wmaraci reklam

İŞ ALIMI PASİF - Sizi, İsteğinizi Anlayan Ekiple; İhtiyacınız Olan Tasarımlar! Ocak'ta Yüzde 30'a Varan İndirim!

28 Mesajlar 6.532 Okunma
wmaraci reklam

cnrsgr cnrsgr Caner Sağır Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)

İŞ ALIMI: PASİF
İş yoğunluğu sebebiyle acil teslimat talep edilen işler alınmamaktadır. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.

Grafik tasarım hizmetleri için anlaşılan ödemelerin bir kısmı iş başlangıç aşamasında temin edilir.
Zeniwork, müşteri tercih etme hakkını saklı tutar.
Talebe göre PSD, PNG, Aİ, PDF, EPS, TIF formalarında teslimat gerçekleştirilir.
Ön sunum sonrasında onay talep edilip, tasarımlar tamamlanır.
Logo tasarımı, banner tasarımı, PSD Template tasarımı, afiş tasarımı, broşür tasarımı, katalog tasarımı, kitap kapağı tasarımı, kutu tasarımı,
koli tasarımı, duyuru tasarımı, sosyal medya tasarımları verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır.

İlan Aktifleştirme Tarihi: 5 Aralık 2017
5 Aralık Sonrası Teslim Edilen Dosya Sayısı: 117

Yorumlar/Görüşler

Victoryksk adlı üyeden alıntı

Etkinlik takip sitesi için logo çalışması öncesinde detaylı bilgi alışverişi yaparak gerçekten ne istediğimi anladı ve modern çizgilere sahip bir logo hazırladı. İşini gerçekten seven ve her detayı dikkate alan bir arkadaş. Logomda geçen kelime ile ilgili geçmişte hazırlanan ve yankı bulan logoları da inceleyecek kadar ilgili. Ben kendisine yeniden teşekkür ediyorum.

WpÖmerFaruk adlı üyeden alıntı

İnternet işleriyle uzun yıllardır haşir neşir olan biriyim. Çok uzun zamandır kişilere, kurumlara, ulusal ya da uluslararası projelere destek veriyorum. Bunun neticesinde de birçok ekiple ve uzmanla çalışma fırsatı buldum. Bu tecrübe bana sadece yapılan işe değil iş yapılırken yaşanan sürece de bir o kadar dikkat etmem gerektiğini öğretti.

Şimdiye kadar çalıştığım onlarca kişiden veya ekipten en fazla bir elin parmakları kadar 'profesyonel iş profesyonel iletişim' deneyimi yaşadığımı söyleyebilirim. Çalışma prensipleri, iletişim gücü, hem çalışma öncesi hem de çalışma sonrası oldukça samimi bilgi alışverişi "Zeniwork" için bu parmaklardan birisi olmaya yetti de arttı :)

Birçok kişi tarafından tanınan, bilinen Blog Kurdu için kendisi hem sevimli bir logo yaptı hem de bunun dışında şahane bir destek sundu. Birebir olarak ne kadar teşekkür ettiysem de bu harika iş deneyimini mutlaka burada paylaşmam gerektiğini düşündüm :)

Unutmadan, kendisi sadece grafik hizmetleri değil güzel bir muhabbet hizmeti de veriyor. Herkese tavsiye ederim ;)

PNR adlı üyeden alıntı

1 Adet Grafik-Tasarım hizmeti aldım ve şuana kadar aldığım en iyi hizmetlerden biriydi,işçiliği,samimiyeti ve sohbeti ile bam başka biri istekleriniz doğrusunda,sizi dinleyen,alternatifi bol işçilik ile bam başka bir grafik-tasarım hizmeti. Teşekkürler Zeniwork :)

Unutmadan; Zeniwork gülümsetiyor :)

ymrcan adlı üyeden alıntı

Çalışmaya başladık şuan 4. projemizi beraber yapıyoruz. Elinin yeteneği dışında çok ilgili ve saygılı bir insan. Bence çalışacağınız kişide bu özellik çok önemli. Daha bir çok işte beraber olacağımıza eminim. Hiç düşünmeden her türlü tasarım işinizi verebilirsiniz.:)

EgeDizayn adlı üyeden alıntı

Sosyal network sitem için logo profil resmi ve sayfa resmi tasarımı hazırladı biz beğendik. Önemli olanda bizim beğenmemişti. http://www.ikm.biz

randysotti adlı üyeden alıntı

arkadaş'a logo ve background üzerine anlaştım, neler olması gerektigini vs. herşeyinı kararlaştırıp bana harika bir logo ve background sundu 1 iş günü içinde tasarımı tamamlayıp teslim etti teşekkür ediyorum kendisine.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

MustafaBey MustafaBey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 1 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Referans alıyorumusunuz :D

• Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)

MustafaBey adlı üyeden alıntı

Referans alıyorumusunuz :D

Üstadım selamlar, maalesef referans alımı yapmıyorum :/

karamamba karamamba Uses Lcd; Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Telekomünikasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
Logo vektörleştirme çalışması yapıldı.

Çok kötü çekilmiş küçük bir fotoğraftaki ilginç bir logoyu profesyonel bir şekilde vektör haline getirdi.

Çok ilgili, çalışma için çok teşekkür ederim. Kolay gelsin...

wmaraci

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 878
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Bir web siten var mı inceleme yapabileceğimiz ?

• Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)

hasanayt adlı üyeden alıntı

Bir web siten var mı inceleme yapabileceğimiz ?

Yoğunluğum sebebiyle web sitemi henüz tamamlayamadım üstadım. 3-4 gün içerisinde açacağım nasipse. Arzu ettiğin bir örnek var ise, yandeks klasörü olarak link verebilirim PM üzerinden. :)

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 878
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Tabi bakabilirim

• Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)

PM atıyorum. :)

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Etkinlik takip sitesi için logo çalışması öncesinde detaylı bilgi alışverişi yaparak gerçekten ne istediğimi anladı ve modern çizgilere sahip bir logo hazırladı. İşini gerçekten seven ve her detayı dikkate alan bir arkadaş. Logomda geçen kelime ile ilgili geçmişte hazırlanan ve yankı bulan logoları da inceleyecek kadar ilgili. Ben kendisine yeniden teşekkür ediyorum.
ymrcan

kişi bu mesajı beğendi.

ymrcan ymrcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** İ**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
merhaba bir oyuncak firması için kutu tasarımı yaptıracağım pmden detaylı görüşebilirmiyiz

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al