wmaraci reklam

2 K Hitli - DA 19 PA 32 - Yüksek Değerli Siteden Tanıtım Yazısı!

5 Mesajlar 580 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

tcaliacarr tcaliacarr Ali Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 6, (%83)
Site içeriği dizi ve film haberleridir. Çeşitli testler ve haberler paylaşılmaktadır. Günlük en az 1k hit almaktadır. 17 k hit görülmüştür. Hitler genelde Facebook ve Google üzerindendir. Sitenin Moz ve Ahrefs değerleri gayet yüksektir. Hit durumu ortalamadır. Sosyal medya üzerinden devamlı hit çekilmektedir. Alexa çok hızlı şekilde düşmektedir.
Site adresi: PM İsteyiniz.
Alexa: Global 1 milyon 208 bin / TR 19 bin
Moz: PA 32 DA 19 Spam Score: -
Ahrefs: Ahrefs Rank: 5,182,988
DR:45 UR:28
Google Index Sayısı: 1780

Site yaşı: 11 Ay
Günlük Hit Durumu: En az 800 genelde 1k üstü görülmektedir. Aşağıda 21 Ekim - 27 Ekim arasındaki Analytics değerlerini görmektesiniz.

FIRSAT // 3 ay link + TANITIM(max. 2 link çıkışlı) için belirlenen ücret: 110 ₺
Devamlı olarak 1 adet 6 aydır link çıkışı sattığımız büyük bir referansımız mevcuttur. Başka bir 3 aylık daha link satımı yapılmıştır. Toplamda 2 adet devamlı bir link çıkışı söz konusudur. Siteye Eylül ayı boyunca birçok SEO çalışması yaptırılmıştır. Ekim ayında da gerekli çalışmalar farklı siteler üzerinden devam etmiştir. Kasım ayında da belirli bir bütçe ayrılmış ve devamlılık ile site dışı SEO için çalışmalar yaptırılacaktır. Tanıtım yazısının silinmesi söz konusu değildir. TANITIM YAZILARI ÖMÜRLÜKTÜR. Sitemizde yapılacak çalışmalarla beraber tanıtım yazısı satın alarak sitenizi şımartabilirsiniz. Şuanlık 2 adet satılmıştır.
Ücret: 25₺ olarak belirlenmiştir. Fiyatta indirim söz konusu değildir. Maximum 2 link çıkışı yapabilirsiniz.(+1 link çıkışı için +5 ₺ ek ücret alınmaktadır.) Yazılar sizin tarafınızdandır.
Eğer tanıtım yazınızı bizim ekibimiz tarafından yazılmasını ister iseniz fiyata + 10₺ eklenmektedir.(+300 kelime, anahtar kelimeli, %100 SEO uyumlu.)
İletişim: buzzyseries@gmail.com üzerinden mail atılabilir;
*** PM üzerinden iletişime geçilebilir. PM isteyenlere telefon numaramı da atacağım isteyen WhatsApp üzerinden de iletişim kurabilir. Facebook: https://www.facebook.com/trenty35
Ödeme yolları: İninal - EFT - Havale - İş Bankası - PaPara - Halk Bankası - Finans Bankası(EnPara)
Link Satışı: https://wmaraci.com/forum/link-satisi/gunluk-yuksek-hitli-siteden-link-satisi-465549.html
*** multi: http://www.***.net/tanitim-yazisi/1767967-2-k-hitli-da-19-pa-32-yuksek-degerli-siteden-tanitim-yazisi.html Referanslardan birkaç tanesi:

ozgurcicek250 adlı üyeden alıntı

Arkadaşa facebook üzerinden ulaştım ilgili bir arkadaş, bir adet tanıtım yazısı satın alındı..

Ali
wmaraci
reklam

serdal2410 serdal2410 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 11 / 30
  • Ticaret 13, (%85)