wmaraci reklam

Asus M70AD-TR002S Masaüstü Pc öneri

6 Mesajlar 1.475 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

reklamsiz reklamsiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Programlama (öğrenci)
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar , bilgisayarımı değiştirmeyi planlıyorum önerir misiniz ? http://www.gold.com.tr/asus-m70ad-tr002s-masaustu-pc_u

ağırlıklı olarak visual studio + sql server management studio + Photoshop vb. programlar ile çalışıyorum. Açıkçası bir kaç kötü yorum okudum o yüzden danışmak istedim yoksa alacaktım güzel makine.

wmaraci
reklam

Scrite Scrite WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEM - İnbound Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 27 / 214
  • Ticaret 8, (%100)
Amacın üst düzey oyun oynamak değilse ki yine oyun oynatır fazlasıyla yeterli.

i7-4770 K 3.10 Ghz uçak gibi olur, 8 GB ram + 2 Tb harddisk kısacası bayağı iyi bir makine.

reklamsiz reklamsiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Programlama (öğrenci)
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)
Dediğim gibi oyunla ilgim yok yazılım ile ilgilendiğim için makine günlerce kapanmıyor şuan elimde olan makine maalesef yetersiz kalıyor. Ekran kartı kötü diye yorumlar okudum ama sonradan fark ettim ekran kartını değiştirmişler şuan problem olacağını zannetmiyorum. Tek eksiği SSD olur onuda taktığımızda hakikaten uçak gibi olur. İlginiz için teşekkürler

Ninurta Ninurta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 61 / E
  • Meslek Pazarlama ve Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 19 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Bu Gold'daki bilgisayarı aldınız mı? Şu an tıkladığımda temin edilemiyor yazıyor, o dönem kaça aldığınızı soracaktım zira bir tane bu modelden ikinci el buldum Sahibinden'de, veya http://promocodius.com/tr/magazalar/hepsiburada-hediye-ceki sayfasındaki Asus kampanyasında bir M32CD modeli var, donanımları da benzer ama ikincinin fiyatı çok daha pahalı. İkinci seçeneğe o farkı vermeye değer mi? İstediğim şu: 1) Gün içinde aynı anda Skype, Thunderbird ve Chrome'de 10+ sekme açıkken kasılmasın 2) en yüksek seçeneklerde olmasa da FPS oynayabileyim. Başka marka veya model tavsiyelerine de açığım ama 3000'i geçmese harika olur taksite mecbur kalmamak adına.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

KeremEr KeremEr keremer.com.tr E-Mail Onaysız
  • Üyelik 08.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 24 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Ninurta 3 senelik konuyu hortlatıyorsun adamın son aktif tarihi 2 sene önce. Bir yanıt alamazsın

Ninurta Ninurta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 61 / E
  • Meslek Pazarlama ve Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 19 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

KeremEr adlı üyeden alıntı

Ninurta 3 senelik konuyu hortlatıyorsun adamın son aktif tarihi 2 sene önce. Bir yanıt alamazsın

Ondan olmasa da en azından konu başlığı güncellenince fikri olan başka biri paylaşabilir diye düşündüm. Sorum da aynı marka ile ilgili olunca, yeni başlık açmaktansa, olanı kullanmak daha ekonomik göründü..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al