wmaraci reklam

Deep Web'te bulunan türk market Dream Market TR

5 Mesajlar 2.448 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

rhnkrl rhnkrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek web master
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 24 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Geçtiğimiz günlerde deep web ‘te gezerken görmüş olduğum beni etkileyen Dream Market TR ‘yi sizlerle paylaşmak istiyorum. Market hakkında çeşitli araştırmalar yaptım. Deep web ‘in popüler marketlerinden olan Dream Marketin Türkiye şubesi olabilir mi ? Kesin bir bilgiye ulaşamadım. Popülerlik kazanmak amaçlı Dream market ismini kullanmış olabilirler.

Siteyi genel olarak inceledim açıkcası güven verdi. Özellikle Türkiye de olması en büyük artı yönlerinden biri çünkü yaptığınız alışverişlerin teslimat sırasında gümrük sorununu ortadan kaldırıyor. Bir diğer güven veren konu dahili escrow özelliğinin bulunuyor olması. Bilmeyenler için konuya açıklık getireyim. Escrow özelliği açık ilanlardan alışveriş yaptığınızda alıcı koruması devreye girer. Ödemeniz satıcıya hemen aktarılmaz. İlk etapta site havuzunda kilitli olarak tutulur. Escrow yani admin teslimatın sağlıklı bir şekilde tamamlandığını detaylı olarak kontrol eder, süreç içerisinde alıcı ve satıcıyla iletişim içerisinde olur. Escrow özellikli ilanlarda ” yeşil güvenlidir ” simgesi bulunur. Bu ilanlarda alıcı koruması aktif ve güvenli alışveriş garanti altındadır. Ayrıca Escrow görevini sadece site adminleri üstlenebilir.

Dream Market TR de bulunan ürünler diğer deep web marketleri ile hemen hemen aynı. Yasa dışı ürünlerin satışları yapılıyor. Benim en çok dikkatimi çeken sahte üniversite lisans diploması olmuştu 😀 Dream Market TR’de ödemeler bitcoin , monero aracılığı ile yapılıyor. Ürünlerin altında ise dolar kurundan fiyatlar varilmiş. Dream Market TR’de alışveriş yapabileceğiniz gibi satıcıda olabiliyorsunuz. Güvenilirlik çok önemli eğer güvenilir satıcı olamazsanız site admini tarafından ürün satışınız durduruluyor. Her satıcının %70 ten fazla güvenilirlik derecesi bulunmakta.

Dream Market TR ‘de yeni kullanıcıların bilgilenmesi için SSS yani Sık Sorulan Sorular kısmı mevcut. Ben hiç bir deep web markette bu tarz bir bölüm göremedim. SSS olması kullanıcıya güven veriyor.

Dream Market TR üzerinden ben henüz alışveriş yapmadım fakat yapanların yorumlarını sizinle paylaşacağım. Kullanıcı yorumu şu şekilde ;

Türkçe deep web black market. Birkaç defa telefon bilgisayar vb. alışverişim oldu bu siteden. Ödemeler bitcoin ile yapılıyor. Dahili escrow sistemleri bulunuyor. Sistem Gittigidiyor gibi işliyor biraz. Siparişler Türkiye içerisinden gönderiliyor o yüzden gümrüğe takılma riski felan da olmuyor.

Kaynak : https://editorcum.com/deep-web-turk-market-dream-market-tr/

wmaraci
reklam

bahtiyar35 bahtiyar35 Burası cennet değil Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 69 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
Dream Market TR denilen 14 yaşındaki bir çocuğun hayal ürünüyle yapılmış bir sitedir. Escrow yani aracı ile işlem gerçekleşiyor yazıyorlar ama sahte aracıyla işlem yapıyorlar HEPSİ YALAN HEPSİ KURGUDUR. deep web gerçek değildir. bunu aklınıza sokunuz.
rhnkrl

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek web master
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 24 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Gerçekliği tartışmaya açık bir konu tabi ki , ben alışveriş yapmadım. Sadece gözlemlerimi paylaştım. Saygı ve sevgilerimle..

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
bu sapkın platformda ücreli kiralık katil bile var :D 15.000 gibi bir rakam istiyorlar
rhnkrl

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 17.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek web master
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 24 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
dostum ben sahte lisans diploması gördüm ya o çok ilginç geldi 2000 dolara satılıyor :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al