wmaraci reklam

Biraz Kahve - Biraz Makale - Ben Emre

11 Mesajlar 2.221 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MakaleYazari13 MakaleYazari13 Profesyonel Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makale Yazari
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 24 / 27
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba değerli forum üyeleri, uzun zamandır aranızdayım fakat kendimi sizlere tanıtmamış olduğumu fark ettim. Başlıkta bahsettiğim gibi biraz kahve bağımlısıyım, birazda yazarlık var çok şükür. İsmim Emre, 15 Kasım 1995 tarihinde dünyaya gözlerimi açmışım. O zamandan bu yana 23 sene geçmiş. (Ammada çokmuş be) İstanbul'da yaşıyorum aslen Rizeliyim, kütük öyle yani kendi memleketimi görmüş biri değilim her sene bu yaz gideceğim desem de kilometrelerce uzaklığa gidemedim bir türlü. Bu sene inşallah gideceğim. (Yav hehehe)

On yaşından beri web tasarım işlerine ilgim var, bir türlü kodlama öğrenemediğime hep üzülürüm. Matematiğe olan ilgim yok herhalde ısınamadım bir türlü şu derse. Web üzerinde bu zamana kadar bir çok platformda bulundum. Gerek forum sitelerim oldu, gerek bloglarım her keyfi tattım. Blog yazdığım zamanlar gerçekten keyifli olduğunu göz önünde bulundurarak neden Makale Yazarı olmayayım diye düşünüyordum. O zamanlar aktif projelerim olduğu için girmemiştim bu işe. Elimdeki projelerin çoğunu sonlandırdım. Sonrasında geçmişten gelen makale yazarlığı bilgimle, şuan sizler için makale hizmeti vermekteyim.

Çokta uzun yazarak kafa bulandırmak konudan uzaklaştırmak istemiyorum. Tanışalım diye şöyle bir selam vermek istedim. Selamımı almak isteyen kişiler konu altına yazarsa herkesle tek tek selamlaşmak isterim. Forumda uzun soluklu işler yapmak dileğiyle, kendinize iyi bakın.

Bu arada kahveler benden...
HeadCMoon ASametYildirim GraphicDesigner

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

GraphicDesigner GraphicDesigner Grafik Tasarım Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 5 / 80
  • Ticaret 37, (%100)
İşini oldukça kaliteli yapan, zaman gözetmeksizin çalışan yaptığı işin ve aldığı paranın sonuna kadar hakkını veren birisidir kendisi. Ayırca gayet kafa dengi, samimi birisidir. Yaptıgı işlerde daima başarılı olmasını temmeni ederim. :)
MakaleYazari13 ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makale Yazari
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 24 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

GraphicDesigner adlı üyeden alıntı

İşini oldukça kaliteli yapan, zaman gözetmeksizin çalışan yaptığı işin ve aldığı paranın sonuna kadar hakkını veren birisidir kendisi. Ayırca gayet kafa dengi, samimi birisidir. Yaptıgı işlerde daima başarılı olmasını temmeni ederim. :)

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim, ben her ne kadar kaliteli işler becersem de asıl kalem gücü sende çizimin bol, kahven sütlü olsun :)
GraphicDesigner

kişi bu mesajı beğendi.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
bende rizeliyim harbiden ne kadar uzağa yapmışlar bu rizeyi yaa :) . Bende makale yazmayı seviyorum ama şu siralar küçük bi notebooka ihtiyacim var sadece yazı yazmak icin belki bide photoscape olacak içinde başka hiç birşey ama yok bende bu bahanenin arkasına sığınarakdan yazmıyorum
Kotil MakaleYazari13

kişi bu mesajı beğendi.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makale Yazari
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 24 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

Voltaren adlı üyeden alıntı

bende rizeliyim harbiden ne kadar uzağa yapmışlar bu rizeyi yaa :) . Bende makale yazmayı seviyorum ama şu siralar küçük bi notebooka ihtiyacim var sadece yazı yazmak icin belki bide photoscape olacak içinde başka hiç birşey ama yok bende bu bahanenin arkasına sığınarakdan yazmıyorum

Bahanelerden uzak duralım, Rize'ye yakın...

Yazmak ve kahve içmek ikilisini denerseniz, keyif alabilirsiniz bu işten şuan erişim sağladığınız cihazın ne eksiği olabilir? Klavye varsa candır, yaz içinde kalmasın hem dostum, rahatlamak için yazabilirsin. Değerli yorumun içinde çok teşekkür ederim, tanıştığımıza memnun oldum.
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Voltaren Bende diyordum notebook olsun yazarım da insan olunca da yazası gelmiyor. Hep bunlar olana kadar en azından bende öyle. :D Bu arada hoşgeldiniz hocam iyi forumlar.
Voltaren MakaleYazari13

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makale Yazari
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 24 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Voltaren Bende diyordum notebook olsun yazarım da insan olunca da yazası gelmiyor. Hep bunlar olana kadar en azından bende öyle. :D Bu arada hoşgeldiniz hocam iyi forumlar.

Sağ olun hocam, varsa macbook olsun yazarız diyelim hocam o zaman :) Tanıştığımıza memnun oldum.
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
MakaleYazari13 Macbook değil istediğiniz olsun, insanın içine bakıyor aslında herşey. Yoksa bir telefonla bile günde onlarca makale yazılabiliyor. O istek önemli yoksa gerisi boş diyelim. :) Bende tanıştığımıza memnun oldum.
MakaleYazari13 ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makale Yazari
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 24 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

MakaleYazari13 Macbook değil istediğiniz olsun, insanın içine bakıyor aslında herşey. Yoksa bir telefonla bile günde onlarca makale yazılabiliyor. O istek önemli yoksa gerisi boş diyelim. :) Bende tanıştığımıza memnun oldum.

Evet, asıl önemli olan istek dediğiniz gibi, istek ve zaman ikilisi bir araya geldiğinde ortaya güzel şeyler çıkabiliyor.
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Aleyküm selam hocam. Aramıza iyiki geldin .Wmaraci sayesinde sohbet ettiğim ve samimiyet kurduğum nadir kişilerdensiniz. Ayrıca verdiğiniz hizmet muhteşem Allah'a çok şükür sizinle tanışma fırsatı bulabilmişim. :)

İnşallah projelerinizde istediğiniz konuma gelebilirsiniz ve inşallah hayallerinize ulaşabilirsiniz. :)

Hayırlı günler ve iyi çalışmalar dilerim değerli dostum. :)

Kotil adlı üyeden alıntı

Çok haklısınız hocam. Sonuna kadar size katılıyorum. :)
Kotil MakaleYazari13

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al