek tık ile aktif edebilecekleri CloudFlare hizmetini sunabilirsiniz. Bu özellik müşterilerinizi yüksek performansa kavuşturacağı için firmanıza duyduğu memnuniyeti de artıracaktır.

Hizmet açıklaması:
CloudFlare partnerleri epey artmaya başladığı için günümüzde başvurular ya çok geç onaylanıyor ya da reddediliyor. Eğer beklemeden hemen kullanmaya ve müşterilerinize sunmak istiyorsanız kendi partnerlik hesabım üzerinden sizin ip adreslerlerinize izin vererek kullanmanızı sağlıyorum. Bunun yanında Linux cPanel veya Linux & Windows Plesk kontrol panelleriniz için gerekli eklenti kurulumları ve stabil bir şekilde çalışabilmesi için sunucu ayarlarını gerçekleştiriyorum.

Ücretlendirme:
CloudFlare Eklenti Kurulumu ve Ayarları: 75 TL
Railgun™ Entegrasyon ve Ayarları: 25 TL

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

⚡ E-postalarınız Inbox'a Ulaşsın

Sunucu içerisinde dahili olarak kullanılan mail servisi kullanıldığında gönderilen maillerin kimi zaman ulaşmadığı veya spam klasörüne düştüğü bir gerçek. Bu yüzden çoğu kullanıcı Yandex Mail veya G Suite gibi harici mail platformlarına MX kayıtlarını yönlendirerek kullanım sağlıyor. Eğer birden fazla web sitesi barındırıyorsanız yahut bir hosting hizmeti veriyorsanız müşterilerinizden bir çok şikayet alabiliyorsunuz, bu da müşteri kayıplarına sebep olup, firma itibarına zarar veriyor.

Hizmet açıklaması:
Aslında ücretli olan fakat günlük 100 e-posta için ücretsiz kullanım sunulan bir relay mail servisi üzerinden hesabınızı açarak cPanel veya Plesk sunucunuza entegrasyonunu sağlıyor ve gerekli ayarlarınızı yapıyorum, eğer dilerseniz sadece bir smtp form üzerinde de kullanım sağlayabiliyorsunuz. Sunucunuz tarafından Exim yapılandırmanızı gerçekleştirip SPF, DKIM, DMARC kayıtlarınızı oluşturarak gönderdiğiniz maillerin direkt alıcının gelen kutusuna düşmesini sağlıyorum.

Konuyu hazırladığım esnada yeni bir mail hesabı oluşturarak, gmail'e gönderim sağladım ve direkt olarak gelen kutusuna düştü. Yalnız bu duruma gelmesi ortalama 5 günlük bir mail alışverişi sonucunda gerçekleşiyor ve verdiğim hizmetin %100 inbox'a düşeceği garantisini vermiyorum, zira siz dakikada 100 mail gönderirseniz sağlayıcılar domaininizi karalisteye alabilir ve bu tamamen aracı relay servis taraflı bir durumdur.

Ücretlendirme:
Relay Mail Server Kurulumu ve Ayarları: 50 TL
Not: Servis günlük 100 maile kadar ücretsiz kullanım hakkı sunmaktadır, eğer daha fazla bir kullanım hakkı istiyorsanız aylık 40bin gönderim için 15$ ödemeniz gerekiyor

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

🚀 cPanel Sunucu Optimizasyonu

Bir veya birden fazla web sitesi barındırdığınız sunucularda gerek performans gerekse güvenlik için bir takım optimizasyon ve ayarlamalar yapılması gerekiyor, ihtiyacınız olan tüm optimizasyon çalışmalarını en uygun fiyatlar ile siz değerli R10 üyelerine sunuyorum

Hizmet açıklaması:
  • Apache PHP-FPM kurulumu ve ayarları,
  • EasyApache yapılandırmaları, php sürümleri, modül ve fonksiyon kurulumları,
  • Litespeed web server veya Litespeed Cache ayarları (lisanslı),
  • Nginx kurulumu, ayarları ve web sitenize uyarlanması,
  • Memcache, redis gibi modül kurulum ve ayarları,
  • MySQL güncelleme, MariaDB yükseltme ve ayarları,
  • My.cnf düzenlenmesi, strict_mode ayarları,
  • CloudLinux, Kernelcare, PHP Selector, CageFS, MySQL Governor kurulumu ve yapılandırmaları (lisanslı),
  • Yazılımsal firewall kurulumu ve özel profiller ile yapılandırılması ve ddos filtreleme,
  • CXS kurulumu ve ayarları (lisanslı),
  • Mail yöneticisi kurulumu ve ayarları,
  • Mod_security, open_basedir, php.ini, cgi ve perl Kontrolü,
  • SSH port değiştirme işlemi,
  • Sunucuda açık yaratan php fonksiyonlarının engellenmesi,
  • Gereksiz yük tüketen servislerin kaldırılması,
  • DNS ve FTP servislerinin yükseltilmesi veya özelleştirilmesi,
  • Otomatik yedekleme ayarları, eğer istenirse Google Drive veya Yandex Disk entegrasyonu,
  • Geoip, phalcon, redis, ffmpeg, imagick, mongodb, getcomposer kurulumu,
  • Genel sistem güncellemeleri ve kernel yükseltme işlemleri,
  • Mod Security yapılandırması ve ayarları,
  • Maldet kurulum ve ayarları,
  • DNS cluster yapılandırması ve ayarları,
  • Rootkit kontrolü ve çözüm önerileri.

Ücretlendirme:
Listede yazılı olan tüm işlemler için tek seferlik ücret: 150 TL
Bunun yanında ihtiyacınız olan tüm modül, fonksiyon, eklenti, yapılandırma ve yaşadığınız teknik problemlerin çözümü için pm göndererek teklif isteyebilirsiniz.

🚀 WordPress Site Optimizasyonu

Sertifika No: 300392730001 / Sorgulama Sayfası

Dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemi olan WordPress zaman zaman yavaşlık problemleri yaratmakta ve bu problem sitenize gelen trafiği düşürmektedir. Wordpress kaynaklı her türlü talebiniz ve sorununuz için yanınızdayım.

Hizmet açıklaması:
  • Wordpress son sürüm kurulumu veya güncellenmesi,
  • Dosya yazma izinlerinin kontrolleri ve ayarları,
  • Link yapısı düzenlemeleri,
  • .htaccess düzenlemeleri,
  • Gereksiz fonksiyonların kapatılması,
  • Cache kurulumu ve ayarları,
  • Gereksiz eklentilerin temizlenmesi ve açıklarının kapatılması,
  • Gerekli eklentilerin kurulumu ve ayarları,
  • Css, javascript, resim ve içeriğin sıkıştırılması,
  • Yazı ve resimlerin SEO uyumlu hale getirilmesi,
  • Tema hatalarının giderilmesi ve dilediğiniz ufak düzenlemeler,
  • Veritabanı optimizasyonu,
  • Syntax error, beyaz sayfa sorunu gibi hataların çözümü,
  • İsteğe göre CloudFlare entegrasyonu ve Railgun teknolojisi.

Ücretlendirme:
Listede yazılı olan tüm işlemler için tek seferlik ücret: 100 TL

👔 Ekstra Hizmetler
  • Farklı platformlardan site taşıma işlemi: 30 TL
  • Transfer tools ile toplu site taşıma işlemi: 20 TL
  • VDS üzerine istediğiniz işletim sisteminin kurulumu: 20 TL
  • Bir ESX sunucudan diğer ESX sunucuya VDS taşınması: 20 TL
  • Hostinginize her türlü script ve yazılım kurulumu: 20 TL
  • Satın aldığınız SSL sertifikasının kurulumu: 10 TL
  • Sunucu veya web sitesinde mevcut olan arızanın giderilmesi: Teklif isteyiniz.

📣 Bilmeniz Gerekenler
  • Extra hizmetler hariç; CloudFlare Partnerliği, Relay Server Kurulumu, cPanel Sunucu ve WordPress Optimizasyonu hizmetlerinin tümünü almak isteyenler için indirimli fiyat: 300TL'dir.
  • Optimizasyon çalışmaları gtmetrix, google pagespeed gibi test yazılımlarında alacağınız puanlar için bir garanti vermemektedir.
  • CloudFlare partnerliği hizmetinde kendi hesabımdan kullanım imkanı sunduğum için, CloudFlare tarafında çıkacak problemlerden sorumlu değilim.
  • Asanlicense veya IntLic gibi sistemler ile cPanel, Litespeed, CloudLinux vs. bilimum panel ve modülleri crackli kullanan sunucularda optimizasyon işlemi yapmıyorum.
  • Relay mail server kullandığım sunucularda tüm e-postalar inbox'a düşse de hizmette %100 inbox garantisi verilmemektedir, eğer size spam yaparsanız domaininizin kara listeye girmesi mümkündür.
  • Yapılan optimizasyon işlemlerinin sonucunda karşılaşacağınız performans, sunucunuzun donanım özelliklerinden, kullandığınız yazılımlara kadar değişkenlik gösterebilmektedir. İşlemlerin %100 başarı sağlayacağı taahhüt edilmez.
  • Hizmetlerden memnun kalmamanız durumunda 3 iş günü içerisinde tüm yapılan işlemler geri alınarak ücretiniz kesintisiz (kredi kartı komisyonu hariç) olarak iade edilecektir.
  • Hizmetleri satın aldıktan sonra profilimdeki telefon numarası ile WhatsApp üzerinden ücretsiz olarak 1 ay süre ile teknik destek ve fikir alabilirsiniz.
  • Kurulumları teamviewer, alpemix, anydesk gibi programlar ile bağlanıp yapamıyorum kendi bilgisayarımdan yapıyorum lütfen teklif etmeyiniz.
  • İşlemler ve teslimat süresi iş yoğunluğuna göre ortalama 1 ile 24 saat sürmektedir.
  • Ödemeler için banka havalesi tercih edilmektedir, isteyenler için %5 komisyon ile kredi kartı ödemesi ve 9 aya kadar taksit imkanı sunulmaktadır.
  • Hizmet alan herkes şartları kabul etmiş sayılır, maddeleri ve hizmet özelliklerini sonradan düzenleme hakkım saklıdır.

Konu sedatyildiz tarafından (13 Haziran 2019, 18:56 ) değiştirilmiştir.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Sunucu Hizmetleri