Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

1Beğeni
  • 1 Yazan Blogspot

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > > Tanıtım Yazısı Alımı

Dizi, Film vb sitelere her ay 20 tl ödeme (Sınırlı 5 kişiye)

Okunmamış 03 Şubat 2018, 01:00
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 28 / Erkek
Meslek: Tekstil
Ad, Soyad: Al... Ak...
Ticaret: 2, 100%
Merhaba değerli webmasterlar.
Alexa 2k altı dizi film vb bir siteniz varsa muhakkak çalışmak isterim sizinle. Alexa 2k altı olmayan siteler teklif dahi etmesin lütfen.

Tanıtım yazısını yayınla, yayınladığın kendi sitenin tanıtım yazısına footer link ver her ay ömürlük 20 tl ödemeni al. Ömürlük çalışma imkanı olmayan arkadaşlardan ricam katılım sağlamasınlar.

Tanıtım yazımın konusu saç dökülmesi. Seo'ya uyumlu, botlara göre değil okura yönelik özgün bir yazı hazırlanacak. Tanıtım yazısı Forumda bir bayan arkadaşa 15 tl 1000 kelime olarak yazdırılacak. Tanıtım yazısına 1 adet youtube videosu eklenecek. 1 adet sitemin ana dizinine anahtar kelimede link verilecek. 2 adet sitenin alt dizinine ait sayfalara 2 resimli link eklenecek. Eklenecek konu ortalama 10k ile 100 k aranmaktadır. Ama rekabet oldukça düşük olduğu için sizde yükseleceksiniz. Bu sayede tanıtım yazınıza yapacağım seo çalışması ile sizde bende üst sıralar elde edeceğiz.

Extra olarak diğer kaliteli hitli sitelerden ömürlük kalıcı tanıtım yazılarında 3 link hakkından bir link hakkımı anahtar kelimede sizin tanıtım yazınıza vereceğim. Sitenizde Varsa yorum kısmı düzenli olarak konu ile alakalı uzun özgün yorumlar atılacak.

Kısacası kendimle birlikte bu 5 sitenin tanıtım sayfasını kendi sitem gibi yükselteceğim. Sahipleneceğim. Hem ödeme hem hit hemde seo çalışması kazanacaksınız. Katılacak arkadaşlar web sitelerini pm attıktan sonra konu altına pm atıldı yazacak. Çalışma başladıktan sonra nickleri konuya eklenecek ve pm atıldı yorumlarını bir tanıtım yazısı satıldı şeklinde düzenleyecek.

Katılacak siteler pazartesi günü değerlendirildikten sonra seçilen 5 sitenin salı günü ödemesi hesabına geçilecek. Çarşamba günü çalışma başlayacak.
Hepinize saygılarımla.

Not. Lütfen konuyu 2 kez okumadan katılım sağlamayınız.

Not 2. Alakasız baltalayıcı yorumlar şikayet edilecek. Sadece katılımcı ve katılım düşüncesi olanların soru yorumlarını beklemekteyim.
HuseyinAKKUS bunu beğendi.
Konu Blogspot tarafından (03 Şubat 2018, 01:06 ) değiştirilmiştir.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Tanıtım Yazısı Alımı