wmaraci reklam

Bi'Fikrim Var! ❥ Modern / Dinamik / Profesyonel 🚀 Web Arayüz | GIF | Sosyal Medya Tasarımları

3 Mesajlar 1.882 Okunma
wmaraci reklam

Metbi Metbi metbi.net Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Software
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 15 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

[CENTER]

[/CENTER]

Erdem adlı üyeden alıntı

Tasarım için çalıştık, kendisinden gayet memnun kaldık. Teşekkürler..

MagePrime adlı üyeden alıntı

Kesinlikle değerli bir arkadaş.. İşini ve müşterisini seven bir kişilik.. Yaptığı işte 3 e 5 e bakmayan, zaman konusunda orasını burasını sallamadan verdiği sözleri tutan bir karakter..
Bıkmadan, usanmadan sizi dinleyen, fikir veren ve her söyleneni birebir uygulayan bir tasarımcı..

Kendisi ile kısa süre önce tanıştık ve işbirliği yaptık. Tekrar tekrar teşekkür eder, yolunda başarılar dilerim.

Ouwax adlı üyeden alıntı

Metehan hocama kesinlikle katılmıyorum!
"Bir fikrim var" demiş konunun başında.

Hocamın; birden fazla, kalitesini kıyaslayamadığımız kadar fikrinin olduğunu bizzat bizim projemizi çizerken tecrübe ettik.
Kendi projesi gibi mükemmelin ötesinde tasarımlar çıkardı.
Açıkcası şunu belirtmek istiyorum; Türkiye'ye fazla bir grafiker. Freelancer sitelerinden iş almaya başlasa, 6 ay içinde zirveye oturur. Gönül rahatlığıyla projelerinizi emanet edebilirsiniz. Sizin düşünemediğiniz yerde, kendisinin mutlaka en az 3 fikri oluyor. Çiziyor, yol gösteriyor, derliyor, topluyor.

Buradan tekrar belirtmek istiyorum; hocam ellerinize emeğinize sağlık. Çizimin dökülmesi ve entegre olması için bizi heyecandan uyutmayan bir çalışma gerçekleştirdiniz.

kgul adlı üyeden alıntı

Profesyonel iş yaptırmak istiyorsanız Tasarım konusunda kesinlikle en iyi kaliteyi almaktan başka bir arayışım yok diyorsanız kesinlikle ilk adresiniz Metehan Bey olmalı. İşine gösterdiği özen, söz verdiği zamandan dahi önce bitirmesi, araya başka hiç bir iş almaması, kendi ajandasını ve zamanını çok iyi kullanması oldukça taktire şayan bir iş yapış planlaması var.

Büyük projelerinizi gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz. İşin her aşamasında doğru bir şekilde geri dönüş yaptı ve projeye olan saygısını bize de aksettirdi. Yolunuz düşerse memnun kalacağınıza emin olarak çok değer verdiğiniz projelerinizi kendisine yaptırabilirsiniz. Verdiği hizmet 10/10 hele ki r10'da ayakta duran yaptığı işin hakkını veren insanların azaldığı bir dönemde.

Alanında her daim her türlü işim olduğunda ilk başvuracağım kişi kendisi olacaktır. Hem yaptığı işten dolayı hem de işine olan saygısından ve gösterdiği detaylardan dolayı çok teşekkür ederim. Revizelerimize sıkılmadan bıkmadan düzgün ve yapıcı bir şekilde geri dönüş yaptı. Ellerine sağlık...

Mert.in adlı üyeden alıntı

Metehan,

Bu zamana kadar R10 aleminde onca ticaretim oldu ama memnuniyet oranımın tam %100 olduğu nadir insanlardan. Doğru brief ile orta açtığınızda revizeye gerek olmayan iş çıkarttı.

Muazzam bir UI/UX iş çıkarttık, kendisine çok teşekkürler.

Tavsiye ederim. Şiddetle! :(

Darklord adlı üyeden alıntı

Kendisi ile çalıştık, işi düzgün yapan bir arkadaşımız. Çalışacaklar için gözü kapalı iş yapabilir.

TURKLOKASYON adlı üyeden alıntı

Web tasarım işi yaptırıldı. Mükemmel karakterli ve sistematik çalışmayı seven, işine saygı duyan ve duyduran bir çalışma prensibi mevcut. Yaptığı işlemler için de çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir çalışma ortaya koydu.

YavuzTR adlı üyeden alıntı

@Metehaan; hocam ile konu tasarımımız için çalıştık. Kendisinin tasarım konusundaki yeteneği zaten tartışmaya kapalı ne kadar kusursuz ve ustaca işler çıkarttığı konudan dahi belli oluyor.
Aynı şekilde çalışmalardaki titizliği, nazik ve ilgili yaklaşımı da bunun tuzu, biberi. Kendisine teşekkür ederiz bize kusursuz, harika bir çalışma sağladı.

webdark adlı üyeden alıntı

Metehan bey 'e çok teşekkür ediyorum eline emeğine sağlık sitemizin yeni arayüzünü sıfırdan çizmiştir ve çok başarılı bir çalışma olmuştur. Revizede sınırtanımayan tamamen musteri odakli çalısan bir tasarımcımızdir. Gerçekten gözünüz kapalı iş verebilirsiniz. Her sayfa çiziminde sizin yanınızda olan ve tamamen zevkinize göre islem yapmaktadir. Ve tekrar Emegine saglık teşekkurler diliyorum.

umutgun17 adlı üyeden alıntı

E-Ticaret arayüz tasarımı yaptırıldı. Çok memnun kaldık. İletişimi ve iş kalitesi çok başarılı. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İnşallah başka işlerde de tekrar birlikte çalışacağız.

odeaweb adlı üyeden alıntı

Odeaweb olarak tüm işlerimizi Metehana yaptırmaktayız. Yeni gelecek olan arayüzümüz de yine çok güzel bir iş çıkardı ve eline emeğine sağlık. Tüm işlerinizi düşünmeden teslim edebilirsiniz, yenilikçi fikirleri için ayrıca teşekkürler.

Backlinkim adlı üyeden alıntı

Beklediğimden çok daha güzel bir konu tasarımı oldu, sürecin başından sonuna kadar olan ilgi için çok teşekkür ederim. Ödediğiniz miktarın hakkını almak istiyorsanız, kesinlikle değerlendirmenizi öneririm.

mustafaaslan adlı üyeden alıntı

İlk defa bir tasarım işinde revize yaptırma gereği duymadım. Aldığı parayı son kuruşuna kadar hakediyor. (y)

Hukonline adlı üyeden alıntı

Tüm tasarım işlerimizde tercih ettiğimiz, hızlı ve çözüm odaklı hizmetler için teşekkür ederim.

Bacreathe adlı üyeden alıntı

arayüz tasarımı yaptırıldı, çok başarılı ve mükemmel iş çıkardı.

Söylediği süreden erken bitirdi. Çok takdir ettim..

Ellerine sağlık, Başarılarının devamını dilerim...

Mezuhost adlı üyeden alıntı

Her projemizde metehan bey ile çalışıyoruz.Çalışma olarak çok disiplinli birisi game epin sitemiz için bir tasarım yaptırdık. Son derece yeni nesil ve güzel bir çalışma çıkardı. Teşekkür ediyoruz.

Kiraz adlı üyeden alıntı

Selamlar,

Metehan hocamız yine çok kaliteli bir şekilde hareketli bannerımızı tamamlayıp teslim etti. Herkese önerebiliriz :)

İyi çalışmalar.

topalogluveri adlı üyeden alıntı

Değerli İnsan Metehan hocam :)

Yaklaşık 14 Sayfa tasarım çizdirdik gayet memnunum ne dediysem yaptı, görsel zevki konumlandırması katkıları çok hoşuma gitti, ellerine sağlık..

webajans34 adlı üyeden alıntı

Arkadaş işinde mükemmel ve tam bir profesyonel gözünüz kapalı işi verin yaslanın arkanıza keyfinize bakın, çok teşekkür ederim tekrardan

TeknoFirst adlı üyeden alıntı

Hem işindeki özeni, hem kibarlığı hemde profesyonelliği olsun çalıştığımız en iyi tasarımcılardan biri diyebiliriz. Firmamız ve müşterilerimiz için düzenli hizmet alıyoruz kendisiyle hiç tereddüt etmeden çalışabilirsiniz. Bol kazançlar dilerim.

Mezuhost adlı üyeden alıntı

İşinde gerçekten çok başarılı bir arkadaş 15-20 gün olarak konuştuğumuz web arayüz tasarım çalışmasını çok kısa bir sürede, mükemmel bir çalışma ile teslim etti. Kesinlikle çalışmanızı tavsiye ederim.

MedyaWEB adlı üyeden alıntı

Metehan bey ile ilk kez çalıştık , kendisinden çok memnun kaldım. Gayet efendi ve her revize işlemimize hiç itiraz etmeden işlerimizi yaptı. Çok güzel bir tasarım çıkarttı ortaya. Hayırlı kazançlar diliyorum kendisine.

Her işimizi fazlasıyla çözümlemektedir. Daha iyisi yok diyebilirim. İşinizi güvenle yaptırabilirsiniz

F.Gungor adlı üyeden alıntı

İlk tasarımımız dün bitti teslim edildi.
İşinde başarılı olmasının yanında, sizin ne istediğinizi tam olarak anlıyor ve tam anlamıyla istediğinizi çiziyor.
İkinci proje için de bugün start verdik.

HostLAB adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Metehan Bey ile çalışma fırsatımız oldu ve kendisi çok başarılı işler çıkarttı, iş ahlakı konusunda da oldukça iyi. Buradan da kendisine çok teşekkür ederiz.

Webuvi adlı üyeden alıntı

Kaç kere çalıştık sayamadım, arayüzde 1 numara.

BigSEO adlı üyeden alıntı

3. kez çalışma yaptırıldı profesyonel işler çıkıyor gerçekten. Ek olarak işine sadık ve titiz teşekkür ederiz.

WooxMedya adlı üyeden alıntı

Konu tasarımı yaptırıldı. İşinde başarılı güvenilir birisi. Bundan sonraki projelerimizde kendisine bir çok alanda yer vereceğiz.

Çalışmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederiz.

SMMDunyam adlı üyeden alıntı

Metehan Bey'e teşekkür ediyoruz, yeni projemiz için bir çalışma yaptık. Çalışmanızı tavsiye ediyoruz. :)

neferiyan adlı üyeden alıntı

Metehan bey ile toplu bir iş üzerinden anlaşıldı.

Kendisi süreci harikulade idare etti, yaptığı çalışmalardan da ekip olarak pek memnun kaldık.

Teşekkür ederiz kendisine.

MelihCan adlı üyeden alıntı

Metehan Bey ile bir arayüz tasarımı için çalıştık. Kendisi çok anlayışlı ve işinde oldukça iyi birisi. Teşekkür ediyorum, çalışmanızı öneririm :)

BigSEO adlı üyeden alıntı

2 adet tasarım yaptırıldı. Oldukça kaliteli bir iş çıkardı eline emeğine sağlık tekrar çalışmamız dileğiyle.

UgurCLK adlı üyeden alıntı

Konu tasarımı için çalışma yaptık. Çok beğendim. İşinin ehli, gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Başarılar dilerim.

KaRa_MaSkE adlı üyeden alıntı

Metehan kardeşimle 10 yıldır iş yapıyoruz. Harika işler çıkartıyor. Son verdiğim işlerde de çok güzel tasarımlar çıkardı.

WPServis adlı üyeden alıntı

Metehan ile bir proje için çalıştık. Kendisi dürüst ve ahlaklı bir arkadaş. Tasarımlarıda oldukça başarılı. Tekrar çalışma ümidi ile.

Backlinkim adlı üyeden alıntı

Yeniden hizmet alınmıştır, profesyonel çalışmalar için teşekkürler.

Hukonline adlı üyeden alıntı

Bir kaç iş için çalışma yaptık. Usanmadan en ufak detaya kadar tüm taleplerimizi gerçekleştirdi. Yaratıcılık ve hızlılık konusunda çok memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim.

MertCenikut adlı üyeden alıntı

Kendisi ile web tasarım konusunda çalıştık, referansları da oldukça başarılı. Yaptığı işe 4 elle sarılıyor ve aldığı paranın çok çok fazlasını hak ettiğini düşünüyorum. Gece/Gündüz demeden çalışıyor ve işini geciktirmeyi bırakın verdiği süreden 10-15 gün önce bile teslim ediyor :) R10'da bugüne kadar bir çok tasarımcı ile çalıştım ilk kez işini geciktirmeyen ve ciddi anlamda mesai harcayan birini gördüm.

CenkEvcen adlı üyeden alıntı

arayüz tasarımı yaptırıldı çok başarılı iş çıkardı çizim işiniz varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Tasarimix adlı üyeden alıntı

Şimdiye kadar forumda birçok konu tasarımı, hareketli imza banner tasarımı yaptırdım ama hiç bu kadar profesyonel ve istediğimi tam olarak anlayıp, tasarlayan birisi denk gelmemişti, arkadaşın ellerine sağlık, bundan sonra tasarımcı aramama gerek kalmadı kendisiyle sürekli olarak çalışacağız, hayırlı işler dilerim ;)

Onurrr adlı üyeden alıntı

Mobil menu cizimi yapildi. Herkese önerebilirim

Myilmaz adlı üyeden alıntı

Çok memnun kaldık , işinin ehli bir arkadaş.Gercekten aklınızdan tasarımı çok güzel bir şekilde uyguluyor,başarılarının devamını dilerim:)

SektorelTema adlı üyeden alıntı

Konu tasarımı yaptırıldı, gerçekten işinin ehli birisi , kesinlikle tavsiye etmekteyiz. Gözünüz kapalı grafik işlerinizi @Metehaan; ' a emanet edebilirsiniz.

Metahan bey Harika insan 2.çalışmamız sonucunda yine harikalar yarattı,her seferinde bizi çok memnun eden bir arkadaş. metahan bey

Champions adlı üyeden alıntı

Arkadaş gerçekten çok creative ve güzel tasarımlar ortaya çıkarıyor,kendisi ile iş yapıyoruz.Tavsiye ederim.

Verigom adlı üyeden alıntı

Kendisi ile 2.çalışmamız sonucunda yine harikalar yarattı,her seferinde bizi çok memnun eden bir arkadaş.

jack_frost adlı üyeden alıntı

Web sitemiz için bir tasarım işi verildi ve teslim alındı. İşini gerçekten özveriyle ilmik ilmik dokuyarak yaptı.Ekstra isteklerimiz oldu eksiksiz desteğini aldık sağolsun.Her iki taraf adına başarılı bir işe imza attığımızı düşünüyorum.Başarılarının devamını diliyorum.
Bol bereketli işleriniz olsun Metehan hocam :)

NoobX adlı üyeden alıntı

Kendisiyle iş yaptık hem hızlı hemde sizi anlayan biri kesinlikle tavsiye ederim

Bolanka adlı üyeden alıntı

Metehan bey işini çok iyi yapıyor. Harika bir konu tasarımı yaptı bana. Teşekkür ederim kendisine.

Metehana çok teşekkür ediyorum. Eline emeğine sağlık Odeaweb yeni arayüzünü sıfırdan çizmiştir ve çok başarılı bir çalışma olmuştur. Gerçekten gözünüz kapalı iş verebilirsiniz. Her istediğimi adım adım sorarak yaptı yeniden teşekkür ediyorum.

BerkKaragul adlı üyeden alıntı

Arkadaşla uzun süredir çalışıyoruz düzenli olarak, fazlasıyla yardımsever ve işinde ciddi anlamda uzman. Şiddetle tavsiye ediyorum.

MSA adlı üyeden alıntı

Kendisi ile 1 adet sayfa tasarımı için çalıştık, çok hızlı bir şekilde mükemmel bir çalışma ortaya çıkardı. Çalışmanızı mutlaka tavsiye ederim.

chronic adlı üyeden alıntı

Birlikte yeni çalıştık, Anasayfa, kategori ve detay sayfamızı tasarladık birlikte, düzgün, saygılı bir karakteri var. çalışması için teşekkür ediyorum.

ReckRaez adlı üyeden alıntı

İşinde gerçekten çok başarılı , nazik samimi öz verili bir arkadaşımız kesinlikle ticaret yapmanız gereken bir kişi A+++

Onurrr adlı üyeden alıntı

4 sayfa Arayüz çizdirildi ellerinize sağlık @Metehaan;

turkuvazsoft adlı üyeden alıntı

Metehan beye teşekkür ederiz gerçekten profesyonel bir iş çıkartıyor. Kısa sürede işimizi çözdü gönül rahatlığı ile iş verebilirsiniz.

fLayer adlı üyeden alıntı

21 Sayfa Yeni Arayüz çizdirildi. Çok yakında @meetehan; hocamızın Çizdigi Tasarımla yayına girecegiz. Elinize Saglık hocam.

TeferruaT adlı üyeden alıntı

Bir tasarım işi verildi ve teslim alındı. İşini gerçekten severek, isteyerek yapan bunun üzerine profesyonelliği sürekli tutan bir arkadaşımız. Lafta değil gerçekten işinde çok iyi :)

Mutlaka iş olarak yolumuz bir daha kesişecektir. Hayırlı işler hocam.

Demirel Ajans adlı üyeden alıntı

Mobil uygulama arayüzü için beraber çalıştık güzel bir tasarım çıktı ortaya elinize sağlık tavsiye ederim.

abaybilisim adlı üyeden alıntı

1 Adet Tasarım Yaptırıldı. Ellerine Sağlık Kardeşim, Başarılarının Devamını Dilerim.

sealofnova adlı üyeden alıntı

Yaklaşık 2 aydır birlkte çalışıyoruz gerçekten kaliteli çalışmlar yapıyor ve işinin hakkını fazlasıyla veriyor.

serhataksoy adlı üyeden alıntı

kendisinden banner çalışması yaptırdık çok kısa sürede hazırlayıp teslim etti çok teşekkürler

vHost adlı üyeden alıntı

Profesyonel hizmet, tavsiye ederiz.

Webuvi adlı üyeden alıntı

Arayüz yaptırıldı çok başarılı

Konu tasarımlarimizi Metahan bey'e yaptırıyoruz .Çok başarılı bir çalışma çıkariyor.Bundan daha önemlisi @Metehaan; Hayırlı satışlar diliyorum hocam

Ody adlı üyeden alıntı

Tasarım teslim alındı içimize sindi elinize sağlık teşekkür ederim.

WebxGroup adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Çalışmalar için ortak projelerde yer alıyoruz. Çıkardığı projeler için teşekkür ederiz.

Her daim çalışmak dileğiyle iyi çalışmalar.

TanMedya adlı üyeden alıntı

Konu tasarımı yaptırıldı, gerçekten işinin ehli birisi , kesinlikle tavsiye etmekteyiz

Mirzakul adlı üyeden alıntı

Web sitesi çizimi yaptırıldı çok ilgili bir arkadaş, tavsiye ederim

eakbas adlı üyeden alıntı

Konu tasarımı yaptırılmıştır, son derece ilgili ve profesyonel birisi,elinize sağlık.

roketsmm adlı üyeden alıntı

Konu tasarımı yaptırdık.Çok başarılı bir çalışma oldu.Bundan daha önemlisi @Metehaan; çok iyi bir insan olmasıydı.Hayırlı satışlar diliyorum hocam :)

İşince çok başarılı ve çok hızlı bir arkadaş, hayırlı işleri olsun inşallah.

ReLaD adlı üyeden alıntı

1 Adet arkalı önlü broşür tasarımı yaptırdık ve cidden çok çalışkan ve samimi bir arkadaş elinden gelenin fazlasını yapıyor.

SosyalBelediye adlı üyeden alıntı

2-3 saatte güzel bir konu tasarımı yaptı, bir kaç ta düzenleme sağlandı üstüne. Arkadaşa teşekkürler, ellerine sağlık.

Gtech adlı üyeden alıntı

İş teslim alındı, güler yüzlü başarılı bir arkadaş.

Teşekkür ediyorum.

ozk4n adlı üyeden alıntı

hızlı ve güvenilir birisi

Arinars adlı üyeden alıntı

çok başarılı, adeta sanat yaratıyor.

sosyalfy adlı üyeden alıntı

Kendisiyle çalışmaktan çok memnunum işlerim cok hızlı ve başarılı bi şekilde tamamlandı

AZOG adlı üyeden alıntı

konu tasarımı yaptırıldı arkadaş işinin ehli yardımlarından dolayı ayrıca teşekkürler.

Salihu adlı üyeden alıntı

Sosyal medya paketlerimiz için çalışmalar yaptırıldı. Teşekkür ederim.

sdlmedya adlı üyeden alıntı

Kısa sürede son derece başarılı iş.Ellerinize sağlık

Gtech adlı üyeden alıntı

Tekrar bir çalışma yaptık. ( Hareketli banner )
Yine hızlı, ve güzel çalışma oldu

Teşekkürler.

SIN_CiTy adlı üyeden alıntı

Arkadaş sağolsun bizede dokundu :D / Şaka bir yana arkadaş ile Youtube sayfamız için Kapak resmi, Kanal logosu, İntro, Outro çalışması yaptırdık. Dokunuşları çok estetik. İstediğimizi fazlasıyla aldık. İş süresi boyunca yaptığı çalışmaları sürekli gösterek isteğimizin olması için fikir alış verişi yaptık ve sonunda hepsi istediğimiz gibi oldu. Canı gönülden teşekkür ederim. Kendisine yeni işlerde vereceğim.

KaRNeC adlı üyeden alıntı

Web sitem için banner reklam görseli yaptırıldı. İşinin ehli ve anlayışlı bir arkadaş. Tavsiye ederim herkese.

kadikoy adlı üyeden alıntı

1 Adet konu tasarımı yaptırıldı güzel oldu arkadaş sonuna kadar hiç bıkmadan ilgileniyor sizinle :)

HENX adlı üyeden alıntı

Banner tasarımı yaptırdım. Sabrı ve ilgisi için teşekkür ediyorum. Tekrar çalışmak isterim.

siyano adlı üyeden alıntı

bir adet tasarım işi yaptırıldı hızlı teslimat kaliteli iş

Salihu adlı üyeden alıntı

Metehan hocam işinde başarılı birisidir. Hayırlı satışlar.

FLetcher adlı üyeden alıntı

Tasarım yaptırıldı, işinde iyi olan bir arkadaş.

ErolD adlı üyeden alıntı

Tasarım işi yaptırıldı. Çalışma esnasında talepleri sorunsuz şekilde yerine getirmeye çalıştı ve gayet ilgili davrandı Teşekkür ederim.

siyano adlı üyeden alıntı

Bir tane daha konu tasarımı yaptırıldı, çok ilgili ve yardımsever bir arkadaş

alicangunduz adlı üyeden alıntı

r10 hareketli avatar çalışması yaptık süreyi sormadan attı mükemmel bir ticaret anlayışı ve yeteneğe sahip çok teşekkürler

Missery adlı üyeden alıntı

Arkadaşa konu tasarımı yaptırıldı tam istediğim gibi bir çalışma oldu ilgisine teşekkür ediyorum.

Erenos adlı üyeden alıntı

Twitch kanalı için emote çalışması yaptırıldı. Tasarımlarını beğendik ve ayrıca İlgisi alakası ve hızı çok iyiydi.

grafiking adlı üyeden alıntı

Tasarım konusunda, gecenin bir yarısı olmasına rağmen, destek ricamı geri çevirmeyen meslektaşımdır.
İşi kadar karakteri de iyidir ;)

Kendisine tekrar tasarım işi verildi, oldukça hızlı teslim etti.

KaRa_MaSkE adlı üyeden alıntı

Ellerine sağlık kardeşim, başarılarının devamını dilerim.

ChostFreak adlı üyeden alıntı

Senden güzel işler çıkıyor hocam. Hayırlı satışlar :)

Oğuz adlı üyeden alıntı

Metehan'ı rahat 10 yıldır tanırım. Bu zamana kadar çalıştığım çoğu projede tasarım tarafında ki bir çok işimizi halletti. Kendisini öz kardeşim gibi severim, güvenirim!

blaef adlı üyeden alıntı

3 yıldır Metehan ile çalışıyorum. Bir çok proje ve tasarımda çok güzel işler yaptı. Siz fikri söyleyin Metehan yapsın.

Bol satışlar dilerim kardeşim.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

roketsmm adlı üyeden alıntı

2. Çalışmamız gerçekleşti. 2. Kez memnun kaldık ��

Agpazarlama adlı üyeden alıntı

iş verildi zamanında teslim alındı teşekkürler.

grafik tasarım, freelance grafiker, freelancer graphicer, metehan akdeniz, ücretli tasarım, website tasarımı, website arayüz, grafik, grafiker, tasarım, sosyal medya tasarımı, kapak tasarım, tasarımcı, grafik tasarımcı, arayüz tasarımı, site tasarımı, uygulama tasarımı

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Metbi Metbi metbi.net Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Software
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 15 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Konu tasarımı yenilendi. İlan güncel.

yessil yessil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster | Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 74
  • Ticaret 28, (%100)
Sosyal medya kapak tasarımı yapıyor musunuz? Yapıyorsanız referanslarınızı iletir misiniz?

SEO Danışmanlığı ve SEO Hizmeti
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al