wmaraci reklam

🚀Sozcu.com Tanıtım Yazısı Fırsatı | 🎯DA : 81 PA : 60 ALEXA : 13 En Uygun Fiyat Garantisi !🚀

7 Mesajlar 1.156 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mgtdizayn mgtdizayn Seo Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 38 / 10
  • Ticaret 3, (%100)

[SIZE=4][SIZE=5][SIZE=4]#EVDEKAL Kampanyamız[/SIZE][/SIZE] ile Siz Değerli Vatandaşlarımıza Süper bir Site ile Karşınızdayız. Türkiyenin En Büyük Haber Sitelerinden olan Sozcu.com Sitesinden Dofollow Tanıtım Yazısı hizmeti Sağlıyoruz. [/SIZE]
[FONT=Century Gothic]1 Adet 500 Kelimelik Semantik Makale , Seo Uyumlu Makale , LSİ Diline Uyumlu Makaleleri ÜCRETSİZ VERİYORUZ. [COLOR=#FF0000] TEK SATICISIYIZ ARACILARDAN ARTIK KURTULUN EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ [/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][I]( Bünyemizde Bulunan Türkiyenin En Büyük Siteleri Arşivimize Ulaşmak için Listemizi Talep Edebilirsiniz Örn ; Hurriyet , Milliyet, Aksam, Haber7, Ensonhaber, Haberler, Memurlar, Eksisözlük , Onedio, Neoldu,DonanımHaber Gibi Bir çok Site Mevcut En Uygun Fiyatlarla Sizlere Sunabiliriz. ) [/I][/FONT]

[FONT=Century Gothic]Sozcu.com[/FONT][FONT=Century Gothic] Ayrıntılarına Gelelim ; Siteye Eklediğimiz Tanıtım Yazısı 1 Gün Boyunca içeriğin Kategorisine Göre Kategori Sliderinde yayınlanacaktır. Sonrasında Kategorisinde kalacaktır. Böylece İçeriğiniz En büyük Haber sitesinde Kategorisine Göre Trendler Arasına girecek ve Sitenize Hit ÇEKEBİLECEKSİNİZ !!! [/FONT]

[FONT=Century Gothic]Örnek Slider Görüntüsü ;

[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Sozcu.com Site Detayları ;[/FONT]

[FONT=Century Gothic][B][COLOR=#FF0000]Google İndex [/COLOR][/B][COLOR=#FF0000]:[/COLOR] [B][I][B][I]919.000[/I][/B] [/I][/B] [/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=#FF0000] Google News :[/COLOR] VAR [/FONT]
[FONT=Century Gothic] [COLOR=#FF0000]Site HİT[/COLOR][COLOR=#FF0000] :[/COLOR] 6.000.000 [/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=#FF0000]ALEXA TR[/COLOR][COLOR=#FF0000] :[/COLOR] 13 [/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=#FF0000]DA / PA [/COLOR][COLOR=#FF0000]:[/COLOR] 81 / 60 [/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=#FF0000]Link Sayısı[/COLOR][COLOR=#FF0000] :[/COLOR] 2 [/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=#FF0000]Link Türü [/COLOR][COLOR=#FF0000]: [/COLOR]Dofollow[/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=#FF0000]FİYAT ;[/COLOR] [COLOR=#FF0000][SIZE=6]

[/SIZE][/COLOR]Yada PM

Sitemizdeki Tanıtım Yazıları ; Tanıtım Yazısı
[/FONT]

[FONT=Century Gothic][I][FONT=Century Gothic][B]Not ; Tanıtım Yazısı Satan Arkadaşlar ve Bayilerimiz Kusura Bakmasın Fiyatları Bu kadar indirdik [I]SADECE MİLLETİMİZE DESTEK AMAÇLIDIR ! STOK 5 ADET [/FONT]
[FONT=Century Gothic]Hatırlatma ;[/FONT][FONT=Century Gothic] Kredi Kartı İle Online Alım Yapan Arkadaşlar Peşin Fiyatına 3 Taksit olarak Alıyorsunuz.Fatura Bilgilerinizi Vermeyi UNUTMAYINIZ.[/FONT][/I]

[/B][/I] [/FONT]

wmaraci
reklam

yukselyusuf40 yukselyusuf40 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 25 / 36
  • Ticaret 5, (%100)
fiyat nedir

bergamagri bergamagri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Madenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
fiyat alabilir miyim?

mgtdizayn mgtdizayn Seo Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 38 / 10
  • Ticaret 3, (%100)

Pm gönderildi

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

scurtel scurtel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek çevirici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
fiyat nedir?

At his best, man is the noblest of allbeings; separated from law and justice he is the worst.

esmanya esmanya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 660
  • Beğeniler 68 / 67
  • Ticaret 15, (%100)
fiyat nedir?

merakliwebci merakliwebci Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2017