wmaraci reklam

4 TL'ye Google Yükselme Garantisi Tanıtım Yazısı {+100 Farklı IP Siteden Backlink}

16 Mesajlar 2.060 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)

SEO DANIŞMANLIĞI ve BACKLİNK PAKETLERİ KONUMUZ

Google SEO Destek İlk Sayfa Garantili Kurumsal ve Bireysel SEO Danışmanlığı Backlink Paketi Hizmeti! Google SEO Destek İlk Sayfa Garantili Kurumsal ve Bireysel SEO Danışmanlığı Backlink Paketi Hizmeti!

MÜŞTERİ YORUMLARIMIZ

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

opencart alt yapısına sahip bir eticaret sitem için sağolsun her konuda bana fazlası ile yardımcı oldu. eksikleri beraber giderdik index hızı konusunda ve belirli kelimelerde ufak çaplı ilerlemelerimiz oldu her konuda işini dürüstçe yapan bir arkadaşımızdır

fyzyc adlı üyeden alıntı

Vereceğiniz paranın her kuruşunun hakkını misliyle alacağınızı unutmayin bu forumda nadir bulunabilecek dürüst kaliteli ve saygili bir insan, kendisiyle surekli calisiyoruz seo hizmeti alacaksaniz baska adtes aramayin.

TimurE adlı üyeden alıntı

Dürüst ,güvenilir ve aynı zamanda sabırlı bir satıcı hayırlı satışlar.

PARLIAMENT adlı üyeden alıntı

Kendisi ile çalışmalarımız oldu,işini iyi yapan emeğinin karşılığını veren bir kişidir ayrıca kendisi toprsgimdir:) suan halihazırda bi seo anlasmamiz mevcut hosting gibi zor bi kelimede 98. Siradan suanda 29. Siraya kadar getirme basarisinda bulundu,umarım diğer sitelerimizdede kendisiyle çalışma fırsatını yakalacagiz.

Hayırlı satışlar.

Eflaki adlı üyeden alıntı

Arkadaş dürüst ve ticaretine sadık birisidir. Çekinmeden ticaret yapabilirsiniz.

yildizmedia adlı üyeden alıntı

İşinin ehli ve çok ilgili üstadlarımızdan biridir.Bir çok işimiz oldu kendisiyle sizi çok anlayışlı ve güvenilirdir.SEO uzmanına ihtiyacınız varsa kesinlikle tercih edebileceğiniz sayılı insanlardan biridir.Yeni işlerimizde görüşmek dileği ile :)

busraz adlı üyeden alıntı

Uzun zamandır çalışıyoruz oldukça dürüst ve güvenilir bir kullanıcıdır.

KadirHameş adlı üyeden alıntı

arkadasımızla calışma fırsatım oldu güvenilir işinin erbabı biridir özü özü birdir calışmanız dilegiyle saygılarımla

emrensl adlı üyeden alıntı

On numara hizmet ve kalite kendisiyle sohbet etmeniz bile size çok şey kazandırcaktır .

ZirveSEO adlı üyeden alıntı

Kendisi sevdiğim bir abimdir , ticaretinde ve kişiliğinde oldukça dürüst ve güvenilirdir , gözü kapalı iş verebilir güvenebiliirsiniz. Hayırlı olsun Allah bol kazanç versin.

MBarisTR adlı üyeden alıntı

Heuristic yeni tanıştığım ve kanımın ısındığı biri, onunla çalışmanızı öneririm.

yigitcankus adlı üyeden alıntı

@Heuristic hocam ile daha evvel bi balon sitemiz için çalışma yaptık olumlu düşünmüyordum ama düşündüğümden daha fazlası sağladı sağolsun ikinci çalışmamız için proje hazırlıyoruz.

Kotil adlı üyeden alıntı

Güzel paketler uygun fiyat! Kalitenin adresi burda başka yerde aramayın !

Bakgidio adlı üyeden alıntı

Heuristic benim ilk 500 de olmayan kelimelerimi 2 hafta gibi bir sürede ilk 5 sayfaya sokmayı başardı moda kelimesi ilk 500 değil ilk 1500 de bile yoktu heralde :D şimdi ilk 10 sayfada kendisi işini seviyor yapıyor öğretmeye çalışıyor çalışmamız sona erdi kendisine teşekkürlerimi iletiyorum verdiği emeklerden dolayı yeri geldi sitedeki işi olmayan işleri yaptı düzeltti yeri geldi kendi işini yaptı yeri geldi makale yazdı kısaca dediği sıralara getirene kadar herşeyi yaptı pişman olmazsınız bu forumda çalışılabilecek profesyonel insanlardan birkaçkını say deseniz @heuristic başta gelir diyebilirim...

dipnot : kelimelerim = ilkbahar modası, yaz modası, kış modası, moda.. idi (bu kelimelerin yarıştığı siteler elle,vogue,defacto,lcw,koton vs vs vs..)

nbrknk22 adlı üyeden alıntı

kaliteli işler çıkaran bir abimiz , backlink paketi almayı düşünen varsa tercih edebilir.

Vjolenza adlı üyeden alıntı

Kendisiyle dün tanıştım fakat dün çalışma olarak ne istediğimi bilmiyordum bu yüzden kendisi çalışma yapmak istemedi benim iyiliğim için ama ben direttim en sonunda orta yolu bulduk kendisiyle :) Ne sorduysam cevapladı, geçiştirmedi en ince ayrıntısına kadar cevapladı ve çalışmaya başladıktan 1-2 saat sonra seçtiğimiz anahtar kelimelerde pozitif yönde azımsanmayacak derecede bir artış oldu kendisine ÇOK ama ÇOK teşekkür ediyorum. Daha önce çalışmadıysanız kesinlikle çalışmanız gereken birisi.

EhliKeyf adlı üyeden alıntı

Çalıştığımız tüm işlerde, son derece faydalı oldu ve her zaman paranın hakkını verdi. Yakın zamanda 2 paket daha alacam inşallah.

adlbelge adlı üyeden alıntı

Gerçekten işini seoya uygun yapıyor. Her detay olması gerektiği gibi. Dürüst satıcı.

Saygılar

Rehash adlı üyeden alıntı

Kendisi ile güven içerisinde ticaret gerçekleştirebilirsiniz. Kendisinden bu paketleri oluşturmadan önce aldığım linkler sayesinde alexada çok iyi bir düşüş gerçekleştirdik ( 11.883.290 ) ve ziyadesi ile de faydası oldu. Alexada ki faydasını alttaki linkten görebilirsiniz.

http://www.alexa.com/siteinfo/kecioren-haliyikama.org

Ticaretten ziyade gerçek bir arkadaş yaklaşımı ile ihtiyacınızı fazlası ile karşılayacağına inandığım bir kişidir.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim..

blogagaci adlı üyeden alıntı

Basit SEO paketi aldım. İşini düzgün yapan ve güvenilir bir arkadaştır.
Aldığın para helal olsun kardeşim. Seninle çalışmak güzeldi.

enisd adlı üyeden alıntı

Alışverişte bulunuldu. Bıraktığı irtiba: güvenilir.
Sonuçlara göre tekrar çalışmak dileğiyle

creap adlı üyeden alıntı

Alışveriş yapıldı güvenilir kesinlikle iş yapılır

gencwebciadam adlı üyeden alıntı

Geliştirmiş olduğum bir eticaret,ilan sistemi yazılımı konusunda SEO danışmanlığı hizmeti aldım kendisinden her konuda baştan sona kadar bilgilendirerek eksik olanları beraber giderdik göstermiş olduğu musamma ve ilgiden ötürü kendisine çok teşekkür ederim. Gerçekten işinin ehli ve hiçbir sorunuzda oflama vs almazsınız.

not: surungenpazari.com

Caesar adlı üyeden alıntı

Kendisi ile ilk defa çalışma fırsatı buldum ve çok memnun kaldım. İnanılmaz hızlı bu arada. Teşekkürler.

Dipnot: Herkese ısrarla tavsiye ederim.

w4nted adlı üyeden alıntı

Abimle uzun soluklu bir çalışmaya başladık gerçekten hakkında söyleyecek pek bişey yok yeni tanıştık ama görebileceğiniz en iyi insanlardan biridir eğer çalışmak istiyorsanız pek düşünmenize gerek yok diye düşünüyorum sonunda kesinlikle karlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz

Neoyun adlı üyeden alıntı

Arkadaşla çalışıldı, işinin ehli güvenilirdir.

Wolwen adlı üyeden alıntı

Hocam'a Platin SEO Paketi sipariş verildi sipariş öncesi ve sonrası harika bir hizmet alıyorsunuz güvenilir ve işini ehliyle ve emeği ila yapan nadir insanlardan biridir kendisi.

Durablee52 adlı üyeden alıntı

Private server sitem için basit seo paketi siparişi verilmiştir sagolsun abim her konuda beni aydınlattı en ince ayrıntısına kadar inşallah hayırlısı ile bir düsüs yasıyordum tekrar 2 sıra yerine çıkacak sitem kendisine teşekkür ediyor ve hayırlı işler diliyorum

Asus adlı üyeden alıntı

Heuristic 1 Adet sipariş verildi.Kendisi çok ilgili ve çalışmamız boyunca sürekli yardımcı oldu kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Sedat adlı üyeden alıntı

Heuristic kimdir ?
İşini düzgün ve kaliteli yapan tanıdığım en güzel müşteri desteği sağlayan bir abi. İş yaptırldı çok memnun kaldım.Anında destek anında cevap. ALLAH yolunu açık etsin abi :)

Avi adlı üyeden alıntı

herseyden önce bir dost,arkadaş
sizi dinleyen, fikir sahibi olan,özverili, bir o kadarda uykusuz )

berbat haldeki sitemin optimizasyonu için çalıştık. şimdilik herşey yolunda. buda beni mutlu etti. kendisine çok teşekkur ederim.
çalışmak isteyen arkadaşların kafalarında hiç bir soru işareti olmasın. tavsiyemdir.
selam ile.

AF9009 adlı üyeden alıntı

iç/diş seo çalışması yapıldı hiç düşünmeden alabilirsiniz, tekrar çalışma dileğiyle..

Cbaran adlı üyeden alıntı

dataylı pm gönderildi.

Ek Olarak: Gecenin saat 3 de hiç üşenmeden iç/dış seo gerçekleştirdik.

Bir şey satmadan önce ticari ahlakını ön planda tutan ender arkadaşlardan.

Sipariş verildi. Her zaman çalışmak dileğiyle.

rajev adlı üyeden alıntı

Detaylı SEO çalışması yapıldı. Yaptığı işlerde detaylı bir şekilde çalışıyor.
Yapılması gerekeni paketin içinde dahil olmasa bile yapılması gerekiyorsa yapıyor.

Devamlı gözünüz kapalı çalışabileceğiniz bir arkadaş

kendineozel adlı üyeden alıntı

İş alımı yapıldı rapor bekleniyor..
Gerçekten fazlası ile ilgili konudaki övgülü yorumlar az bile gerçekten bir kere çalışın anlayacaksınız..

PARA İKİNCİ PLANDA!

Cbaran adlı üyeden alıntı

Üstadım işinde gerçekten çok başarılı. Dün gece saat 3 sularında iç/dış seo çalışması yaptık. Bu sabah uyandığım da ilk 500 de olmayan 3 anahtar kelime şuan 150 sıra civarlarında.

Siparişimiz verildi, umarım daha uzun zamanlar çalışırız.

ufukozdemir adlı üyeden alıntı

Tanışmamız biraz farklı olsada :) iş dışında gerçekten iyi bir abi , iş konusuna gelirsekte işinin ehli ve uzmanı gözünüz kapalı çalışabilirsiniz.

eXFreak adlı üyeden alıntı

Heuristic hocam ile iki gün evvel bir sitem üzerinde bazı iç seo işlemleri yaptık sağolsun her konuda bana hiç usanmadan yardımcı oldu. Bugün de yeni bir projem için tekrar görüştük sitemin iç optimizasyon işlemlerini sorunsuz bir şekilde hallederek anında googlede indexletip ve bütün ince ayarlar sitemap robots humans gibi herşeyi kusursuzca giderdi.

SEO konusunda kendisini takip ediyordum bende şansımı denemek için kendisi ile bir proje üzerine iş yaptık. Çok ufak mebla olsa bile ticaretimiz verilen meblanın fazlasını yaparak kuşkusuz ki her konuda yardımlarını esirgemedi. İşinin ehli +++A bir kişilik bol kazançlar heuristic hocam.

firuze adlı üyeden alıntı

Mukemmel bir insan 4X4 lük islerimi yapti. ben çok memnun oldum.
tekrar tesekkürler

oguzhanincetas adlı üyeden alıntı

arkadaştan 1 adet plation seo paketi ve seo optimizasyon alındı seo optimizasyonu teslim etti ve gerçekten bu kadar hızlı etki göstericeğini tahmin etmedim başarılı bir arkadaş

suskun adlı üyeden alıntı

Abim Den özel seo paketi aldım söyleyecek bir cümle kuramiyorum ALLAH Razı olsun titizlikle ilgilendi en ufak detayi bile atlamadi sitedeki seo ayarlarina kadar herşeyi en küçük detayına kadar halletti ben cümle kuramiyorum kendisi mükemmel bir insandır. Bir selam verip iletişime geçmeniz yeterlidir. Bu ışte ne kadar uzman oldugunu ne kadar mukemmel biri oldugunu sizde anlacaksiz. ALLAH razi olsun RABBİM helalinden bol bol kazançlar nasip etsin inşALLAH

aMCaoGLu adlı üyeden alıntı

Arkadaştan mega seo paketini aldım aynı haftasında faydasını görmeye başladım ve ayrıca her konuda çok yardımcı oluyor KALİTELİ HİZMET için doğru seçim..

mahmutkandemir adlı üyeden alıntı

Sitemin seo konusunda sıkıntıları vardı ve hocama ulastım.
Sitemin seo konusunda benim farkında olmadığım eksiklerini sorunlarını söyledi ve yardımcı oldu, beni fazlasıyla bilgilendirdi.
Allah kendisinden razı olsun en kısa sürede kendisinden bir paket satın alacağım.

Wolwen adlı üyeden alıntı

Heuristic hocam ile film sitemiz için geçen hafta bir anlaşma sağladık kendisi bana her konudan baştan sona kadar neler yapılacağı konusunda bilgi verdi bu tarz çalışmalara aslında çok fazla güvenmiyor idim ancak kendisi ile görüştükten sonra sıcak kanlılığı ve mütevazi yaklaşımı ile bir paket aldım gerekli iç seo ile alakalı ayarları yaptıktan sonra sitem hd film izle, film site ve 1080 film izle gibi kelimelerde ilk 50 site arasına girdi ahrefs üzerinden kontrol ettiğimizde site için alınan backlinkleri bile bu kadar kısa sürede görebildiğim için çok memnunum umudum yok idi heuristic her ne kadar umut vermese bile artık umut ile film sitemle daha çok ilgilenmeye başladım bu konuda kendisine çok şey borçlu olduğumu söylemek isterim.

w4nted adlı üyeden alıntı

Uzun süreli bir çalışmaya başladık kendisiyle 50 siteden tanıtım yazısı aldım çok memnun kaldım site oldukça iyi yerde çalışmak isteyenlerin hiç tereddüt etmesine gerek yok

Samurai adlı üyeden alıntı

Arkadaş işinde son derece titiz olup yardımsever ve anlayışlı kişidir.

İş yapacaklar kesinlikle arkadaşla iş yapmalıdır.

Trangormad adlı üyeden alıntı

Heuristic hocamdan bir sitemiz için ufak çaplı bir paket aldım sağolsun fazlasıyla yardımcı olup ilgilendi paketi aldığım için değil kendisi ile tanıştığım için çok memnun oldum.

Gelecek sitelerimde onunla çalışmak isterim :)

Karahan29 adlı üyeden alıntı

Daha yeni çalışmaya başladık kendisi çok ilgili ve dürüst tereddüt etmeden Heuristic Bey ile çalışabilirsiniz.

Rkilic65 adlı üyeden alıntı

Müthiş bir insan, herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

ekavak adlı üyeden alıntı

Ben böyle özverili işini düzgün yapan görmedim allahrazı olsun kendisinden.. Çok teşekkürler

fRtkmR adlı üyeden alıntı

Tek kelime söyleyeyim MÜKEMMEL, çok kısa sürede olumlu sonuçlar aldık sayesinde, emeği için teşekkürler

onuk2941 adlı üyeden alıntı

Prestij SEO Paketi üzerinden çalışma başlanmıştır. Hızlı ilgi ve alakanız için teşekkür ederim . İnşallah güzel bir çalışma olur .

Bol kazançlar.

DisOrientedb adlı üyeden alıntı

Büyük oynayın derim. Avantaj paketi bile beni şaşırtıcı bir etki gösterdi sitemde. Sitenin hiti artıyor o konuda şüpheniz olmasın. Mega SEO paketini filan alsaydım keşke dedim. Çok özenli ve gece gündüz anında isteklerinize cevap veren birisi. Kimileri gibi müşteriyle parayı alana kadar ilgilenir sonra sallarım tarzı bir anlayışı kesinlikle yok. 1 kere de skype'dan yazınca 10 saniye geç cevap ver be kardeşim :)

VoyVoda adlı üyeden alıntı

Bi sitem için kendisi ile bayagı uzun konuşarak her konuda bilgi aldıktan sonra bütün eksikleri ve sitede oluşan sorunları hızlı bir şekilde yaparak kuşkusuz teslim etti sitemin eski hali ile yeni hali beni çok sevindirdi kendisine teşekkür ederim hayırlı işlerin olsun heuristic hocam sagol.

onuk2941 adlı üyeden alıntı

Çok Teşekkür ederim hocam çalışma için . Gayet başarılı bir işlem gerçekleştiğini inanıyorum .

emirxlo adlı üyeden alıntı

Wmaracinda bana göre en kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren bi abimiz tanıtım yazısı alınmıştır Allah yolunu açık etsin :)

fyzyc adlı üyeden alıntı

Heuristic ile 10-15 gün önce 3 adet iş için anlaşma yapmıştık, toplamda 9 anahtar kelime ile çalıştık, biz beklentilerimizi ilettik kendisi de bize yaklaşık 20-30 gün sonunda gerçekleşmesini hedeflediği sıralamaları iletti. Henüz verdiği sürenin yarısına gelmiş olmamıza rağmen anahtar kelimelerin 7 tanesinde tahminimizin çok üzerinde neticeler elde ettik. 2. sayfa orta sıralar diye tahmin aldığımız kelimeler ilk sayfaya yerleşti, işini bilen ehil bir kişidir, teşekkürlerimi buradan da iletmek isterim :) Çalışmalarımız inşallah devam edecek.

Kotil adlı üyeden alıntı

HEURİSTİC ile konuşurken tüm seocuları unutmak gerek. Piyasanın en iyi kalpli, pakette bahsettiklerinden fazla yapan ve işini en iyi yapan birisidir. Konuşurken olgunlugunun farkına varacaksınız ve seo işinizi yaptıktan sonra olgunlugunun konusmasının kalitesinin işine yansıdıgının farkına varacaksınız. Hayırlı satışlar.

bhdrbltc adlı üyeden alıntı

Abilerim, kardeşlerim bende bu piyasada birçok kişiyle tanıştım ve kazıklandım yada denilen söz, verilen işler yerine getirilmedi ama Heuristic Seo u tanıdıktan sonra nirvanaya ulaştığımı fark ettim :) 1 paket alim dedim deneme amaçlı, şuan 2 paket aldım yani parasını verdim ama 4 paketlik iş aldım :) Anlayacağınız %100 denenmiştir gönül rahatlığıyla ticaretinizi ve daha fazlasını yapabilirsiniz :) hayırlı forumlar

herombenim2 adlı üyeden alıntı

Yakın zamanda çalışma imkanı buldum. Gerçekten hakkında söyleyecek pek bir şey yok yeni tanıştık ama görebileceğiniz en iyi insanlardan biridir eğer çalışmak istiyorsanız pek düşünmenize gerek yok diye düşünüyorum: İyi ki tanımışım diyeceğiniz nadir kaliteli insanlardan.

Efi17 adlı üyeden alıntı

Kendisi ile çalışma fırsatım oldu. Öncelikle sizi seo konusunda kafanızda en ufak bir soru işareri bırakmadan tüm detayları ile birlikte bütün sorularınıza cevap veriyor. Kendisi ile çalışmaya başladığınızda onun için paranın ikinci planda olduğunu hissdiyorsunuz sadece muhabbeti için bile çalışılacak bir abidir,dosttur,arkadaştır. İş yaptırıp da memnun kalmayan bir kişi bile olacağını düşünmüyorum. Kendisine tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum konusunda allah bol bereketli kazanç versin.

hasaaab adlı üyeden alıntı

Büyük üstad @Heuristic gerçekten "SEO GURUSU" elini attığı sitede etkileşim yüksek derecede oluyor bir sitem ile başladım ikinci sitem ile devam ediyorum işini bilen dürüst ve gerçek anlamda iş bilir birisi olan insan aldığı para sonuna kadar helal olan birisi kendisine vermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür ederim sitenize değer veriyorsanız bilgi dahilinde iş yapmanızı söylerim ellerine sağlık büyük üstad...

K1453 adlı üyeden alıntı

Platin SEO Paketi alındı. Arkadaş ilgili ve alakalı, yaptığı işin arkasında duruyor. Sorunsuz işimizi hallettik.

ishakorhan adlı üyeden alıntı

Heuristic hocam ellerinize sağlık modazehra.com artık kendi kendine satış yapar hale geldi 50. 60. sayfalardan 5. 6. sayfalardayız ilk sayfa için yakın zamanda sizi rahatsız edeceğim.
Bu arada hocam günlük hayatta bile seo denince aklıma samimi, dürüst, işinin ehli ve heuristic kelimesi geliyor. Başarılarınızın devamını dilerim hocam

thecaptaiinn adlı üyeden alıntı

diğer seocular gibi para peşinde olmayan nadir insanlardan biri kendisi çok teşekkur ediyorum

Efi17 adlı üyeden alıntı

Heuristic abim benim1,5 yıldır kendisini tanıyorum işini dürüst yapan ve her zaman da bir şey yaparken fazlasını yapan birisi laf olsun torba dolsun diye gevezelik yapmak istemiyorum kendisini de farklı türkiye operasyon tim liderlikleri forumlarından tanır bilirim ilk tanışmamızda teknoloji sitem için bir çalışma yapmıştık.

Sonrasında ise bir güvenlik sistemleri üzerine eticaret sitemiz için hizmet aldık ve bugün itibari ile çok değer verdiğim bir abimiz içinde üçüncü paketimizi aldık hayırlısı ile gözümüz kapalı kendisine her konuda güveniyoruz ve biliyoruz ki sıradan birisi değil o bir efsane heuristic.
Her zaman kalitesini konuşturan çok bilmişlik yapmayan kendini seo uzmanı olarak değil basit ve sıradan birisi olarak gösteren namı diğer adı ile efsane abim benim çalışmalarında başarılar dilerim

mrgun adlı üyeden alıntı

hayırlı satışlar, kendisi işinin ehli biridir.sitelerinizi kendisine emanet edebilirsiniz.

ramazan75 adlı üyeden alıntı

elit seo çalışması başarıyla Tamamlanmışdır
suskun TayfunGuler ramazan75

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Inal Inal Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO Expert | Pazarlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 480 / 327
  • Ticaret 31, (%97)
Hocam ilk biz olalım :)
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

TayfunGuler TayfunGuler Kod Şiirdir Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 2230
  • Beğeniler 165 / 454
  • Ticaret 75, (%100)
Tüm hizmetmi 4 lira? Bende istiyorum abi.Listeye ekle :)
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress/Php/React/Laravel/Codeigniter/Woocommerce işleriniz için Pm atınız.
www.tayfunguler.org

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)

Inal adlı üyeden alıntı

Hocam ilk biz olalım :)

Hayırlı olsun Inal :p

TayfunGuler adlı üyeden alıntı

Tüm hizmetmi 4 lira? Bende istiyorum abi.Listeye ekle :)

Site başı +4 TL'dir 10 site 40 TL yapıyor. Minimum sipariş adeti +30 adettir.

120 TL'ye 30 adet siteden tanıtım yazısı alınabilir. 50 Adet tanıtım yazısı 200 TL'dir. ;)
TayfunGuler Inal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Inal Inal Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO Expert | Pazarlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 480 / 327
  • Ticaret 31, (%97)
Heuristic hocam banka bilgilerini gönder benden ne istediğini söyle
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

MBarisTR MBarisTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 991
  • Beğeniler 242 / 259
  • Ticaret 25, (%100)
Heuristic dayı

site ismi | alexa değerleri | yaşı | ücreti

şeklinde pm atar mısın toplu alım yapmayı düşünüyorum da.
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

s

SonYazilim SonYazilim www.sonyazilim.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cad/cam/cae
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 298 / 299
  • Ticaret 61, (%98)
Yeni proje geliyor hocam gelsin direk pakete çöküyorum :)
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

AliYmn AliYmn Python Developer Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Kontrol ve Otomasyon Teknikeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 120 / 131
  • Ticaret 19, (%100)
Heuristic Hayırlı satışlar, Seo konusunda teredüt edin ama Heuristic için asla ! :D
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

mrgun mrgun Seo yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 109 / 79
  • Ticaret 26, (%100)
sitelerinizi kendisine gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.zaten bu fiyata bu hizmeti başka yerde bulmak mümkün değildir.
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

Efi17 Efi17 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ü** A**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 19 / 31
  • Ticaret 10, (%90)
Yep yeni konu ve yine Heuristic allah yolunu hep açık etsin abim
Kendisi ile artık kaç projede iş yaptığımızı artık ben hatırlamıyorum tüm e-ticaret sitelerimiz Heuristic sayesinde belli bir konumlara gelmişti konunda allah bol bereketli kazanç versin abi.
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al