wmaraci reklam

DOGUKANJPEG Farkıyla! LOGOYA MI İHTİYACIN VAR? Ayakta Bekleme, Seni İçeri Alalım. ( Tamamen Yenilendik! )

238 Mesajlar 37.996 Okunma
wmaraci reklam

dogukanjpeg dogukanjpeg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Freelance Grafiker
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 187
  • Beğeniler 148 / 57
  • Ticaret 33, (%100)

Enjection adlı üyeden alıntı

İşinin ehlidir kibardır siz bir şey istemeseniz bile kendisi sürekli sorar ilgilidir A++ bir arkadaşımız

icoblive adlı üyeden alıntı

Dün gün içerisinde çok acil bir iş için arkadaşa WhatsApp üzerinden yazdım ve yeni eticaret sektörümüz için bir logo yapılmasını rica ettim. Arkadaş isteklerimi dinleyerek bizi en iyi anlatan logoyu aynı gün içerisinde çıkarmayı başardı. Kimsenin işini kötülemek gibi olmasın ama bu forumda yaptırdığım neredeyse hiçbir logodan istediğimi alıp gönül rahatlığıyla kullanmamıştım, fakat arkadaşın attığı logoda revize bile istemeden logoyu kullanmaya başladık..

Aldığı tasarım işini kendi işi gibi sahiplenen böyle başarılı tasarımcılara forum olarak ihtiyacımız olduğu düşüncesindeyim, gönül rahatlığıyla işinizi teslim edip arkanıza yaslanabileceğiniz bir arkadaş kendisi.

Doğukan hocamu çıkardığı güzel işten dolayı tebrik ediyor, logoya ihtiyacı olan herkesin bir saniye bile düşünmeden iş vermesini tavsiye ediyorum.

İyi forumlar.

cenkkarsiyaka adlı üyeden alıntı

İşini harika yapan, kibar ve kesinlikle dakik birisi. Size bir logo yerine birden çok logo sunuyor, içinden seçmekte zorlanıyorsunuz, o derece hoş işler çıkartıyor kendisi. Söylediği saatte çalışmaları iletti.

Güven sorunu olan, güzel yapamaz/beceremez veya parasının hakkını veremez diye düşünenler varsa bunlar artık sizin için sorun değil, emin olabilirsiniz. Tekrardan teşekkürler, emeğine sağlık.

alialkan adlı üyeden alıntı

Doğukan bey işinin ehli, iş verecek arkadaşlara tavsiye edebilirim. Hem hızlı hem pratik hem de güvenilir. Güzel karşılamanız keyifli sohbetiniz ve çalışmanız için sizlere teşekkür ederim. Daha çok ortak iş yapacağımıza inanıyorum...

Engin07 adlı üyeden alıntı

Geçtiğimiz hafta içerisinde bir adet Logo çalışmasına ihtiyaç duymam nedeniyle bağlantıya geçerek, geçmiş çalışmalarını görmem ardından anlaşma sağladık. Birkaç günlük proje üzerine görüşmelerimiz ardından biraz önce teslimatı gerçekleştirdi ve çalışmayı en ideal boyutlarda tekrardan düzenleyerek siteme entegrasyonunu gerçekleştirdik.

Oldukça yetenekli, yaratıcı fikirli ve özgün çalışmalar sunarak alternatif örnekler sundu ve benim beğenime sundu. Bu fiyata böyle bir hizmet almayı açıkçası hiç tahmin etmiyordum. Özetle; beklentilerinizin çok üzerinde bir çalışma çıkarıyor arkadaş fazlasıyla yetenekli.

Freelanceyazarr adlı üyeden alıntı

Doğukan ile dün tanıştım ve tüm tasarım isteklerimi gocunmadan yerine getirdi. Ortaya çıkardığı tasarım zaten harikaydı. Ellerine sağlık Doğukan. ☺

pompai adlı üyeden alıntı

Kibar ve samimiyete dayalı işler yapmaktadırlar gözünüz kapalı iş yapabilirsiniz..

blogtecrubem adlı üyeden alıntı

Çalışmaları gerçekten çok başarılı ve bir o kadar da profesyonel. Herkese tavsiye ederim.

kemalbagi adlı üyeden alıntı

Öncelikle emeğinize ve güzel kalbinize sonsuz minnettarım.

- Benim isteklerimin fazlasından ileri bir logo çıkardınız ortaya..
- Hayal gücümün hayal bile etmediği bir çizimdi..
- 1 günde teslim ettiniz..
- İstediğim değişiklikleri hemen yaptınız..
- Ben bir logo bekliyorken benim beğenime 4-5 logo sundunuz..
- En güzelinden seçtik..

Çok çok teşekkür ediyorum.. Allah ne muradınız varsa versin..
Elleriniz dert görmesin inşallah..

Alın terinizin hakkını fazlasıyla hakkediyorsunuz..

Logomun Patentini de alacağım inşallah sayenizde..

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :)

icerikmedya adlı üyeden alıntı

Logo ihtiyacımı giderdi, çok beğendim. Parmaklarına, yüreğine sağlık, hep mutlu ol hocam. :)

nadirturan adlı üyeden alıntı

İstediğim şekilde logomu yaptı. Çok ilgilendi. Etrafımda herkese öneriyorum. Eline sağlık. En kısa zamanda tekrar çalışmak üzere.

Berat61 adlı üyeden alıntı

Forumlarda o kadar kişiyle iş yaptık böyle işini düzgün yapan dediği saatte teslim eden adam gibi çalışan nadir insanlar listesine eklenebilicek bir arkadaştır kesinlikle iş yapmanızı tavsiye ederim

Pandura adlı üyeden alıntı

Hizmetten çok memnun kaldım. Ayrıca logo anlamlı ve gayet güzel.

dontlike16 adlı üyeden alıntı

Kesinlikle tercih edin kendilerini.

OnurYAZICI adlı üyeden alıntı

Kendileri ile çok memnun kaldığımız bir çalışma yapıldı. Defalarca yardımcı oldu bir dediğimizi iki etmediği gibi hem çok hızlı hemde çok işi bitirmeye yönelik çalıştı. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

EmrahDD adlı üyeden alıntı

Başarılı bir logo çalışması yaptı kendisine teşekkür ediyorum. Sorunsuzca işlem yapabilirsiniz 👍

ED46 adlı üyeden alıntı

arkadaştan aldığım 2. işti yine çok başarılı şekilde yapıp hızlıca teslim etti teşekkürler :)

MiranMira adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar gerçekten bu arkadaşlar işini layıkıyla yapıyorlar. Emeklerine saygı duyup işlerine sadıklar. Bu yüzden arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. İlgi ve alakalarından dolayı

harbi46 adlı üyeden alıntı

Kendisine logo yaptırıldı gayet güzel ve tam istediğim gibi bir logo oldu. Muhtemelen diğer işlerimde de çalışmaya devam ederiz kendisiyle.

cengiz09 adlı üyeden alıntı

Kendisiyle 4 Logo 29 Makale konusunda anlaştım gayet başarılı bir arkadaş hizmeti ve nezaketi için teşekkür ederim

EmrahDD adlı üyeden alıntı

Kendisine yapmış olduğu hizmetlerden ötürü çok teşekkür ederim.
Verdiğim işlerin hepsini kısa sürede tamamlayıp yorulmadan, sıkılmadan revize edip teslim etti.
Güvenle çalışabilirsiniz

sosyalsihirbaz adlı üyeden alıntı

Logo ve banner için anlaştık, kısa sürede çalışmayı teslim etti. Güvenilir ve nazik bir arkadaş gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

yelkovan adlı üyeden alıntı

İlgili bir arkadaş, işinide iyi yapıyor. Teşekkür ederim. Bir sonraki projede görüşmek dileğiyle.

onurgner adlı üyeden alıntı

Kendisi ile bir adet konu tasarımı için çalıştım. Söylediği vakitte işi teslim etti sağ olsun. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

malikens adlı üyeden alıntı

Dün gece logo konusunda anlaşma sağladık. Arkadaş çok ilgiliydi ve sorunsuz şekilde güvenle işlemi gerçekleştirdik. Çok teşekkür ederim logomu beğendim hayırlı işler :)

VoSToK adlı üyeden alıntı

Arkadaşla çalışıldı güvenilir bir arkadaş.

turkuazinternet adlı üyeden alıntı

Arkadaş işinin ehli, bir adet logo için anlaşıldı işi teslim etti. devamlı çalışmak dileği ile.

ED46 adlı üyeden alıntı

Verdiğim işi başarıyla halleti çalışılabilir güvenilir bir arkadaş

Pandura adlı üyeden alıntı

5. çalışmamızda da harikalar yarattı. Asla pişman olmayacaksınız.
,

mrtdgdvrn adlı üyeden alıntı

Is verildi gununde teslim alindi guvenilir ve kaliteli

EmirSFB adlı üyeden alıntı

Çalışma yaptık. Kendisi o kadar iyi, kibar, işini seven biri ki, anlatamam gerçektende. Yaşanması gerek.

Ayrıca fiyatları çok uygun. Dediği saatte teslimatını yaptı. Teşekkür ederiz tekrardan.

Makalepaneli adlı üyeden alıntı

2 logo yaptırdım, oldukça kısa sürede teslim etti ve logolar son derece hoş. Tavsiye ederim :)

uksosyalmedya adlı üyeden alıntı

Kendisi ile çok güzel bir çalışma sergiledik. İlgi alaka çok güzel. Tam istediğimiz gibi bir proje çıktı ortaya. Ellerine kollarına sağlık. İş teslim alındı. Hakkımız sonuna kadar helal olsun..

shey42 adlı üyeden alıntı

Arkadaş tam istediğim şekilde logo yaptı ve rutuşladı teşekkür ediyorum kaliteli hizmet anlayışlı ve hızlı oldu kendilerine teşekkür ediyorum ellerine sağlık iyi çalışmalar diliyorum

hkccrn adlı üyeden alıntı

Logo yaptırdım gayet güzel bir logo teslim aldım. Emeğine sağlık. 😊👍

bajerli adlı üyeden alıntı

verilen işi pür dikkate alıp genç olmasına rağemen büyük bir profesyonellikle işe yaklaşıp çok güzel bir iş çıkarttı ortaya güven konusunda sıkıntı yaşamadım.Kendisine çok teşekkür ederim.

sergennaslan adlı üyeden alıntı

Firmamız için sade ve şık bir logo istedik, isteklerimizi karşılayan bir çalışmayı tek seferde çıkardı. Gerçekten ilgili ve karşı tarafı düşünen bir arkadaşımız.

Magnetor adlı üyeden alıntı

Logo yaptırıldı. İşinde gayet başarılı ve ilgili bir arkadaş.

anilcagliyan adlı üyeden alıntı

Sitemizin tasarım değişikliğinde, logo aşamasında kendisinden yardım aldık. Oldukça hoşumuza giden bir logo teslim etti. Teşekkürler.

LiDeRoN adlı üyeden alıntı

Merhaba;

Logo alımı yapıldı, güvelinir arkadaş ve zamanında teslimat yaptı.
webzade EmirKutlu Engin07

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Guness Guness Gün olur, asra bedel. Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Hayat boyu öğrenci.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 335 / 181
  • Ticaret 41, (%100)
Referans olabilir miyim? www.sanatarsivi.com için bir banner ve logo çalışması rica edeceğim.

Dönülmez akşamın ufkundayız, vakit çok geç.

• Üyelik 29.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 187
  • Beğeniler 148 / 57
  • Ticaret 33, (%100)
Tabi hocam, PM gönderildi.

osmanevgin osmanevgin 5Faktöriyel Reklam Ajansı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
İletişim bilgileri alabilir miyim.
cihanbeyy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

Sifirnokta Sifirnokta https://www.stilbul.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webnesil master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 194 / 116
  • Ticaret 15, (%100)
Referans varsa bende olabilirim referans hocam

SosyalSatis SosyalSatis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 16 / 18
  • Ticaret 7, (%100)
Ref varsa bi logo alabilirmiyim?

Forum Dışı ; sosyalapp@gmail.com

• Üyelik 29.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 187
  • Beğeniler 148 / 57
  • Ticaret 33, (%100)

osmanevgin adlı üyeden alıntı

İletişim bilgileri alabilir miyim.

PM Gönderildi.

• Üyelik 29.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 187
  • Beğeniler 148 / 57
  • Ticaret 33, (%100)
Malesef, başka referans olmayacaktır.

Guness Guness Gün olur, asra bedel. Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Hayat boyu öğrenci.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 335 / 181
  • Ticaret 41, (%100)

dogukanjpeg adlı üyeden alıntı

Tabi hocam, PM gönderildi.

Geri dönüş olmadı.

Dönülmez akşamın ufkundayız, vakit çok geç.

• Üyelik 29.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 187
  • Beğeniler 148 / 57
  • Ticaret 33, (%100)
icerikmedya Dönüş sağlandı.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği