wmaraci reklam

Google News ve Dmoz kayıtlı siteden tanıtım yazısı

3 Mesajlar 428 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Masterofworld Masterofworld WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 4, (%100)
Google News ve Dmoz kayıtlı siteden tanıtım yazısı yayınlatarak sitenizi güçlendirin.
Tanıtım yazısı Web sitenizin arama motorlarında “anahtar kelimelerde” yükselmesi için gerekli olan bir seo tekniğidir. Arama motorları tarafından tamamen doğal olarak algılanan makale tanıtımları, yaptığınız seo çalışmasının çok daha verimli olmasını sağlamaktadır.

Ücret 35 TL

Sitenizin temelini tanıtım yazılarıyla güçlendirip, Google arama sonuçlarında anahtar kelimelerinizin hızlı bir yükseliş içine girdiğini gözlemleyebilirsiniz.
Tanıtım yazılarını arama motorları; sitede yeni bir duyuru, haber veya bildirim var olarak algılanır. Bu durum arama motorları tarafından cezbedici olarak algılanır ve arama motorları bu tür tanıtımlara büyük önem verir.

Tanıtım yazısı fiyatları bir çok kritere göre farklılık göstermekle birlikte Google news ve Yandex news kayıtlı haber sitelerinden alınan tanıtım yazılarının web sitenize daha büyük bir etki sağlayacağı bir çok Seo Uzmanı tarafından önemle belirtilmektedir.

Vermeniz gereken bilgiler
- Site Linkiniz,
- Tercihen enaz 150 kelimelik 1 Adet özgün makaleniz ( makale için kısa konu başlığı)
- Makale içerisinde yer alan 2 adet anahtar kelimeler. (site linkiniz bu anahtar kelimelere seo ya uygun Dofollow olarak linklenerek yayınlanacaktır)

wmaraci
reklam

Richie09 Richie09 Reklam Tanıtım Sektörü Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek reklamcı
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 25 / 62
  • Ticaret 37, (%97)
Site adresi pm alayım

Masterofworld Masterofworld WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 4, (%100)
Pm gönderildi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al