wmaraci reklam

Bu cihaz sizce nasıl?

7 Mesajlar 686 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
Arkadaşlar. Bu aralar bilgisayar almam gerekiyor, ancak hem doların yüksekliği hemde şu taksit olayı beni biraz zorladı. ikinci ele yöneldim bir bakiyim ne var ne yok diye. Şunu Buldum: Acer 5755G-2678G75MNKS i7 Notebook

Marka Acer
Bellek 8GB Ram
Disk Alanı 750GB
Webcam Var
HDMI Hayır
İşlemci 2.2GHz Intel Core i7-2670QM (2.nesil)
intel'in sitesinde turbo boost ile 3.10a kadar çıkıyor ama bilgisayar özelliklerinde turbo görünmüyor???
Ekran Boyutu 15.6 "
Ekran Çözünürlüğü 1366x768
2GB VRAM ile Ekran Kartı nVidia GeForce GT 540
Disk Sürücüleri CD / DVD RW
Ses Dahili Hoparlör Mikrofon Ses Hat Çıkışı
Limanlar 3xUSB 2.0 1xUSB 3 VGA Ağ RJ-4

Fiyat 1.000 TL diyor satan kişi. Garantisi varmış ancak Faturası yokmuş. Seri numarası ile Acer teknik servis sağlıyormuş dedi aradım fatura olmadan garanti vermiyormuş Acer servisi.

Bu Makine hakkında görüşleriniz nedir arkadaşlar? Fiyatına göre nasıl sizce? Bir de tamam temel işlemleri yapar ama ağır oyunları sorunsuz donmadan çalıştırır mı? Özellikle PES gibi 2 kol takıp iki kişi oyun oynar mı? Saygılar..

Ayrıca elinde: Kardeşim bak benim bilgisayar bundan iyi ve fiyatı daha uygun diyen varsa PM gönderebilir. ya da bu özelliklere yakın fiyatın uygun bulduğunuz ürünleri benim için paylaşırsanız sevinirim...

wmaraci
reklam

nactumu nactumu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 1 / 30
  • Ticaret 9, (%100)
modelle ilgili falan bi sıkıntın olmasında özellik bakımından kişisel kullanım ve oyun bakımından güzel bilgisayar.

Ancak babanın oğlundan bile olsa 2. elektronik cihaz alma zaten bu ürün olmasa bile bunun özelliklerine sahip bir dizüstünü 1500 lira aralığında sıfır bir şekilde alabilirsin.
NeoEkonomi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)

nactumu adlı üyeden alıntı

modelle ilgili falan bi sıkıntın olmasında özellik bakımından kişisel kullanım ve oyun bakımından güzel bilgisayar.

Ancak babanın oğlundan bile olsa 2. elektronik cihaz alma zaten bu ürün olmasa bile bunun özelliklerine sahip bir dizüstünü 1500 lira aralığında sıfır bir şekilde alabilirsin.

hmm doğru diyon hacı abi bende öyle düşünüyorum da 1500Tl'ye hiç denk gelmedim ben i7. şu an mı pahalı bilmiyorum ama i5'i 1500'e veriyorlar genelde hem sıfırı 1500 olsa bile 500TL az mı yahu :). hani eğer cihaz temizse alınabilir mi yani?

crookersss crookersss </codenart> Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)
Özellikler çok iyi o fiyata ama ekran HD değilmi yani anlamadım nVidia GeForce GT 540 olup Hdmi çıkışı olmaması kötüymüş ya :/
NeoEkonomi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ovelibudak ovelibudak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ------
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 384 / 265
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam mevcut ekran kartı ahım şahım bi ekran kartı değil. Malum oyunlarda biraz sorun çıkarabilir ama bayağı oyun oynatır. (Orta kalite) Ama PES oynatır mı diyorsun, bayağı bayağı oynarsın ama bi' ihtimal ısı problemi yaşayabilirsin. Genel olarak bakıldığı zaman da fiyatına göre iyi diyebilirim. Alınabilir yani.

İşin gerçeği, bana sorarsan bu laptopa para vermem. Gider i5 yeni nesil işlemcili, daha iyi ekran kartlı bir ikinci el bulup onu alırım. :) Lenovo ve Asus markaları önceliğin olsun hocam.
NeoEkonomi

kişi bu mesajı beğendi.

crookersss crookersss </codenart> Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)

Graphicer53 adlı üyeden alıntı

Hocam mevcut ekran kartı ahım şahım bi ekran kartı değil. Malum oyunlarda biraz sorun çıkarabilir ama bayağı oyun oynatır. (Orta kalite) Ama PES oynatır mı diyorsun, bayağı bayağı oynarsın ama bi' ihtimal ısı problemi yaşayabilirsin. Genel olarak bakıldığı zaman da fiyatına göre iyi diyebilirim. Alınabilir yani.

İşin gerçeği, bana sorarsan bu laptopa para vermem. Gider i5 yeni nesil işlemcili, daha iyi ekran kartlı bir ikinci el bulup onu alırım. :) Lenovo ve Asus markaları önceliğin olsun hocam.

%100 Katılıyorum. İkinci el almakta kararlıysan zahibinden de bir bakın ben şahsen oradan bir arkadaşıma asus aldım 1.150TL civarı bir para verdik. 2 GB Ekran Kartı, Full HD ekran, 8 GB Ram, i7 işlemcili bişeydi. Ve şuanda da sorunsuz kullanıyor.

Yani demek istediğim biraz daha araştır daha iyisini bulabilirsin. Yani en azından TV'ye bağladığında oyunları filan (özellikle PES :) güzel güzel net oynamak var. Benim fikrim :)

• Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
Aynen arkadaşlar hepiniz doğru diyonuz da zaten bir hafta 10 gündür araştrıyorum :D sahibide tam kesemiyor çoğu özelliğini verdiği model numarası google'da diğer sitelerde var resmi sitesinde yok o nedenle tam bilemiyorum. Sonra adam yemin edip faturasız garantiye gönderdim diyor Acer öyle bir şey mümkün değil diyor.
Çarşı karışık Hepinize değerli yorumlarınızdan ötürü teşekkür ederim. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al